reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
hej dziubki :-)

u mnie pochmurno ale parno :/ :/
czekam na zakupy z almy :-D a popołudniu jedziemy na dzialkę do moich rodziców - 120 km w 1 str:-D:-D:-D:-D u mnie mnało dietowo - wczoraj pizza mega pyszna no i z koleżanką kawunia z karmelem :zawstydzona/y: na zimno.. wróciłam do domu ok 21..no mąż zobaczył co ja mam na codzień bo Mateusz dawal w tyłek , ha! był wyrąbany hehe a ja mu przez tel mówię - zrób kolacje :p no i zrobił..i świeczki zapalił..niestety mi ochota na seksisko odeszła jakoś bo byłam zmęćzona, no nic dzis trza nadrobić :-D

Ala
nożki spuchnięte, gorączka też taka na 38,2 :/ :/ ale w uchu i w pupce więc tu trzeba chyba cos odjąć
 
Witajcie dziewczynki! Świętujemy! Dziś po raz któryś tam świętuję osiemnaste urodziny. :-D Od dwóch dni biegam na stadionie (super) i siłą rzeczy wydłużyłam bieg z 2,5 km do 4 km. ;-) Dziś pękło 4,4 km, a mogłabym 800 metrów więcej, ale nie chciałam szarżować. ;-)
Imprezka po 17.00, więc na razie leżę i pachnę :cool2:
 
:no::no: dziewczyny no masakra!!!!!! 1 września idziemy z G na ślub a ja się nie wbijam w sukienki :szok: tzn moje cycki się nie mieszczą :( i nie mogę się w biuście dopiąć :szok: ale mi bimbałki musiały urosnąć od zeszłego roku :szok:
 
Tinti no to sto lat :* miłości, kasy i spełnienia wszystkich marzeń ;* ;))

Gaja a dla Ciebie :* spokojnej jazdy ;) będziesz miała jak się odezwać? Odpoczywaj Kochana i się relaksuj !! :* ;))



Jutro wpadne Was nadrobić a teraz ide spać :-D Jasio śpi u babci więc dzisiaj się wyśpie bo Olo padł dopiero po 21. Mam nadzieje że pośpi do 8 :))
 
witam. troszke mnie niebylo,wsiaknelam .Mala coraz szybsza w szperaniu po szafach i rozrabianiu,nienadazam sprzatac. biegac,lapac...Mala idzie spac o22.wiec wtedy mam chwile dla siebie .dietka padla ,niestety ,Ale mam wielki plan na pazdziernik ,Mala idzie do przedszkola na kilka godzin wtyg ,wiec moze uda mi sie na jakas silownie pochodzic .Bardzo bym chciala, bo do cwiczen w domu to brak mi motywacji:zawstydzona/y:.papa ide spac .
 
witam diewczyny,
już na nogach aczkolwiek jeszcze nie spakowana do końca:sorry2: Pogoda do bani cały tydzień ma być a od niedzieli gorąc czyli prognoza się o tydzień nam przesunęła i chyba trafiliśmy w najgorszy tydzień sierpnia:zawstydzona/y: Bo jak cały czas lać bedzie?
 
Hej Laski :* :))

Gaja o której wyjeżdżacie? :tak: a co do pogody to może nie będzie tak źle ;) trzymam kciuki za ładną pogodę ;)

Mateuszkowa jak tam po wczorajszej wycieczce? ;-)

Edysiek na którą dzisiaj pracujesz? :)

Motylku :* to masz możliwość sobie kupić nową sukienke :-D:-D.

Iwona ćwiczenia ćwiczeniami ale diete zacznij już teraz :)) mniej jedz i powoli będziecie spadać ;))

A ja wczoraj wywiozłam Jasia do babci i dzisiaj wstałam po 6 wyspana :-) Jasio szczęśliwy i nie chce narazie wracać do domu tak więc ja za chwilke ubieram się i jade z Olkiem na zakupy :-):-) pojade sobie po sklepach pochodzić bo z jednym dzieckiem to raj na ziemi ;)):-D:-D .
A wczoraj jeszcze sobie kupiłam jedą rzecz ale to na zamkniętym napisze ;))
 
reklama
Witam się:-)
Ja jak zwykle w weekend nie miałam kiedy odpisać bo czytałam Was wieczorami z pisaniem gorzej:sorry2:heh
Nie bylismy jednak nad jeziorem bo bałam się że będzie burza tylko na wsi, małemy taplal się w basenie a ja nie musiałam za nim ganiać tylko książeczka i fajrant hehe. A co do burzy to nie było ani w sobotę ani w niedzielę:wściekła/y: a duchota że szok i dzisiaj ciąg dalszy:wściekła/y:. Juz mam na termometrze 27 stopni a gdzie do popołudnia:wściekła/y:.


Gaja ładnej pogody życzę Wam w razie czego podsyłam Ci nasze ciepełko:-):cool2:

Mateuszkowa ja swojego wczoraj zostawiłam z J i pojechałam do jego ciotki na kawę a co niech się męczy tylko też byliśmy na wsi a to jednak nie to samo a do tego dziadka miał do pomocy hihihi ale zawsze już sobie spokojnie nie siądzie na dupie tylko patrzeć musi czy przebrać czy jeść dać:-)

Alusia skrobnij na priva co to zaa fajną rzecz kupiłaś :-)?

Motylku to fajnie zawsze to możesz sobie kupić nową sukienkę heh To się mąż cieszy z cycków co;-):tak:?

Edysiek a ty co dzisiaj zrobiłaś przed pracą heheh?

Tinti
Wszystkiego Najlepszego z okazji 18-nastki. Fajnie że masz gdzie biegać.

Kropeczko o Chorwacji słyszałam duzo dobrego i co najażniejsze pogoda gwarantowana naet we wrześniu czy październiku.
Znajomi byli w tamtym roku w podróży poslubnej w październiku co u nas chlodno a tam ukrop normalnie.

A ja się zbieram i zaraz zmykam do fryzjera z małym i ze sobą bo już patrzeć nie mogę na te moje wlosy.A potem sobie farbnę;-) bo od tego słońca to mam strasznie wyblaknięte.
 
Do góry