reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Joł, jestem z tych co popierają przedszkola :-D oczywiście z ludzką obsługą ;-)
Martyna poradzisz sobie, wszystkie sobie radzą to co ty nie dasz:tak:
Wróciliśmy z plaży, Madzia dzięx za spotkanko. Ma być dziś burzowo - ciekawe czy spadnie choć kropla.
 
reklama
Wow Cris od 2010 roku bez infekcji super !!my bez antybiotyku od lutego dla mnie to sukces, no ale po drodze jakieś zasra...astmy i AZS ...TAK POZA TYM , ja podaje tran.

a ja zdycham uczulenie jeszcze gorsze oczy jak u wampira , he he ...w domu rozpierducha bo się juz pakuje ...zakupy zrobione , jeszcze jutro mleko nutramigen i chyba jestem gotowa , w czwartek o 6 mam wylot.
 
Ana: chodziło o leki nerkowe :-) a infekcja jakaś się trafiła, ale przez zimę udało się bez antybiotyków i w ogóle, ale chodziło, że Ricie każda infekcja może zaszkodzić, a jest cisza :-)

Emka: ech Zołzy smażyłyście się beze mnie ;-)
 
Dziewczyny gdzie sie podziewacie??
Pogoda sie zepsuła, mnie łapie depresja bo nawet nie mam sie do kogo odezwac, a wieczorem padam na cycki... Nie mam chwili dla siebie...
Z moją mamą tez juz jest tragedia i nie wiem co mam robic... ehhh
 
dziewczyny macie jakies rady na schodzący paznokieć:baffled:, jakis czas temy Maciejko przytrzasnął paluszka u ręki , paznokietek zrobił sie siny potem biały a dzisiaj patrze , że się odgina i mu zaraz zedzie , nie wiem czy mam to zostawić , czy owinąc plasterkiem , żeby sie tam nic nie dostało...:-(
 
Cześc Dziewczyny.
Do których przedszkoli chodzą Wasze dzieci? Mój synek chodził do prywatnego w Gdyni ale strasznie chorował, nic nie skorzystał. Był kilka dni w miesiącu,więc musieliśmy zrezygnowac. Pani nas przepraszała i przyznała, że nie do końca pilnowała rodziców którzy przyprowadzali chore dzieci. Drogo też tam było. Które przedszkola polecacie w Gdyni? Czytam że Wasze dzieci nie chorują. Fajnie

Na paznokiec- mojemu synkowi czasem wrasta paznokiec wtedy smarujemy mu to miejsce RIVANOLEM żeby nie było zakażenia, skóra też trochę mięknie i paznokiec wychodzi bez problemu. Może na taki złamany też pomoże :)
 
Ana nie wiem czy powinnaś stosować jakikolwiek preparat, mi kiedyś schodził z palca u nogi ( odkurzaczem sobie przytrzasnęłam) i jedyne co to nakładałam plasterek na dzień żeby ochronić to delikatne miejsce. Trochę trwało zanim odrósł ale jest i wygląda ok. Nie eksperymentuj a jedynie obserwuj czy nie robi się jakieś zakażenie.
 
reklama
Ana z tego co wiem to odkarzaj tylko Rivanolem lub Octenisept.
A moj M w domku na 2 dni, w niedziele koło 15 jedzie spowrotem... Pogoda sie zrypała, wiec siedzimy w domu...
 
Do góry