reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

:-) dzień dobry! spać już nie mogę :-D mi już przeszło stękanie,że boli po opalaniu, ale G wygląda tragicznie :szok: jego plecy bynajmniej się zjarały na maxa :rofl2:

Alusia ja robię Ice coffee tak: mam szklankę na 570 ml - wsypuję 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej Nescafe senzacione creme (to też według uznania,bo ja mocnej nie lubię) czy jakoś tak :happy:, ale zapewne inna zwykła rozpuszczalna kawa też może być :) do tego 2-3 łyżeczki cukru ( zależy kto jak słodzi ) i na to troszku mleka z lodówki - i to miksuję mikserem żeby się wymieszało, jak się ładnie wymiesza to dolewam mleka i znów delikatnie miksuję :rofl2: do tego dorzucam z 3 kostki lodu, do tego na wierzch daję bitą śmietanę z biedrony :rofl2: (tą taką w spray'u) i słomka i pyszna kawa gotowa :happy2: jak mi się uda zrobię swoje zdjęcie -> ale to wygląda tak
iced-coffee-with-ice-coffee-cubes-09.jpg


jolek27 dziękuję bardzo :* :rofl2: , a ścierka: czyścik ACT z allegro -> WYSYŁKA, Czyścik ACT do szyb,poleruje i czyści (2508847908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Edysiek
ja już mam dość opalania, tzn jutro może się jeszcze "dopalę" bo się opaliłam tak że mi krótki rękawek został blady hahaha, i to brzydko wygląda :rofl2:

Gaja ratuuuuuuuuuuuuuuuuunku!!!!! znasz z Trzcianki okulistkę: K.Nowacka-Hinca czy jakoś tak?
 
reklama
My to mamy Toyotę Picnic - stary ale jary, ważne że 6-cio osobowy:tak:
I pewnie już nim będziemy jeździć bo my z tych co samochód aby jechał:-p Ja kierowcą nie jestem to mi w ogóle na samochodzie nie zależy hehe:-p

Ja właśnie ćwiczonka zaliczyłam i idę śniadanie zrobić, wczoraj miałam intensywny dzień ruchowo pomimo złego samopoczucia zmusiłam sie na wycieczkę rowerową z Miłoszem, spacer, ćwiczenia i długi sex z T. w którym to ja byłam dominatorką hehe. Stwierdził, że forme to ja mam bo on by wysiadł przy takich kombinacjach:-D

Motylku Hińcową znam bo do niej juz kupę lat chodzę ale zawsze prywatnie a dlaczego? Chwalę sobie bynajmniej.
 
Edysiek dzięki napewno wypróbuje :))

Mateuszkowa zaraz sobie zapisze i zobaczę ten podkład. A ile kosztuje u Ciebie? :) A co do auta to tak to jest jak się jakies auto spodoba to koniec:-D myśmy tak mieli z Audi A8 ... jak żeśmy raz ją zobaczyli to potem szukaliśmy do skutku :-D:-D.

Motylku dzięki za przepis :-D spróbuje dzisiaj ale bez bitej śmietany :-).

Gaja fajne autko. Mi się podobają te wielkie auta myśmy kiedyś mieli Forda Galaxy 7 osobowego :-) ale nam nie potrzebny...
 
gaja :-) zapisałam się do niej, bo też mi ją ktoś polecił -> a prywatnie ona przyjmuje na Dąbrowskiego tak? czy na Staszica? bo jestem taka inteligentna,że się zapisałam a zapomniałam spytać o adres ... Bo w internecie są dwa adresy i jestem teraz głupia LOL :nerd::baffled:

Alusia to smacznej kawy życzę :rofl2::happy2:


Boże... G mamusia robi na nas nacisk,że chce wnuczka ... ale to jest takie głupie,że ona ma jeszcze jakieś stare podejście że będzie musiała kupić wózek itp :szok: i wczoraj dzwoni i przy okazji,że widziała jakiś ładny -> no czy ona jest nie poważna!!! przecież żadnego mi nie kupi bo nie pozwolę na jakiś wiochmeński ... :baffled: a znając ją taki będzie ! jeśli chciałaby pomóc to lepiej dać już jakieś drobne na wózek bo my już mamy wybrany od dawna :dry: a podejrzewam,że kiedyś tam będzie o to wojna ;/
 
Ala no my musimy już mieć mini autokar hehe:-D Może kiedys jak dzieciaki podrosną to zmienimy gdy już z nami jeździć nie będą ale póki co sprawuje sie super i niech tak pozostanie.:tak:

Dobra sprzątam bo siedzę i nic nie robię, a zaraz na targ skoczę po jajca:tak:

Motylku na dąbrowskiego przyjmuje :)
Co do wózka nauczona doświadczeniem kupiłabym teraz używany dobrej firmy a nie za 1200 zł nowy, który sie rozklekocze po pół roku. Żałuję, że Maksowi Musty nie kupiłam albo Maxi Cosi albo choc X-Landera bo koleżanki sobie bardzo chwalą i nic się z nimi nie dzieje
 
Ostatnia edycja:
Butterfly witaj jesteś jaka kawunia wyborna... chyba zrobie sobie mniam, mniam :D co do wózka niech kupi ale na zasadzie-wy wybieracie-ona płaci.. chociaż ja tam sama sobie kupowałam kurka :baffled: żadna babcia nie pomyślała :baffled:

Gaja no ale to Wasze autoko to już takie wieksze :-) więc po co zmieniać jak jeździ :D igraszki z meżem Cie wyleczyły ;-) domina hahahaha ;-) no, no, no ;-) ja ostatnio też "upodliłam" męża :p co do wózka ja też teraz bym kupiła używana gondolę nawet samą a później spacerówkę wypasioną, max cosi i xlander odpadał ze względu na wymiary, krótka gondola.. a nasze dziecie długie było i do 7 mc jeździło gondolą :tak: tak więc będe sprzedawać mój dyliżans... piękny ;-)

Ala powiem Ci, że gdyby okazja nie była to byśmy nie kupowali, ale jest auto sparwdzone więc czemu nie..
 
Witam sie i ja własnie napisalam mega długiego posta i mi go wcięło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:napisze od nowa ale najpierw muszę malego czymś zajać bo odstawia masakre normalnie na dupie nawet sobie nie moge :*siąśc.
Także milego dzionka do później:*
 
Gaja ale takie duże auto jest super !! Mi sie tam podobało wtedy chyba Olo był malutki to wózek wkładałam do bagaznika bez skłądania :-D:-D.

Motylku popieram Mateuszkowa niech kupi ale taki jak Wam się podoba :-D nam pierwszy wózek kupili moi rodzice ale myśmy płacili jakoś 500zł za głęboki i spacerówkę razem :-)/

Mateuszkowa jasne jest okazja to warto kupić :)
 
Witam:) Ja dziś z rana bo młody spał i miałam chwile ale już dokazuje i odciąga od kompa.

Motylku Mateuszkowa dobrze pisze wy wybierzcie a teściowa niech zapłaci skoro taka wyrywna:) A ta ściereczka na długo Ci wystarcza???

Alusia polecam Astor Podkład Skin Match Fusion Make - Up ,Podkład (2448399207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie tworzy maski a dobrze kryje:)

Edysiek udanego wypoczynku i ładuj te swoje akumulatory.

Gaja zdrówka i oby komary trzymały się z daleka:)

Wypadłam z obiegu odkąd w domu siedzę co tam nowego w Avonie. Zadowolona byłam kiedyś z tego podkładu AVON PODKŁAD MAGIX MATUJĄCO WYGŁ. MEDIUM BEIGE (2499494303) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ale bardzo szybko się ważył. Raz nawet sztukę nówkę dostałam zważoną i mi wymieniali. Kolejny po miesiącu się zważył:/Cieni z Avonu nie lubię, są śliczne ale słabo się trzymają na powiece.Te kredki polecam są super
Diamentowa konturówka kredka do oczu Avon (2512902324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
gaja dziękuję, to już trafię :-D bo na Dąbrowskiego to zawsze na solarium chodziłam a to chyba gdzieś koło tego jest jej gabinet, tylko prywatnie bo na NFZ nie ma miejsca do końca tego roku :szok:

Mateuszkowa
,Alusia,gaja macie rację co do tego że jak chce pomóc to niech da drobne i my sami wybierzemy, ale ona niestety jest "INNA" i będzie chciała kupić i wybrać sama :baffled: na co ja jej nie pozwolę ale weź to jej przetłumacz :angry: że te czasy już dawno minęły :-p że ten kupuje wózek,ten np. łóżeczko :baffled: bynajmniej ja mam takie zdanie. No i co do rzeczy -> wiecie jeśli się faktycznie uda to wózek chciałabym nowy ... rzeczy itp też częściowo używane i częściowo nowe (bo siostra mi odkłada) ale to będzie taki szał że pierwsze dziecko to nowe musi mieć :-p może i jestem głupia ale nic nie poradzę ... w ogóle teraz jak pomyślę o ciąży dziecku to boję się przytyć :szok: masakra ... już teraz się ograniczam a co w ciąży :szok: po ciąży ... Nie chcę wyglądać jak wieloryb :baffled:

a wózki to mi się podobają takie:

1.WÓZEK WIELOFUNKCYJNY ESPIRO ATLANTIC+FOTELIK @HIT@ (2482900837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
2.WÓZEK 3w1 IMPLAST BOLDER SD ECOLINE MEGA GRATISY (2483194090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -> ten ma moja siostra i jest superowy :)

jolek ta ścierka starcza na długo, jak się chce ją wyprać to ręcznie w szarym mydle :) i gotowe :) ja sobie ją bardzo chwalę, okno umyte 10 minut i gotowe :)
 
Do góry