reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ana mój jaca biegł po schodach i walnął paluchem w schodek i tez najpierw siny, potem biały i jakby pusty w środku, trzymał sie tylko na opuszku. nic z tym nie robilismy i teraz ma nowego pazura, jak u emki śladu nie widać.
 
reklama
dzięki wszystkim ,Madzie dokładnie tak jak piszesz , ale on tak wisi i ciary mi chodzą jak to widze...a rivanol no raczej tu nie ma
 
to przyklej plasterek moze Ana, jak emka radziła..ja bym sobie sama zerwała, ale dziecku bym się bała. biedny. ważne, że teraz go już nie boli (mam nadzieję)
 
Boshe ...Madzia bo ty nie wiesz,:-D moj Maciejko je papier i wszystko co sie da...przykleilam i bach ...ewakuacja
wiecie copogoda jak to tu pada ya chwile ladnei , ale teraz 22 i jest jasno Czarek nie chce spac....dobrze , ze M aciejko juz zasnal ...mz teraz siedzimz sobie z mezsiem i pijemz drina:-Dwieki bez procentow;-)
 
cześć wszystkim,
my się działkujemy co chwilę, wpadamy do Gd. na chwilę i dalej jeździmy, nawet nie mam jak włączyć kompa. Wczoraj wróciliśmy bo ja byłam u kumpeli na Baby Shower, S został z małą w domu, a dziś się mu odwdzięczyłam, od rana jezdżę po nim jak głupia, awantura za awanturą... w ogóle ostatnio mam jakie chwiejne natsroje że sama się mu dziwię że jeszcze nie uciekł z domu!!
a tak czuję się super, mam oczywiście gorsze chwile, dziś np. cały dzień leci mi krew z nosa, mam często bóle wątroby i skurcze łydek, ale jutro już idę na wizytę do lekarza to może coś zaradzi na to :) brzuszek rośnie, mała kopie strasznie więc chyba ok :)
buziaki dla Was!
 
Natalia na skurcze łydek bierz magnez, ja brałam aspargin... Pomogł super :-) Co do chwiejnych nastrojów to u mnie było to samo... Szczegolnie pod koniec... Masakra jakas... Chyba wszyscy mieli mnie dosc...

My dzisiaj bylismy chwile na grillu u Patryka cioci, po 16 P juz wyjechał i teraz bedzie dopiero na Boże Ciało :-( Ja z malutką w domu, a Rafał nie chciał wrocic, a jechac do dziadków,wiec pojechał z tesciami do nich... Nie spał tam od wielkanocy, a odkad jest Roksana to juz w ogole nigdzie nie chciał bez nas sie ruszycł, wiec ciekawa jestem czy wieczorem afery nie bedzie... No ale jak cos tesciowa go przywiezie. Malutka teraz spi, wiec mam chwilke dla siebie...
A co tam u was ciotki klotki??

MARTA kiedy mnie w koncu odwiedzisz ??? :-)
Ana wiedzialas ze na pogórzu jest druga sala zabaw?? Podobno super, chcemy sie tam kiedys wybrac z Rafim :-) Sala zabaw w Gdyni
 
Ostatnia edycja:
elmo.gif

TYMUŚ 100 LAT!!!
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.

baloon.gif
 
reklama
Do góry