reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dla Amelki
Dzień urodzin się już zbliża,
Więc życzenia Tobie śle.
Aby wszystko się spełniło,
O czym marzysz o czym śnisz.
Gdy pogodne mijały sny,
Z głębi serca życzę Ci.
Dużo szczęścia i radości,
Sto lat życia mało złości.
Dni spokoju pełnych wygód,
Dużo słońca wielu przygód.


Życzy Anna i Mikołaj
 
reklama

Amelko kochana
w dniu 1 urodzin
życzymy Ci
zdrówka, dobrego apetytu
pogodnego i szczęśliwego dzieciństwa
miłości rodziców
wszystkiego najcudowniejszego


Julcia z mamą :-* :-*





 
214dxl3.gif


Amelko w dniu Twojego święta życzymy ci duuuużo dużo zdrówka,by ominęły Cię wszystkie skazy i inne paskudztwa,pogodności i uśmiechu na Twej słodkiej buźce życzą ciocia Ola z Dawidem.
 
AMELKO ROŚNIJ NAM ZDROWO, ŻYJ Z UŚMIECHEM I RADOŚCIą.Super imprezki,wspaniałych prezentów i czego tylko sobie zapragniesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Ja niestety nie potrafię wklejać miśków i innych zwierzaczków-buuuuuuuuuuu !
 
Dziękujemy Wam kochane cioteczki za piękne życzenia. :-* :-* :-* :-* :-* :-* Aż się wzruszyłam.

Amelka już poszła spać, a ja zabieram się za sprzątanie chałupki, bo imprezka w sobotę. Jutro zaś mam w planie upiec 2 ciasta. Ha, pewnie się rozpłyne w kuchni w ten upał.

A ja wczoraj i dziś posmarowałam Amelce chleb masłem i czekam na reakcje, na razie jest ok, a jak ją coś uczula to wysypuje od razu, więc myślę że masło przejdzie. Zresztą lekarka mi mówiła, że dzieci ze skazą z reguły mogą jeść masło i nic im nie jest.
 
Spóźnione życzenia imieninowe dla wszystkich forumowych Anek - Ani K, _Anny, Keterka, Damaynati - wszystkiego naj naj naj..., dużo zdrówka, usmiechu i radości z macierzyństwa. Przepraszam, ze dopiero dziś, ale wczoraj nie miałam okazji. Mam nadzieję, że wymieniłam wszystkie nasze forumowe Anie.
 
a my się dziś spotkałyśmy z ikpi na spacerze w Sopocie :) totalnie przypadkiem hihihi

Normalnie sama zasunęłam do Sopoćka z tego naszego wygwizdowa :) to znaczy z Julką, nie sama :):)

powiem krótko, złapałam bakcyla :) chyba łosi musi zapracować na drugie autko hihihihi
 
reklama
Amelce 100 lat!!!

Ja tez nie umiem miskow wklejac, wiec jestesmy juz trzy :p

A i dziekuje Basiu za zyczonka!!! U Czernisia zamawialismy torty slubne, byly naprawde pyszne!!!
No to zycze udanej imprezki roczkowej, ja wlasnie w sobote wyprawiam imieniny dla rodzinki ::)
 
Do góry