reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Ala stare, szyba elektryczna kierowcy przestała działać więc sama rozumiesz taki drobny szczegół hahahaha:-D:-D:-D:-Dmusi zobaczyć co i jak, a z nowym autem to nie wiem, myślelismy, że sprzedamy to szybko ale wątpie w to :/ tak to musimy wziąć naparwdę dużą pożyczkę bo nie dość, że na cały zakup auta to jeszcze konsolidacyjną z ty, co teraz spłacamy :-:)-(
 
reklama
:-) być może i tak jest, za co Was przepraszam - ale przyznaje się bez bicia,że czasami nie czytam wszystkiego co pisałyście albo tylko przelecę wątek wpadam tylko i wypadam i piszę tylko co tam słychać i lecę dalej. Obiecuję poprawę! i nie gniewajcie się już :)

Alusia lajtowy dzień ... :-D dietowy :) hmm , może przez pogodę tak się czujesz, albo zjadłaś za mało i po prostu masz takie skutki,że się nie za bardzo czujesz. Pizza ! mniam, też bym zjadła i szczerze Ty dziś głodujesz,a ja się obżerałam goframi i wytrzymaj z dietą ;/ masakra. My sie katujemy a nasi lubi jedzą same smakołyki :blink:

Mateuszkowa
buty bardzo ładne :) na pewno będą Twojemu synkowi służyły podczas "biegania" po domku, hmm ... czas leci bardzo szybko - niedługo mieliście roczek a uważaj jak zanim sie obejrzysz będziesz szykowała małemu 18stkę :)
 
Ah kredyty to straszna sprawa :no: myśmy mieli na auto ale żeśmy się go pozbyli bo kompletnie sie nie opłacało i teraz lepiej się żyje bez kredytu.
 
Butterfly :*, ty mnie 18 stką nie strasz dopiero ja miałam hahahahahahahahahhaha ( mega żart ) , a jak z pracą Twojego G ? z tym urlopem ?

Ala no widzisz, ja prócz pożyczki mam kredyt hipoteczny więc juhu... :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mateuszkowa no szumu było co nie miara, i nie potrzebne nerwy :baffled: ale na szczęście się wyjaśniło wszystko i ma wolne i 2 tyg urlopu :tak: haha, 18 :-D no zobaczysz jeszcze trochę jak to przeleci :rofl2:
 
Butterfly no to dobrze, że się wyjaśniło, daj spokój z 18 :p :p :rofl2: ma czas, ostatnio stwierdziliśmy, że szkoda, że nie ma starszej siostry/brata to by zabawiło, za rączke prowadziło ( takie z 5-6 letnie )
ale mój mąż skwitował to: no po 5-6 latach męczarni, może by tak było
hahahahahahaha ;-)
 
Mateuszkowa ładne te buciki, 10 zł to jeszcze nie tak dużo, ważne że kupiłaś i że są dobre.
Alusia a jaki masz błonnik ? taki w tabletkach ? pamiętaj żeby dużo pić, bo inaczej po błonniku będzie jeszcze gorzej.
Butterfly a gdzie się tak opaliłaś ?

A co do kredytów to chyba teraz bez nich ciężko cokolwiek kupić, my też mamy kredyt na samochód a do tego jeszcze raty na laptopa i na pralkę - choć te już się kończą. Ale inaczej nie da rady, z wypłaty nie odłożymy bo nie ma z czego, a tak jak rata jest to trzeba spłacić i już :tak:

Udało mi się zrobić co zaplanowałam, czuję się odświeżona i zrelaksowana :-)
 
Motylku spoko :D mam nadzieje że sie poprawisz heh :-D:-D (Edysiek wybacz żę zwróciłam Motylkowi uwage nie wiem czy moge to robić jeśli Ty jesteś moderatorem) :*

Edysiek nie no taki w proszku do musli będe sobie dodawać? A pije dużo bo nawet 3 litry dziennie :)

A co do rat to powiem Wam myśmy wzieli dwa lata temu telewizor na raty i w marcu skonczyła sie gwarancja raty dalej płacimy a telewizor się psuje :wściekła/y::wściekła/y: zmywarke kupiliśmy 3 lata temu mieliśmy 3 lata gwarancji i ostatnio się zepsuła. Na szćżescie mój mąż to złota rączka i naprawił no ale sam fakt że sie psuje :angry:
 
Ala, tak to jest z rzeczami psują się po gwarancji! nam cos router siada a gwarancja się skończyła i teraz trzeba czekac czy będzie działał czy nie :no:

Edysiek masz racje, tak to jest, że jak coś chcesz to niestety albo gotówka albo odwlekasz albo kredycik :-D no cóż.. nam zostało jeszcze 22 lata HAHAHAHAHAHAHA smiech na sali normalnie :p :p ale ważne, że mamy swój kąt :tak::tak::tak: i to się liczy..więc nie narzekam, tylko strasznie sie boje tych pożyczek bo one są wielkie i ja mam czarne scenariusze, że z praca coś nie będzie tak jak trzeba i co wtedy ?! mąż powiedział - sprzedamy auto i tyle, no tak..ale ja myślę..a odsetki ? a życie? eh......lepiej już nie myślę..
 
reklama
Mateuszkowa zawsze jest zła myśl że co gdyby coś ... ale trzeba myśleć pozytywnie ;-);-).

Kochana co jeszcze fajnego polecasz z Avonu bo mam 100zł do wykorzystania i nie wiem co sobie kupić :-D:-D
 
Do góry