reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Ala a pewnie :-D zaraz sobie pigwówke naleje :-Dale pierw maly musi zasnąć a ja musze wziąc prysznic bo później może to być niewykonalne :-D jestem mega głodna, za cały dzień śniadanie i jakies przekąski do godz 15 i tyle :/
 
reklama
:-D cześć ! wpadam się w końcu przywitać, nie chce mi się nadrabiać wszystkiego ... ale mniej więcej ogarnęłam co pisałyście :-D

Alusia- sto lat :) :tak:;-)

Mateuszkowa współczuję himerów małego :blink: bunt roczniaka hehe :)


u mnie dobrze - strasznie gorąco i byliśmy z G nad jeziorem ... i oprócz tego strasznie boli mnie brzuch ;/ masakra jakaś .:confused:
 
Dorka wycisz się :-p Ja wiem, że to wkurzające - oj ile razy ja wściekła na mojego byłam, akurat nie o wyjścia bo on z kolegami nigdzie nie wychodzi bo nie chce ale np tym, że ma tysiąc zajęć zawsze byle z dziećmi nie być. Znaczy się ja to tak odbieram czasem już.
Od wczoraj jest od 6 rano do ok 22 wieczorem na podwórku z przerwa na obiad:baffled: I tyle go w jego urlopie widzę - wiem, że rąbie drzewo i układa ale i tak jakoś mi w niesmak troszkę, że musi od rana do nocy a godziny przerwy dla nas nie znajdzie:dry:

A tak w ogóle niedawno sobie z Olką poszłyśmy na lody do miasta, Maks chciał zostać na podwórku bo wlazł do auta od strony kierowcy i nie chciał wyjść to mojemu małżonkowi go zostawiłam i poszłam bez telefonu - a jak:-D oczywiście dzwonił i dobrze że nie miałam komórki bo tylko by mnie tym wkur....:dry: Także poszłyśmy na lody, do sklepu - pomału, spacerkiem:-p No kurka te trochę mógł na niego spojrzeć jeśli nie chciał iść, najlepiej jakbym go wrzeszczącego na chama w wózek wsadziła i pasami spięła bo tata nie ma czasu grrrrrrrrrrrrrrrr:no: O nie! poszłam i nawet sie nie obejrzałam.

No pogderałam też na swoją dolę ;)
 
napiłam się i mi lepiej :-D:-DP było głupio strasznie, tłumaczył się, kolacje mi zrobił no ale.. to był nieplanowany wypad, ja rozumiem jak sie umawia itp. ale tak nagle zwłaszcza dzisiaj :baffled::baffled: też bym chciała oblewac itp. a nie mogę :cool:

Gaja z Maksem dobrze zrobiłaś hehehe niech poznają smak udręki z dzieciorami bo dla nich to tylko popilnować, nakarmić nigdy nie grymaszące dzieci, przewinąć nigdy nie uciekające z pieluchą i nie drące się :p obrazek się zmienia hehe : P

Butterfly zazdroszcze tego jeziorka, oj przydałoby się.. ja się spiekłam troszkę na balkonie - całe 30 min tyle ile Mati mi pozwolił :cool: i opalałam się inteligentnie bez stanika z balsamem nawilżającym, bez faktora, brawo :cool2::cool2: bolą mnie cycki, sutki jak w ciąży, dramat
 
:-D hehe, Mateuszkowa tylko się nie spiecz jak mój G, bo etap ściągania skóry mamy za sobą, ogólnie mnie dziś wszystko wkurw... boli mnie podbrzusze masakrycznie, jeszcze G mi sceny robi :dry: rano wywalił mi moje ciuchy do poukładania i je układam a ten mi je rzuca dalej ... nosz jak mu zdzieliłam bluzką to normalnie jeszcze się stawiał :baffled: głupi chłop! Ma himery chyba jak Twój mały! :baffled: i jeszcze czego nie znoszę zrobił się straszny płaczek ! ile to on mało zarabia ... a kogo to do kurwy nędzy obchodzi :dry: nikt mu nie da więcej ... normalnie dostaje dziś szału i jeszcze nawet kolacji sobie hrabia nie zrobi tylko wolał grać w gry i siedzieć dopóki nie wyjdę z kąpieli i mu nie podam pod ryj :baffled: normalnie się ugryzę w dooopę zaraz z nerwów :cool:
 
O matulu ten twój małżonek to pokorny jak psiak przychodzi - szok:szok: Co ty mu robisz niedobra - hehehehe:-D:-D:-D
I cycki opalać bez faktora za to baty ci sie należą i to spore, co najmniej na pierś faktor 30 się należy a w ogóle to najlepiej ich nie opalać - nigdy mi sie nie zdarzyło jakoś boję się na słońce wystawiać te suchary:-p jeszcze by się bardziej zmarszczyły i zmniejszyły hahaha:-D:-D:-D

Motylek widac coś nas nasze chłopy irytują dziś - to te upały mózg im i nam obkurczają
 
Gaja wystarczy mina numer 2093579358034 ;-) ton podniesiony, dwa słowa na godzine wypowiedziane, wzrok wbity gdzieś w dal, ignorowanie, totalna olewka i zdania pt., " jak chcesz... " " twoja sprawa.. " bueheh :? działa :> póki co ... -_- a cycki, no wiesz co zazwyczaj opalam w staniku, w kostiumie ale jakoś mnie naszło i zawsze smaruje faktorem 10 najmniej a dziś nie wiem co bladziuchy wystawilam :/ oby mi nic nie było bo ja to taki hipochondryk jestem czasem jak sobie coś wkręce :p :p

Butterfly hehehe i dałaś mu kolacje?? noooooooo jak on taki teraz to co będzie po ślubie i z dzieckiem ??:rofl2:
 
gaja chyba na wstrzymanie wezmę bo go uduszę zaraz :cool2: chyba na pogodę, bo zaraz będzie zapewne lało i już grzmi :baffled: a chcieliśmy jechać jutro znów nad wodę :dry: albo zamieszkał u mnie mały stworek i mi hormony szaleją :-p bo dawno takiego nerwa jak dziś nie miałam

Mateuszkowa uszykowałam mu kanapki,niech pozna moje chamskie serce - ja mu dam ... jak zrobił dziecko to niech nie myśli,że ja będę koło niego skakała i co jeszcze, chyba ma taki dzień czubek zasrany
 
Butterfly no nie wiem jakie tam u Was są układy:-D:-D:-D a nerwa możesz miec bo hormony sie uregulowały, co? niekoniecznie przez dzidzie :tak: ale oby to była dzidzia :D
 
reklama
Do góry