reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
no jasne, że można się dołączyć! Witam serdecznie :-) Masz wskazanie do cc czy sama chcesz?

Ania - tak niestety jest. Ja też na własną rękę idę na usg, bo mi lekarka nie chciała ostatnio dać skierowania, bo to jej przejdzie... A innym razem daje leki w ciemno...
 
A nie lepiej w USK? Pamiętaj, że w razie tfu tfu tfu komplikacji i tak odeślą Cię do USK. A czasami liczą się minuty. Ja osobiście rodziłam w USK i polecam. Są naprawdę swietni specjaliści i wszystko jest na miejscu.
 
dziewczyny podpowiedzcie mi proszę jak to jest w naszych b-stockich szpitalach.. jeśli mija termin porodu wyznaczony z OM to co wtedy? gin kieruje do szpitala na wywołanie czy wygląda to jakoś inaczej? trzeba czekać do 42tc i wtedy się stawić? może któraś z Was była w podobnej sytuacji..
 
hej
ja rodzilam,prawie 3 lata temu,byłam bardzo zadowolona,jeśli miałabym rodzic znowy bym rodziła u Arciszewskiego.Dodam że mam porownanie,8 lat temu rodzilam w USK i nigdy wiecej,brrrr(mam nadzieję że teraz jest tam inaczej....)

co za dziwna pogoda...

Dziewczyny doradźcie coś nad morzem na wakacje?Polskim.



Hej dziewczynki :) można się dołączyć ?:) Jestem kami, we wrześniu planuję poród (cc) w Białymstoku w klinice Arciszewskich. może któraś z was tam rodziła?
 
witam wczesno wieczornie. wrócilismy ze spacerku własnie . zaraz ide kopmac małego i moze uda mu sie zasnac. bo dzis w nocy to nie zabardzo mu to szło. a ja wykonczona. bo on sie zapewne nudzil. huśtawka poszla w ruch i mamusiowe bajki . az w koncu po 2 godz zasnal.
niw wiem jak to u Was było ale ja strasznie nie lubie teraz nocy.maly budzi sie na jedzonko co 2 godz- prawie godz zchodzi mu jedz. wiec moje noce nie sa zaliczane do przespanych....a najgorsze ze w dzien nie potrafie spac...wiec casem chodze jak neptyk .. i tylko czekam rana, bo wtedy to z tym małym inaczej niz po nocy. ostatnio to nawet byłam juz od 4 rano na nogach i tak do wiecz.
 
Awru- ja miałam termin na 16 listopada i co drugi dzień lekarz kazał przychodzić i robić ktg i jak zobaczył,że 20-go nic się dalej nie działo to napisał skierowanie i kazał 23(poniedziałek) się stawić w spitalu i juz leżec i być na patologii i 23-go właśnie zrobili mi test po południu na oksytocynę a wieczorem zaczęły się skurcze i 24-go o 21:35 urodziłam hehehe po 24h :)))
z tego co mi mówił moj lekarz to do 2 tygodni po terminie to jest spoko ale nie chiał mnie już dłużej trzymać w domu i twierdził,że lepiej pod nadzorem sobie poleżec i poczekac, tak więc w sumie 8 dni po terminie urodziłam :) jak będziesz chodzić na ktg to się dopytaj jak dalej nic nie bedzie to kiedy masz iść i się kłaść na patologię i już ... na pewno Ci powie
 
dzięki aniamacek ;-) u mnie jeszcze oficjalnie przed terminem ale już zaczynam panikować.. gin powiedział żeby póki co cierpliwie czekać a jeśli do następnego poniedziałku nic się nie wydarzy to wtedy skierowanie do szpitala..
 
reklama
Ja sie nie wypowiem, bo mojemu :-Dsynowi spiiszylo sie na swiat ehhehe :-D:-D
Awru lada moment juz urodizsz...a pamietam jak doalczylas do nas jak dowiedzilas sie z jestes w ciazy.....a tu zaraz bobasek na swiecie bedzie
Lekkiego porodu :-)

aniamcek jak o wizycie u lekarza?

Witamy nowa, przyszla mamusie :-)


Moze jakies spotkanko w sobote?

Ale grzmi, blyska-Olis spi w najelepsze
 
Do góry