reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Dorota...:szok: jak on to zrobił? i co Ty mu dajesz jeść? :-D no coś takiego...
Bartuś nie ma takich pomysłów (jeszcze...:baffled:) nadal stacjonarnie jest czymś nieziemsko zajęty, najchętniej: telefony byle tylko prawdziwe a nie jakieś ściemy z fishera :-D, piloty od wszystkiego, no i lapek.
Dziś mu przy zmianie pampka śpiewałam "witajcie w naszej bajce" z akademii P. Kleksa, a on mi pokazuje na kompa, że mam włączyć mu na Youtubie :-D
A Editek nie buszuje w malwach tylko w mieczykach :-p:-)
Edyta boska koszulka!
a! i gdzie Ty masz to swoje 2 kg...??? chyba minus 2 :-D
Jolek przyślij ten deszcz... u mnie pustynia na działce.
Babsko jest jakoś schizofrenicznie zdesperowane. Mieszkanie było jej rodziców, nie płaciła, spółdzielnia wystawiła na licytację.
Ona natomiast uważa, że wyrządziliśmy jej krzywdę, bo jej się to mieszkanie należy i ona ma prawo tam mieszkać...
Sprawa jest zgłoszona na policję, ponieważ ona włamała się do mieszkania wiertarką, po tym, jak zmieniliśmy zamki :baffled: a włamała się dla kilku swoich szmat, które tam zostały i doprawiła mieszkanie młotkiem raz jeszcze. Teraz będzie mieć sprawę o włamanie, kradzież i zniszczenie. a policja...:-D:-D:-D:-D od 2-go sierpnia zapoznaje się z aktami :-D
 
reklama
Nie wiem co ja robię na tym forum..tu same laski tylko ja taki wieloryb :(

Edysiek piękna sesja a córcia to Ci na modelkę rośnie:tak:

Mateuszkowa kiepsko się piguła wbiła w nóżkę!! Mój młody kilka dni po szczepieniu ma strasznie marudne, u Was to się jeszcze pogoda dokłada. Może otwórz okno w innym pomieszczeniu a u Was tylko rozszczelnij i zostaw drzwi otwarte od pokoju.

Płacz był dziś u nas straszny przed kąpielą bo tata obciął Igorkowi włosy. Jakieś syfki mu się zaczęły robić na głowie, nie wiem czy to od potu czy od czego. Niby codziennie ma mytą głowę. Mam nadzieję,że przy krótszych włosach się pozbędziemy syfków.

Kropeczka no tak policja...oni zawsze działają błyskawicznie :-D
Życzyłabym Wam,żeby zwróciła koszty, ale pewnie nie realne skoro czynszu nie płaciła:/
 
Ostatnia edycja:
Tak Jolek, ja jestem największą laską na forum :-D:-D:-D
Ważę wprawdzie trochę mniej niż pokazuje suwaczek, ale wielkiej różnicy w estetyce to nie czyni.
Dobiłam do wagi sprzed ciąży, teraz pozostaje mi zrzucić nadwagę, której się nabawiłam na urlopie i tuż po nim, kiedy wylądowałam przed zajściem w ciążę na 3 mies na L4.
Dasz radę i Ty dorównać tym naszym szczupakom! dietę trzeba mieć w głowie, nie myśleć o tym: "tego mi nie wolno, to zakazane..." tylko odżywiam się tym i tym. Polecam ryby! znakomicie zapychają (bo to białko) a morskie odchudzają bo mają jod pobudzający przemianę materii.
Zjedz rybę na kolację, do tego warzywa, zobaczysz - nie będziesz głodna. wogóle polecam dietę białko + nieograniczona ilość warzyw + tzw. spalacze tłuszczu (ostre przyprawy, owsianka, oliwa z oliwek, zielone warzywa, jajka, chudy nabiał). Trochę dukana, reszta witamin i minerałów i zobaczysz, jak szybko będzie Cię mniej :tak:
No i do tego ruch, ale mnie się w te upały nie chce, albo nie mogę, bo Bartuś za mało śpi w dzień. Ochłodzi się, będę maszerować gdzie popadnie.
A koszty za mieszkanie? zwróci...prowadzi knajpę, ma fajne auto, a ojciec chrzestny Bartusia od 18 lat pracuje jako komornik :-D
 
Iza nie mam pojęcia:szok: przypuszczam, że odsypiał nocke bo położyl się ponad 3 godz później a wstał jak zwykle - no może troszke później, mój też sie garnie do wszelkiej techniki ale skutecznie uczę go ( haha ha! ;-) ), że telefonów , pilotów i lapka mu nie wolno, więc ciągle jest "nununu" i sam nawet jak weźmie to pokazuje, że nie wolno trzyma chwile i albo wersja lżejsza- daje mi ( tak jak wszystkie paprochy mikroskopijne, które znajdzie:szok:) albo wersja hard - rzuca "jak najdalej stąd..jak najdalej.. " i spiepsza:-D:-D
nie umie się zająć czyms na dłużej, jak kiedyś, wyjątkiem sa oczywiście samochodu, najlepiej do góry nogami-walnie się na dywanie, na brzuchu merdając nogami w powietrzy, głowa na jednej ręce na boku i "brrrrrrrrrrrrruuuuuummmmmmmm " kręci kołami :-D a samochodem może byc paczka chusteczek, nie wiedziałaś? :-D;-)
nie znacie się tożto sa malwy :-D:-D:-D:-D:-Dehehe
co do chorego babska, to a nuż szmaty były wspomnieniem heh.. a poważnie to.. szkoda słów

Jolek jaki wieloryb??? prosze o foto! okna pootwierane, drzwi też jak już idziemy spać, zostawiłam mu otwarte , a nie wiem czy sie kiepsko wbiła bo właśnie źle napisałam i ma siniaka w 1 wkłuciu a w drugim nic a nic.. co do syfków to Mati dziś wstał z zasyfionym czołem:szok: ja nie wiem czy to potówki? ( grzywa cudnie obcięta.. ) czy wczorajsze maliny w deserku :/

a ta znowu o rybach:-D:-Dgdzie kult szpinaku ?:-D:-D:-D hihihihih masz racje, dieta to nie głodówka bo efekt jojo murowany!


a ja jutro rano idę biegać, trzymajcie kciuki, żeby mi sie plany nie zmieniły:-D
 
Mateuszkowa od kiedy ja postanowiłam,że zacznę rano biegać zanim M do pracy wyjdzie to sen mi się poprawił i tak jak nie mogłam nad ranem spać to teraz śpię jak zabita :-D
Zdjęcia nie wstawię bo nie pokazuję się na ogólnym :/

Kropeczko
ja nie przepadam za rybami i jem je w małych ilościach.
No to faktycznie zwrot kosztów będziecie mieli :):)
 
hej
nie poszłam biegać bo P nie został z Mateuszem bo "mało czasu"
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::crazy::crazy:

wietrzysko straszne.. pogoda obróciła się o 360 stop...

Jolek chyba musimy zacząć biegac wieczorem.. albo spiąć tyłki i jutro ruszyć. hm ?
 
Helo:-)
U nas się wreszcie ochłodziło i aż milej się pisze :-).

Edysiek sesja świetna ;-)Ja tam tych twoich nadprogramowych kg nie widzę heh a Angela ładna dziewczynka tylko czekać aż się zacznął do niej w kolejce kawalerowie ustawiać hihihi:-)
Jolek no co Ty gadasz chyba mnie nie widziałaś a przez to lato to jakoś ta dieta mi nie bardzo wychodzi:sorry:. O tych rybach to kropeczka dobrze pisze, ja kupuję sobie kawalek łososia i duszę go na patelni i cały dzień nic nie zjem tak zapycha.

Mateuszkowa biegałaś juz czy idziesz później?;-)


Kropeczko noż ale krowa ludzie potrafią być wredni i zawistni, a policji jak zawsze trzeba dać troszkę czasu heh
 
Hej Laski :* ;))
My z Jasiem dopiero wstaliśmy a Olo jeszcze śpi. Wczorajsze wygłupy go wykończyły bo byliśmy cały dzień u moich rodziców którzy mają basen i chłopaki nie wychodziły wogole :-D:-D
A wczoraj kupiłam sobie karnet na 3 miesiące na zumbe i fitness 3 razy w tygodniu :-D:-D będe chodzić z przyjaciółką więc spoko :-D:-D.
Wczoraj wieczorem u nas była taaaaka straszna burza, grad walił i ogolnie strasznie wiało :no: no ale dzisiaj jest chłodniej więc super bo troche ten upał mnie męczył.
Wczoraj też umarł wujek mojego męża. Facet 58lat żona go znalazła na podłodze i nie wiadomo co się stało :no: a całkiem zdrowy jedynie dość sporo pił ... eh.

Edysiek świetna sesja a córcia naprawde mała modelka :tak:.

Mateuszkowa to wieczorem? A pogoda u mnie chłodno ale słonko świeci ale zapowiadali że pogoda ma się popsuć :-(.

Kropeczko masakra z tą kobieta. A co do policji to oni mają czas.. ale dobrze żę uda Ci się kase odzyskać :-) fajnie jest mieć komornika w rodzinie co ? :-D.

Jolek ja ryb też nie bardzo lubie i nie jem :no: a co do zdjęć to chyba Edysiek moderuje naszą zamknięta grupe moze czas zaprosić Jolek? Co Wy na to? :))

Gaja teraz pewnie się byczy już na plaży :-D odpoczywaj Kochana ;*

Editek a ile masz wzrostu? :>
 
Editek no nie byłam.. :(
Ala mam nadzieje, że wieczorem, bo wiesz wieczorem to jest milion powodów na nie :/ :/ eh, gdzie ta motywacja..

dziewczyny poradźcie mi - nie chciałabym sie udawać na inny watek.. -_-
jadłospis dla roczniaka, czy kaszka na gęsto dwa razy( 2 śniadanie i kolacja) po 200 ml to za dużo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry