reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej laski.
My cały zeszły tydzien troszke jezdzilismy, plaża, place zabaw, spacery, zoo, a wczoraj Rafała tesciowa zabrała do centrum na plaze, frytki itd... A po poludniu bylismy u nich.
A dzisiaj rano moj maż wyjechał na 2tygodnie, wiec zostałam sama z dwójką dzieci i psem, ktorego na szczescie przygarnela chwilowo moja mama... Niby dyrektor obiecał ze bedzie tam tylko 2 tygodnie, a pozniej juz na miejscu, ale ja juz nie wiem co mam myslec... Wkurza mnie to... A jeszcze znalazłam P chyba z 40 ogloszen o prace, miał podzwonic, powysyłac CV, 6tygodni był w domu prawie i nic nie zrobił...
Roksanka rosnie jak szalona i ogolnie jest w miare grzeczna, mało płacze wiec jakos ok. Rafał to zalezy od humoru, czasem aniołek, a czasem rózki pokaze...

Ps. A co do nocnikowania to było ok, ale musze ja pilnowac i wysadzac tak co godzinke, bo on sam nie powie... Kilka dni nie było w ogole wpadek, ani jednej, po nocy z reguły pampers suchy i rano duze siusiu... Za to dzisiaj jakis gorszy dzien ma albo taka reakcja na brak patryka w domu albo nie wiem, bo juz 3 wpadki były i zadowolony z tego, a na nocnik ani razu nie zawołał, ale jak go wysadzam to robi... Ehhh jak go nauczyc tego wołania?? Wiem ze przetrzymac tez umie, bo np. w samochodzie jak mu sie zachciało to powiedział i wytrzymał jeszcze 5min do toalety... a dzisiaj to mi chyba na złosc robi...
 
reklama
My dziś po nocy też sucha pielucha ( pierwszy raz) i rano siusiu na nocnik duże ale w przedszkolu w pieluszce. Pani go wysadzała na nocnik ale nie zrobił więc w pieluchę go wrzuciła. Super Niania mówiła,że dzieci są świadome załatwiania się po 3 roku życia i wcześniejsze próby albo się udają albo nie. Każde dziecko jest inne i jak nie robi w nocnik w wieku 2,5 roku nie należy sie stresować tym tylko cierpliwie próbować.
Melodie przyjdzie czas i pójdzie, każdy bąbel jest inny i ma inny tryb rozwoju. My już liczymy do 5, wie ile to dwa, rozpoznaje znaki na samochodach itp. rozwija się niesamowicie a za tydzień 2 latka :)))))
 
dzieci sie roziwjaja niesamowiciee a najlepiej wplywa przedszkole no i podroze:tak:
2latka niezle:tak:szybko zlecialo
lol. nadia 10dni przed swoimi 2gimi urodzinami wrocila z malezji a drugie juz bylo zafasolkowane:tak:jutro konczy 9msc

L poszedl biegac, pewnie spaceruje albo lezy gdzies na trawie bo wymiekl, 2lata nie biegal:-D:-D:-D:-Di tak jak ja zgubilam 12ciazowych kilogramow to on te 12 utrzymuje albo i poszlo mu jeszcze w gore:baffled::baffled:
 
no rzeczywiście zgadzam sie z Tobą podroz duzo daja a przedszkole niby zalegarnia zarazków ale uczy paru rzeczy ...
tez patrze i nie wierze jak czas zapyla a one takie duze!!!u nas zaraz roczek :0)

dziewczyny wytrwalości i powodzenia w odpieluchowaniu !!
 
Hej. Moje dzieci spią, a ja sie rozpływam normalnie... Powiem wam że po pierwszym dniu sama z nimi, wykapaniu ich wieczorem itd. padam na cycki... W tym upale to masakra, wytrzymac nie idzie... Ehhh mam nadzieje ze Patryka dyrektor dotrzyma słowa i delegacja potrwa tylko te 2 tygodnie... Bo inaczej sie wykoncze...
Mały pozniej juz bez wpadek i jak mu wytłumaczyłam ze ma wolac, to kilka razy powiedział "ja chce siusiu" i nawet przed samym spaniem jak juz pampka miał powiedział i go jeszcze na nocnik wysadziłam :-) Za to z kupami masakra... Dzisiaj ósmy dzien bez, a je sporo, wiec jutro czopek pojdzie (chociaz staram sie ich nie uzywac), no ale po tylu dniach juz moze skret jelit dostac...

Ps. Wiecie co sie dzieje z Martą?? Miała mnie odwiedzic jak urodziłam, ostatnio do niej pisałam i zero odzewu... Wie ktos co u niej??
 
Ostatnia edycja:
hej :)
Martyna jak sobie wszystko poukładasz wejdziesz w rytm ,grunt to dobra organizacja:-D przy takiej dwojce na poczatku nie jest łatwo , ale potem się zdziwisz , że można,
Marta zyje , żle sie czuje strasznie pyli więc jest nie do zycia...
pozdrawiam

ps .Iza ja moge tez prosić na maila?
 
martyna potem bedzie z girki , zreszta ja uwazam ,ze z 2ka latwiej niz z 1 dzickiem. dziwne. nie bo zmienia sie konstrukcja rodziny, zmienie sie obciazenie z 1 filara na ktorym cala uwaga sie skupia na 2 i jest o niebo lepiej:-)takie moje spostrzezenie, ale ja jestesm cwana bo Nadunia od roku do przedszkola chodzi za miesiac pewnie bede miala FULLL:cool2:

ana my ten rok absolutnie fantastycznie z przedszkola wspominamy, poza tym dzicko bedzie wlasnie bardziej chorowala im pozniej pojdzie, mala opusccila z calego roku,uwaga.... 8 dni:nerd:z czego 3dni jak gaba w grudniu ze szpitala wrocila;-);-);-)

ja piernicze co ja bez przedszkola w waksy zrobie:no:,zabrac musimy za msc bo troche kasy zaoszczzedzic:sorry2: trza na wrzesien. poza tym nie chce nam sie wozic, bo teraz korki przez suchanino i slowackiego zajebiste:no: to obok do ktorego ma chodzic od wrzesnia jest zamkniete bo remont. zonk:baffled:
 
Witajcie:-) Ostatnio pięknie i słonecznie - rewelacja :-)

Martyna: gratulacje dla Rafałka! Co do dzieci, to uwierz, tak jak Ana pisała da się ogarnąć dzieciaki :-) Nie ma rzeczy niemożliwych. A na regularne wypróżnianie dobre jest siemię lniane w całości, ja dawałam Ricie trzy łyżeczki dziennie, namoczone wieczorem. Z samego rana jej dawałam z mlekiem na słodko i dawało dobre rezultaty.
Iza: miłego dnia w pracy!

Anja: Fajne, te Wasze dziewczynki :-) Mi się marzy zgubienie 12kg, ale kiedy to będzie :dry:

Co do przedszkola, to jeśli jest dobra ekipa i nauczycielki prowadzą z sensem zajęcia, to dzieci pięknie się rozwijają. Rita od kwietnia chodzi i jest bardzo zadowolona, co do infekcji, toni złapała jeszcze żadnej groźnej, także od maja 2010 jesteśmy bez leków :-) A trochę się baliśmy, ale dajemy jej pyłek pszczeli i jest OK :tak: A od września do szkoły :-) Rzeczywiście ten czas leci.
Spadam na razie, bo muszę porządki dokończyć :cool2:
 
reklama
jezeli ktos widzial po godz 22 giej bawiace sie na gdynskiej plazy -placu zabaw dziecko to..bylo to moje dziecko. lol.:-Dbiedna malenstwo z patologicznej rodziny, ktorzy niepowazni starzy ciagaja po nocach zamiast grzecznie spac w lozeczku po wieczorynce:cool2:
uwielbiamy nocne ekspady kiedy jest cieplo:-)i

Nasz na początku zasypiał na noc o 22 więc jak małż wracał z pracy o 19 to o 20 wyruszaliśmy na zakupy jeżeli była taka potrzeba. Ludzie dziwnie się na nas patrzyli no ale gdzie jest napisane, że dzieci po 19 nie mogą już domu opuszczać. :-D Skoro i tak by nie spał to przynajmniej wieczorny spacerek zaliczony;p

Dżizas. Co za upał. Nic mi się nie chce.
 
Do góry