reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Cris - ciśnij kobito, teraz ja pokibicuję :D

Martynka - powodzenia w odpieluchowywaniu :) Gdzie byliście na plaży? My w centrum na placu, jestem skwarka ;)
 
Martynka bedzie dobrze , oj no i na Rafałka przyszedl czas !!SUPER CHŁOPAK !!!

U mnie tez z nowosci mój dał noge :) przedszedl kilka kroków , ale radocha nawet Czaruś szczęśliwy krzyczał hura a to sie tatuś zdziwi !!ale widze , że ma cięzką dupke i woli pełzać\;0)
 
Martyna - w końcu do nas zajrzałaś!! kurcze, boje się że przy dwójce też nie bede miała czasu, już teraz jest tragedia żeby mieć chwile dla siebie... no i powodzenia w odpieluchowaniu!! niech od razu załapie i wie gdzie TO się załatwia!!

Iza - jeszcze raz gratuluję!! jak sie bedziemy na sesje spotykać to mam nadzieję że już się pochwalisz nowiuśkim lśniącym prawkiem!!

ja znowuż padam na ryj, idę do łóżka, śpię z Tyśką, nie mam nawet siły rozścielić...
 
hej laski :) ja padnięta po całym dniu w ogrodzie, basenie... i na wieczór trening - padła w klubie klima i wróciłam mokra jak szczur! masarka!

Martynko trzymam kciuki, u nas dziś też 2 siczki na podłogę ,bo zapomniał :))) ale spoko :)

Iza skwarko fajnie,że masz to prawko w kieszeni!!! :tak:

Dziuba jak brzuszek?
 
Hej. Bylismy w centrum na plaży, na placu zabaw, a potem na frytkach i spacerku jeszcze, musiałam dac malej cyca w knajpie, ale jakos sie tetrówka zasłoniłam i było ok :-)

Co do odpieluchowania Rafała to u nas dzis jedna wpadka jak poszedł z tata na podworko i raz troche popuscil a reszte na nocnik albo kibelek poszło :-) No i na spacer miał pampka ale było w nim dosłownie raz sikniete, a w knajpie tez siusiu w toalecie wiec ok :-) Na noc załozyłam pampka, ale zobaczymy, bo wczoraj był suchy i dopiero rano siusiu na nocnik zrobił :-)
 
rety, dziewczyny, doła mam... czuje się... grubo :-:)-( mam nastroje chwiejne że aż S już sie zaczyna wściekać że ciągle mu rycze o wszystko...

Martyna - powodzenia w odpieluchowaniu, oby dalej szło tak dobrze!!
 
My dzisiaj mielismy do zoo jechac, ale jakos nie wyszło, wiec zaliczylismy park w Chyloni i place zabaw, a do zoo chyba jutro jak ladnie bedzie.
Co do odpieluchowywania to u nas wczoraj i dzisiaj zero wpadek z sikaniem :-) W centrum zaliczona toaleta na plazy i w barze jakims, a dzisiaj w Mc donaldzie i krzaczki koło placu zabaw, wiec super :-) Na noc tylko pampers na razie, ale dobrze, przynajmniej i Rafał i ja spimy spokojnie, a z czasem i to przyjdzie :-)
Gorzej z kupą, bo dalej sie boi i wstrzymuje i przez to majtki lekko brudzi, no ale moze tez jakos z czasem pojdzie... Nie mam pomysłow jak go tego strachu kupy pozbyc... ehhh

Dziuba Ty jeszcze w ciazy jestes, wiec nie masz sie czym przejmowac, ja sie masakrycznie czuje po tej ciazy, jestem wielka ogolnie i mam full rozstepow, nie wiem jak sie ich pozbyc :-(
 
reklama
Hej laski ,
Magda ja cię chyba kopnę w Twoje szanowne 4 litery! Widziałam dziś Ciebie i wyglądasz świetnie, żadnych dąsów i dołów.
Dziuba a widziałaś kiedyś babkę w ciąży bez dodatkowych kg? bo ja nie! zejdzie jak weszło i koniec dołka kochana!

Martynko ogromne gratki dla małego! a co u coreczki? nic nie piszesz??
Rozstępów się nie pozbędziesz - chyba,że ingerencja lekarska, co najwyżej można je spłycić i rozjaśnić....taka już nasza skóra jest niedobra... a fe! ;)


aaa laski nowa lektura, już zamawiam:
http://www.gwp.pl/9092,szczesliwi-rodzice-szczesliwe-dzieci-praktyczny-przewodnik.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry