reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

dziewczyny co wy mi tu o pakowaniu:-p Jeszcze nawet toreb nie wyciągnęłam;-) Wieczorem Maksa spakuję a jutro resztę.

A i sobie chodakowską zrobiłam, mimo zakwasów - czuję teraz każdy mięsień od łydek po pośladki:eek:

Edytko cieszą mnie efety chyba jak każdą z nas bo to pocieszające, że ciężka praca się opłaca:tak:
 
reklama
szczepienie Ok, uronił pare łez, no ale w końcu na 2 nóżki, jak nigdy był pełen wigoru po tym:eek::eek::eek: ze spaniem kiepsko.. ja zaraz wychodzę na kawke sie umówiłam z koleżanką, więc mały pod opieka P :laugh2::laugh2: zamówiliśmy sobie pizze no i na takim pierdzącym skuterku przywiózl, że obudził Mateusza no i dramat, kolejny raz "można było " zjeść w spokoju -_- no cóż...

Iza no muszę sie przełamać, ale to nie takie proste, strach jest.
Edysiek ja bym wybrała limonke :tak:
Jolek ale kg spadły jak mówiłaś, chociaz ja takiego spadku nie zazdroszcze, teraz to dietke trzymaj i będzie z górki :-D
Butterfly co masz na myśli pisząc o obowiązkach ? :-D:-D:-D:-D
Gaja no właśnie pakowanie.. ja będe musiała spakować całe towarzystwo w sobotę już chociaż wyjeżdzamy w poniedziałek..ale jeszcze sa 2 tyg:-D
 
Editku - wyrazy współczucia :(
[*]

Witam się z Wami, dziewczynki. Mam radosny nastrój. Przebiegłam 4 km.:-D Odkryłam stadion, na którym mogę sobie truchtać bez stresu, że coś mnie pogryzie, capnie etc. :baffled: Po południu walnę z 30 lub 40 brzuszków i będzie ok. Normalnie dumna z siebie jestem. Nastrój prawie euforyczny :-D
 
Pusto tu dzisiaj.
No i korytarz pomalowany, mąż pojechał na ryby a my siedzimy sobie same z Angelą.
Jeszcze byłam na ogródku, w końcu wyrwałam cebulę i zaczęło padać, a teraz słońce świeci :baffled: dziwna ta pogoda dzisiaj.
A i jeszcze ciacho upiekłam, ale poszłam na łatwiznę, bo takie gotowe miałam - jeżyka. Zaraz spróbuję czy dobre, tyle dzisiaj kalorii spaliłam, że mogę :-p
 
Wstawać śpiochy :-)
Wczoraj obejrzałyśmy sobie z Angelą Kota w Butach i poszłyśmy spać po 22, a wstałam dopiero teraz więc się wyspałam :tak:
Idę gotować rosół.
 
Hej Laski ;)
Faktycznie cisza ;-).

Gaja pakujesz się dzisiaj już?

Motylku trzymam kciuki za test za tydzień ;* ;))

Mateuszkowa jak tam po szczepieniu?

Editek wyrazy współczucia ;*

Edysiek super że się wyspałaś :* :))

Ja dzisiaj zawoże Jasia na noc do moich rodziców. Ciekawe czy będzie tam chciał spać ;-).
Dieta ok ;) właśnie myślę nad śniadaniem a ważyć się będę w czwartek ;-)
 
dzień dobry, zapewne pusto przez wakacje i brak czasu :tak: jak jest za oknem cieplutko to aż szkoda dnia marnować na siedzenie przed komputerem :tak:

Editek
(*) wyrazy współczucia

Edysiek też się wyspałam :-) jutro G wraca do pracy po urlopie,ciekawe jak to będzie i jak wstanie o 5 rano :-D

Alusia
dziecko do dziadków, a Wy będziecie brykać :happy2:
 
Motylku oj nie :-D:-D Olo zostaje w domu a po drugie mój mąż za przykładem męża Gai pracuje dzisiaj :p :p
A u nas dzisiaj pogoda kiepska :wściekła/y: a chciałam jechać z chłopakami na plac zabaw ...
 
reklama
witam,
ja z maseczką na twarzy więc nie wiem czy poprawnie piszę ;)
Pakowanie nawet nie zaczęte - ja jak zwykle na wszystko mam czas:-p
Nawet się jeszcze nie ubrałam bo mi sie nie chce, przymulona chodze bo Maks po 5 stwierdził, że koniec spania:baffled:

Zaraz ogarnę mieszkanie i spakuję Maksia, ja nie wiem gdzie my to wszystko pochowamy:confused:
 
Do góry