reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ach taki miesiąc miodowy to wspaniała sprawa :D Zazdraszczam ciuchutko...

I fakt, zero czasu na sen, zero czasu na sex, wciąż od życia chcę więcej - parafrazując słowa piosenki ;) Buziak słoneczny dla Was!
 
reklama
Ana - ja dziś nie lepsza!! rano wysłałam Tyśkę do przedszkola w getrach i długim rękawie, kamizelka jeszcze, ja tak samo, czarna bluzka i jeszcze kurtka... no dramat!!!! jutro już będę mądrzejsza, choć znając życie jutro znów będzie zimnoooooo...

Magda - zazdrooooszczę!!!!! chwal się gdzie byliście! dobrze że pojechaliście, nam też tego brakuje, ale Tyśka chyba by chałupe dziadkom rozniosła, żałuję że wczesniej jej nie przyzwyczajałam do rozłąki... teraz mam takiego mami-cycola...

ja dziś padam na cyce, byłam w Ikei kupiłam dziewczynkom półki wiszące, trochę akcesoriów do domu, 150zł :/ miałam jeszcze chwilę więc do H&M wpadłam i po 2min miałam już w ręku rachunek na 130zł :/ co sie ze mną dzieje, wydaję bez opamiętania :szok::szok: S jak sie dowie to chyba mnie wystawi za drzwi, albo w najlepszym przypadku zabierze wszystkie karty do bankomatów :wściekła/y::wściekła/y: ALE!!!!!!! właśnie z nim rozmawiałam i mówię że chcę żeby była Milena, a on mi na to że to chyba najlepszy z moich dotychczasowych pomysłów (kurna, przecież od jakiego czasu mówię że albo Dominika albo Milena skoro nie może być Nina...) wiec ustalone. MILENA!

kurcze właśnie zauważyłam że zostało dokładnie 100dni... chyba zaczynam się bać...
 
Ostatnia edycja:
Hej Madzia, super taki wyjazd! ja od urodzenia zostawiłam tylko na sylwka małego...jakoś nie mam serca obciążać rodziców.. też zazdroszczę pozytywnie :))))
Dziuba Milenka :) :tak: do końca tygodnia mamy upały podobno....
My po plaży domek obiad i na plac zabaw do 20.30...myślałam,że go zmęczę i padnie a on teraz Krecika ogląda....skąd to małe 14,8kg bierze tyle energii!
 
emka, ja jakos nie mam oporów;) może dlatego, że babcia za nim szaleje;)? poza tym Jaca ma 11 letnie rodzeństwo Julcia i Marcin- bliźniaki i tez szaleją za Damiankiem.
młody nie ma problemów z zostawaniem u dziadków. jak woła mama mama, to babcia mówi, że poszłam do sklepu..nie wiem na ile to kuma, ale zapomina i zajmuje się zabawą.
byliśmy tu Villa Aura naprawdę polecam:) cena poza sezonem 35 więc luzik;)
emka napisz mi priva gdzie macie ten ośrodek z :) jak jeździmy do nas na domek mijamy jeden ośrodek i zastanawiam sie czy to tam;)
 
Ostatnia edycja:
Iza czyli za 6stym razem, tak jak ja :-) GRATULACJE :))

A u nas nauka toalety, podłogi osikane wczoraj, dzisiaj nie zapeszam jeszcze bez wpadki... Trzymac kciuki!!!!!!!!
 
reklama
Do góry