reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

:-) dzień dobry! już się wytachałam z łoża :-p G odprawiłam do pracy,pranie wywiesiłam jeszcze tylko zrobić obiad i wsio :-D

Alusia,Editek oczywiście, zawsze jest okazja żeby sobie kupić nową kieckę ... ale żałuję że się moje cycki zbuntowały :baffled: po 1 byłby to już wydatek mniej bo sukienki miałam ubrane raz!!!! na wesele i na coś tam jeszcze a później kwitły w szafie :baffled: bo wiadomo z kasą to też tak oszczędnie trzeba bo chcemy remontować pokój, ale mam nadzieję że trafię jakąś ładną może w przecenie -> ostatnio byliśmy u G rodziców i oni też idą na wesele we wrześniu tylko później niż my i jego mama kupiła sobie naprawdę super kieckę za 130 zł to wcale nie tak dużo :tak:
 
reklama
Motylku poszukaj to napewno coś fajnego i taniego kupisz ;-) my idziemy na wesele w październiku i też coś sobie muszę kupić ale to dopiero potem bo nie wiem ile będe ważyła :-) chciałabym jak najmniej no ale zobaczymy :-)
 
Alusia popatrzę jeszcze u nas po sklepach może się coś znajdzie :baffled: no i myślimy nad prezentem ... jak wiadomo teraz tym najpowszechniejszym podarunkiem jest kasa ... hmm :-p mama coś tam wspomniała,że może ręczniki z ich imionami zamówić ... nie wiem sama, lepiej chyba dać im tą kasę bo zrobią z nią co chcą a nie jakiś nietrefiony prezent :sorry2: i tu znów dylemat ile :nerd: ja nie pracuję ... G też kokosów nie ma i myślimy czy 100 zł starczy w kopercie? czy to za mało?
 
hej

pomimo wczorajszego grila, waga troszkę spadła :szok: no ale pewnie zaraz przybędzie..czekam na @ niech no tylko będzie przed wyjazdem!!!!


Gaja udanego wyjazdu, może słonko wyjrzy chociaż na chwilke..
Tinti spóźnione sto lat!
Ala było OK, nie licząc spieprzenia P za dużą prędkość...
Editek im przydałyby sie 2 tygodnie zostania z dzieckiem..
Butterfly kup nową :p ja mam chyba z 10 sukienekw których byłam raz..własnie takie na wesela.. no cóż, teraz kupuje juz inaczej ale kiedys to typowo takie :p :p
Iza szkoda z Turcją.. no ale, Chorwacja to był i nasz cel , samochodem ofkors.. nie jedziemy bo finansowo pl morze wyszło taniej.. i tak to spłukalibyśmy się ze wszystkiego a lubię miec rezerwe :D , gorzej z wybrzeżami bo w większości kamieniste, a samolotem jak chcesz.. ? hmm..lotnisko jest dosyć daleko, więc i tak musielibyście wsiąść do jakiegoś autka.. bądź busa
 
Motylku nie wiem ile u Was się daje ale wydaje mi się że 100zł to bardzo malutko. My jedziemy na wesele 250km od domu plus musimy sami sobie wynając hotel i dajemy 300zł za nas dwóch ;-).

Mateuszkowa nowe auto to musiał poszaleć :) co się denerwujesz ;* a widze jakiś zły humor masz? ;*
 
Ala dobrze, myślisz..
wiesz co ja rozumiem wszystko, ale jak jedziemy z dzieckiem i jeszcze dwójką ludzi.. eh
jestem niewyspana bo wrócilismy po 22 ..jeszcze to wszystko związane z tym Chrztem, nic nie mamy -_-
 
Pomyślimy jeszcze ile dać :-p no i my nie rodzina więc nie czuję się zobowiązana dać więcej, tym bardziej że wesele jest blisko bo 10 km dalej i nic nie musimy sobie załatwiać ze spaniem.
 
Mateuszkowa ale do chrztu jeszcze dwa tygodnie tak? ;* Kochana kawa mocna i powinno Ci być lepiej :) ;* ja od rana szaleje. Zrobiłam pranie nawet dwa bo i pościel wyprałam bo nasza to masakra już powoli była :-):-) a za godzine wybieramy się na długi spacer z Olkiem :-Ddo biblioteki wejde książki wezne nowe bo przeczytałam :).

Motylku ale to jeden czy dwa dni? Nie wiem ja uważam że 100zł to mało bo tyle to ja na urodziny dostaje a nawet nie bo dostaje 200zł. Ja nawet uważam żę my dając 300zł to mało (bez dzieci) no ale my już odliczymy sobie niclegi za które musimy zaplacić łącznie 120zł. 300zł ale jeszcze musimy kupić kwiaty albo wino i maskotke dla ich synka :)
 
Alusia tylko wesele 1 dzień i nic więcej. :-p ale nie ma co się roztrząsać i pomyślimy jeszcze, albo sama się jej dziś spytam co by chcieli :) a teraz spadam :* buziaki dziewczyny,zajrzę później :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ala tak, ale nic a nic nie mamy -_- a chciałam małej dac "Aniołka" z grawerem i nie wiem ile sie na to czeka.. kawka wypita ale to nic nie dało :( ja tez pranie już wywiesiłam..a btw co Wy z pościela robicie , że masakra??? :-D:-D:-D co do kasy ja uważam, że 300 to jest aż za dużo ( ale jako zwykli goście ), u nas 300 dawali ale i też 150-200 było, nie było podziałów czy ktoś z rodziny czy nie, każdy daje tyle ile może .. jakbym ja miała jeszcze płacić za swój nocleg to 200 zł i koniec. co do urodzin to 200 zł dostajesz? wow, ja może jeśli w ogóle dostane kase to będzie z 50-100 :p ale u mnie to raczej mało popularne na urodziny pieniądze dawać, raczej prezenty
Butterfly ja bym kupiła pościel z satyny bawełnianej, sami takie komplety dostaliśmy i sa super, pościel koszt ok 100-150 zł ładnie wygląda, ladnie zapakowana, nie trzeba kasy, ręczniki z imionami też nie sa głupie i lepiej to wygląda niż "stówka" :tak:
 
Do góry