reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Butterfly tylko jak coś to się nie nastawiaj, bo mój Mateusz "wyszedł" na teście i to bledziutko 3 tyg po terminie @ więc już myslałam, że nie dość że nic to jeszcze, że cykl się spipcył :-D a teraz ta bledziutka kreseczka śpi obok w pokoju i bledziutka nie jest :-D:-D:-DZobacz załącznik 487606 o tu proszę z wczoraj przykład :
1. zobaczyłam dostałam prawie zawału
2. zorientowałam się jakie jest prawdopodobieństwo, że spadnie i jak się na tym trzyma :-D
3. chwyciłam za aparat pstryknęłam 3 foty
4. wzięłam dziecie, mówiąc mu o co kaman hehehe
 
reklama
Mateuszkowa zobaczymy :tak: cykle są regularne jak w zegarku bo biorę na to leki więc raczej nic się nie opóźni :) testy LH szły w ruch to i owu wykryłam :) a nawet jeśli trochę oszukały to nie od dziś się bzykaliśmy :-D tylko od początku dzień w dzień i wczoraj i przed wczoraj i jeśli owu się przesunęła to plemniki pożyją do 7 dni :-D:happy2:


BURZA!!!!
 
Dorota - :-D:-D:-D doceń męża za poczucie humoru! parsknęłam śmiechem jak to przeczytałam :-D
no ale fakt, świnia jest, jak znam mojego B. przylazłby najpierw oblać ze mną, a z kolegami umówiłby się na kiedy indziej :tak:
Editku - współczuję ceremonii w upale...
Mamy jechać najpierw Bałtyk, potem Turcja, ale... zaczynam się nad nią poważnie zastanawiać. W tym tygodniu padło biuro z bielska z którym jeździłam kilka lat temu :baffled: co będzie, jak padnie to, które wybiorę tym razem?
Jest rozwiązanie: jechać z dużym biurem podróży, ale jak czytam oferty-lasty z Itaki to skóra cierpnie: za 2 pln/os/tydzień hotel z 3 *. Całe 15 mkw pokoju i 30 mkw basenu na 200 osób...
W dodatku 100 km od lotniska! opinie - dramatyczne: brud, syf i do tego pewnie dodatkowe opłaty i może się załapiemy na jakieś 8 tys.
Motylku trzymam kciuki, żeby to była burza hormonalna :tak:
Gaja ja też mam o to wkurw, jak się tatuś małym nie zajmuje... nie dość, że wszystko na mojej głowie, to jeszcze Bartuś wisi mi na kiecy :baffled:
ale wystarczy mu zrobić pogadankę (grzeczną, bez Dorotki min taką na smutno, żeby go wziąźć na litość) i działa... spróbuj, może powiedz mu o tym, że dzieci lgną do niego...:tak::tak::tak:
 
Mi Olka wyszła bledziuchna aż mi T. mówił że chyba omamy mam bo on nic nie widzi ale ja wiedziałam, że jestem w ciąży. Po prostu miałam to przeczucie i tempka była wysoka i dokładnie wiedziałam, że w ovu się bzykaliśmy no i co? Za dwa dni piękna już wyszła Olka - Fasolka:tak:
 
Iza, hm wiesz mogę go trochę usprawiedliwić, bo poszedł na to piwko z szefem od którego kupił auto i z kolega z którym pojechał, no i inny termin ciężko by im było teraz znaleźć w najbliższym czasie, no ale......wypomniałam mu :-p:-p:-p:-p już jestem zaparwiona także przed chwilą wstała i siadam i nigdzie nie ide:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



a moje miny to tak zwane miny ignorująco-olewająco-pretensjonalno-wredne:cool2:

edit: Gaja a bo Olki - Fasolki tak mają:-D

edit2: Butterfly zazdroszcze burzy :D :D
 
Mi Bartuś wcale nie wyszedł...
ale też wiedziałam, że jest i za 2 dni wyszedł taki mocny, że aż 3 kolejne testy kupiłam :-D
 
Iza no ja zrobiłam chyba z 6 testów hehehe jak wyszedł bledziutki to jeszcze ze 3 zrobiłam nawet specjalnie wieczorem hehe i mam jeden schowany :rolleyes:
 
:-) dziewczyny zobaczymy co będzie! datę @ mam za około 2 tygodnie i 2-3 dni :-p a i tak będę wiedziała,że coś jest na rzeczy jeśli się nie pojawi okres po odstawieniu leków ... :tak:
 
reklama
Witam :-)
Znowu się wyspałam. Pogoda jakaś dziwna u nas, pochmurno jakby padać miało. I nie wiem czy pranie wieszać na suszarce przed domem, czy na sznurkach :confused: Na dworze raz dwa i będzie suche, ale znowu jak zacznie padać to trzeba lecieć zbierać i wieszać od nowa.
Alusia kiedyś pytałaś, dlaczego ja tak wcześnie rano już mam pranie zrobione. Bo ja je wieczorem piorę :tak:, wstawiam jak przychodzę z pracy. Mamy taryfę nocną na prąd. Dużo taniej wychodzi i pranie i teraz wodę grzejemy jak się w centralnym nie pali.
I to nie tylko w nocy, bo od 22 do 7, potem od 14 do 16 i w sobotę od 14 do poniedziałku rano.

Mateuszkowa głowa nie boli ? ;-) I niezła jesteś z tymi cyckami :-D

Gaja mój też tak ma, że nawet jak jest w domu to i tak usiedzieć nie może. Ciągle ma jakieś zajęcie. Albo znowu zaraz na ryby jedzie.

Butterfly
to teraz przed Tobą długie 2 tygodnie oczekiwania.

Kropeczka to prawda, że teraz strach wybrać się na wakacje z biura podróży.
 
Do góry