reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
oj taaak, będziemy :-) jesteśmy w sumie :-) przyznam się bez bicia, że forum listopadowe podczytuję przez całą ciążę, na początku, to chyba nawet kilka słów napisałam, a potem tak jakoś wyszło, że poprzestałam na obserwacjach. I pomimo tego, że "znam" dziewczyny z listopada tylko "z czytania", to jak oglądam rodzące się dzieciaczki, to ryczę jak bóbr. :-) taka beksa straszna się zrobiłam ;-)
 
oj taaak, będziemy :-) jesteśmy w sumie :-) przyznam się bez bicia, że forum listopadowe podczytuję przez całą ciążę, na początku, to chyba nawet kilka słów napisałam, a potem tak jakoś wyszło, że poprzestałam na obserwacjach. I pomimo tego, że "znam" dziewczyny z listopada tylko "z czytania", to jak oglądam rodzące się dzieciaczki, to ryczę jak bóbr. :-) taka beksa straszna się zrobiłam ;-)

Trzeba było się udzialać, pisać i w ogóle :tak: Tam są same kochanie i życzliwe dziewczyny. Zawsze mogą podnieść na duchu, wspomóc słowem. Ja czasami mężowi opowiadam o narodzinach czy jakichś innych sprawach jakby to były moje koleżanki, które znam już neiwoadomo ile czasu. Ja też zrobiłam się płaczliwa i wkurza mnie to czasami, bo nie mogę powstrzymać łez mimo, że się staram. Łatwo mnie urazić.... albo płaczę na serialach, filmach, jak czytałam posty o narodzinach... Wkurza mnie to, bo z twardej baby zrobiłam się mazgajem....
 
witam wszystkich
jestem tutaj nowa chce troszke rozwiac swoje watpliwosci
we wtorek byłam u lekarza stwierdzil ze jestem w 5 tygodniu ciazy :-)ale zeby sie nie ciszyla i niechwalila bo to tylko pechezyk ze dzidzi jeszzcze nie ma
dzis bylam po zaswiadczenie bo pracuje fizycznie i narazam sie na swoje samopoczucie a on do mnie ze jaka ciaza przeciez to tylko pechezyk a na zaswiadczeniu napisal ze to 5 tydzien oczywiscie zalozyl karte ciazy zmiezyl moje cisnienie wage no i wyznaczony termin porodu a tu mi mowi ze ze jaka ciaza ehhh... troszke mi smutno z tego podowu bo niewiem co juz mam sobie myslec no i z tego powodu chciałabym chodzic do lekarza ktory pracuje w szpitalu na warszawskiej bo bym chciala tam rodzic moze jakiegos byscie mi proadziły??? :-(
 
reklama
witam wszystkich
jestem tutaj nowa chce troszke rozwiac swoje watpliwosci
we wtorek byłam u lekarza stwierdzil ze jestem w 5 tygodniu ciazy :-)ale zeby sie nie ciszyla i niechwalila bo to tylko pechezyk ze dzidzi jeszzcze nie ma
dzis bylam po zaswiadczenie bo pracuje fizycznie i narazam sie na swoje samopoczucie a on do mnie ze jaka ciaza przeciez to tylko pechezyk a na zaswiadczeniu napisal ze to 5 tydzien oczywiscie zalozyl karte ciazy zmiezyl moje cisnienie wage no i wyznaczony termin porodu a tu mi mowi ze ze jaka ciaza ehhh... troszke mi smutno z tego podowu bo niewiem co juz mam sobie myslec no i z tego powodu chciałabym chodzic do lekarza ktory pracuje w szpitalu na warszawskiej bo bym chciala tam rodzic moze jakiegos byscie mi proadziły??? :-(


a jaki to lekarz?
sa inni co pracuja na warszawskiej i przyjmuja np natalunia chodzi do jednej babki
a pozatym dziwne ze wystawil ci karte i te zaswiadczenie bo to dopiero 5 tc i czesto lekarze nie chca wypisywac puki nie pojawi sie serduszko ...
 
Do góry