reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Wszystkiego naaaaaaaaaajlepszego Kingusi Maja z mamą życzą ;D
E_mamo - Juleczka jest po prostu urocza :laugh: A jakie ma fajne włoski :) No i tort ekstra - zdradz skąd go wytrzasnęłaś? Ja już też powoli się zastanawiam nad tortem ;) A poza tym gratulujemy błyskawicznych postępów! :laugh:
Jeśli chodzi o spotkanie, to mi pasuje w środę od 15.30 - 16.00 :)
A Maja dziś weszła pierwszy raz sama na wersalke ;D
 
reklama
Iwonko tort był od Pellowskiego i wyszło na to, że był za free :) Mieli nam go zrobić na 10 rano, nie zrobili... Powiedzieli, że zrobią na 13 i sami przywiozą do nas do domu, Torcik przyjechał o 13 taksówką i co się okazało? rozpłynął się jeden bok od gorąca w taxi... zadzwoniliśmy z reklamacją, powiedzieli, że nas na lody zapraszają w ramach przeprosin, ale ja się na lody nie zgodziłam, to powiedzieli, że oddadzą kasę...
No i na drugi dzień oddali, a trocik był pyyyyyyyszny, ja naprawiłam to co się rozpłynęło bitą śmietaną w sprayu i prawie nie było widać ::) 8) 8) 8) 8) 8) :p :p :p
 
Hehehe e-mamo widze, ze jestes tak waleczna jak moj maz ;D On tez sie zawsze kloci i targuje gdy cos jest nie tak... ja tam odpuszczam... donbrze, ze w zwiazku jest jedno takie, bo czasem rece opadaja po tym co "uslugi" nam swiadcza ::) My tez mielismy przeboje z tortem. Najpier u "Sowy" powiedziano nam, ze trzeba tort minimum 5 dni przed zamawiac :mad: to zamowilismy w innej cukierni, z odbiorem o godz. 11... przychodzimy, pani z rozwlajacym usmiechem pakuje nam tort na 5 urodziny... na inne nazwisko... zada paragonu za zaliczke po naszych protestach, zaszywa sie na chwile za zapleczu, dzwoni gdzies, opitala pracownice..., zapewnia, ze oni zrobia ten tort na 15 :mad:, po czym okazuje sie, ze nasz tort jest na Morenie zamiast tego na 5 urodziny... rece opadaja...gdzie oni maja glowy????????

A tak w ogole, to spoznione, ale SZCZERE!!! zyczenia dla Julki i gratulujemy postepow "raczkowych" :)

Wrocilismy dzisiaj z Kopalina, nim malego wykapalam, sie rozpakowalam, troche poczytalam... sie pozno zrobilo ::) Mateusz spisal sie na medal na wyjezdzie! Pieknie spal, jesc wolal popoludniami (chyba za goraco...), rozgadal sie na maxa, tylko bal sie morza ::), basenu (choc ciekawskie lapki pchal). Racje ma Ikpi, ze im mniej ludu tym lepiej, ale dziwiwe sie, ze Majka biegala w polarze po plazy??? Mati na naguska, bo taki skwar byl... hmmmmmmmm...
Mielismy caly domek do swojej dyspozycji (bylismy z przyjaciolmi i ich 2,5 letnim synkiem), ogrod, troche daleko do morza (15 min. samochodem- panowie psioczyli, ze piwka nie moga machnac ;D, bo "dyzur" maja, ale co tam!) i bylo naprawde super!!!
Zdjatka jakies wkleje niebawem, bo teraz ciagnie mnie na "czerwcoweczki" by sie wiecej o Anktu Amko dowiedziec!!! He, bo w pierwszej kolejnosci zajrzalam do Was ;D

Buziaki! Do jutra (dzisiaj)!!!!
 
Keterek, a w której cukierni zamawiałaś tort? Ja już co prawda zamówiłam i jak czytam, co wy piszecie, to mam nadzieję, że żadnych przebojów z tortem mieć nie będę. Ale ponieważ na Chełmie jest kilka cukierni, to jestem ciekawa, czy przypadkiem nie w tej samej zamówiłam.
 
zamyślilam się

pierwsze moje samotne kroki

odpoczynek


kwiatkom też się coś należy

g
u wujka w ogrodzie

pije maślankę

mina dnia

a my chlodzimy sie tak


spacer na bosaka












 
Dzięki babulki moje kochane za piękne życzenia!!! :-* :-* :-* :-* :-*
I dzięki za ten cały czas, jaki się wspieramy w radoskach i smutkach bycia mamusią - nie ma nic piękniejszego, niż bycie mamusią ;)

Gratuluję Julci postępów - uważaj, Edytka, jak Julka za raczki chodzi, to zaraz nie Ty ją, tylko ona Ciebie będzie prowadzić, gdzie chce ;). A śliczna jest jak z obrazka :)

Wiki, jak wdać, już duża dziewczynka :) Oj rosną maluszki w oczach!

A Majeczce życzymy szybkiego rozstania z dziwnymi plamkami!

Ostatnie dni kręciły sie u nas wokół roczku Kingusiowego, imprezka odbyła się w niedzielę. Wypucowałam w domu każdy kąt, a w końcu cały dzien spędziliśmy pod domem, tak było gorąco... A że nasze mieszkanko jest baaardzo słoneczne, to nawet dmuchanie tortu odbyło się w warunkach biwakowo-polowych ;).
Zaraz naszykuje fotorelację, najpierw werbalnie ;)
Kinga jak zwykle grzeczniutka, chciała chodzić za rączki i za każdym razem, odchodząc od gości robiła "papa" - i to mówiąc "pa pa" ;) Świeczkę w końcu zdmuchnęłysmy wspólnie. No i wybrała kaskę, za zaraz potem książeczkę. Kieliszkiem i różańcem nie zainteresowała się wcale ;).
I na foteczkach Julci widzę znajomą zabawkę ;) - krzesełko-uczydełko - kupiliśmy Kingusi i na nim spędziła większość imprezy ;) A tortu swojego nawet nie chciała sprobować, w ogóle z wrażenia, że goście, prezenty itp to prawie nic nie jadła cały dzień ;).
 
No to lecim:
Poznajemy nową zabawkę:
p1010087bqf9.jpg


Kinga zamyślona:
p1010117boz9.jpg


Oczekiwanie na tort ;)
p1010088bdv2.jpg


Dmuchamy:
p1010124byk1.jpg


Słuchajcie, a może spotkanko w sierpniu? na początku? Bo ja potrzebuję wiecej czasu na zorganizowanie sobie dojazdu.... :(
 
Ale z Kingi duża panna! ;D A poważna szalenie była na swojej imprezie ;)
Keterek - wracaliśmy do domu w zeszłą niedziele rano, więc poszliśmy na ostatni spacer nad morze w sobote wieczorem. A ponieważ wiało bardzo mocno, to polarek był akurat ;D
 
Basiu, spróbuj tak: http://szpinak.prv.pl/
Ja uwielbiam szpinak, nakłoniłam łosia i Maja też wciąga aż miło :)
A mała dalej w kropki i wyobraźcie sobie, że właśnie mija 4 godzina jak ona śpi! Wszystko fajnie, tylko co ona bedzie robiła w wieczorem?? ::)

Isska, Damayanti, Eda, no no no :laugh: Śliczne dziewuszki. Ależ nam rośnie rocznik przystojny ;) ;D :D :laugh:
 
reklama
jejku, jakie piękne panny!!!!

no i sto lat Kinguniu!

agula, normalnie jesteś wielka! my też uwielbiamy szpinak, ale znam tylko 1 potrawę i tylko ją robię na okrągło... teraz tobędę mogła się popisać ;D :-*

na spotkanie też się piszę, jak na razie każdy termin mi pasuje!

a my znowu byliśmy chorzy... zapalenie płuc... coś mi się zdaje że każdy katar u nas będzie się tak kończył... jak nie oskrzela to płuca... bardzo szybko schodzi mu niżej, pomimo iż gruszki z rąk nie wypuszczam.... :mad:
 
Do góry