reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

rety, ale jesteście w temacie!! też bym chciała zamienić mieszkanie na większe... w ogóle to dziś mam jakąś jazdę na przemeblowanie, chciałam u małóej w pokoju trochę zmienić i pewnie gdyby nie basen to bym z szafami po domu biegała... :cool2: a na basenie super, mała sama już w kółku pływa, z panem ratownikiem prawie na TY bo ciągle krzyczała do niego czy wskoczy do niej jak będzie krzywda itp...

Anja - hinduskie... mniaaaaam!! kiedyś poproszę o jakiś fajny nietrudny ciekawy przepis na typowo hinduskie danie, bo nie znam sie nic a nic a kuchnia hinduska wydaje się cholernie ciekawa...

ja zmykam do łóżka, zmieniam nawyki od kilku dni, nauka gotowania to po pierwsze, po drugie - książka zamiast telewizora. Więc żegnam miłe panie, śmigam pod kołdrę czytać :laugh2:

dobrej nocki wszystkim!
 
reklama
dziewczyny!!!! nosz toć nie uwierzycie!!
byłam z Martyną na festynie DLA DZIECI Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Jedyne atrakcje to lody na gałki, muzyka w tle, trampolina i strzały z pistoletu takiego do paintballa żeby trafić butelki (całe szczęście chociaż butelki po Nacie były...)
20110528019.jpg


dla niedowidzących:
5zł - 7strzałów
nagrody:
2piwa (za karteczką stoi zgrzewka Okocim)
trampolina
wata cukrowa
3gałki loda

ŻENADAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! średnia wieku oczywiście lat ok. 4, potem długo długo nic i takie chłopaki 11-12latki co to sie chcą popisać jak tańczą do "Jesteś szalona". Co najlepsze, stoisko prowadził chłopak w wieku lat 16 (gadałam z nim, pytałam się). MASAKRAAAAAAAA!!
 
łooooo matko....nagroda dla dziecka the best ....żenua....

Zapomniałam się Wam pochwalić, że korzystamy z nocnika!!! kilka dni temu zrobiłam test - chodził bez pieluchy i co chwila się pytałam czy chce siusiu na nocnik to zagra melodyjka.. i nagle mi mówi,że chce siusiu- to ja siadaj na nocnik i słyszę jak melodyjka gra..... i teraz codziennie w domku bez pieluchy( jest afera jak chcę założyć i od razu biegnie zrobić na nocnik ) , na noc i na wyjscie jeszcze pielucha ale już w domku majtki z pepą i dajemy radę:) było kilka wpadek ale to pikuś! jestem happy! i proszę- zanim 2 latka skończył :)
 
Ostatnia edycja:
Natalia no nie moge ...przeciez to jakaś farsa ...he he....

Emka gratulacje , ale TYmko zdolny chlopiec , i to jeszcze przed urodzinkami taki prezencik :) juppiii1!!!

kto wie co z Izą ??/dzwonie i nic ...

ja dzisiaj u gina byłam , tablety wzięlam , na razie ..potem zobaczymy czekam na cytologie ..kurcze drugi lekarz , ktory mowi , że trzecie moge urodzic jeszcze wczęsniej ...i lepiej uważac ...
no druga rzcze zęby skonczone moge do ludzi!!! hurraa ...pani w sklepie dziwnie ostatnio na mnie patrzała ..he he trochę mnie bawiła reakcja ludzi jak patrzeli na mnie :-D

no a maly zasypia z butlą , przesypia noc tfuu tfuu nie zapeszam , bo pochwale i sie popsuje:-D:rofl2:
 
emka - gratuluje!! super prezent na 2urodzinki!!!

Ana - Ty uważaj z tym trzecim, to byś miała sajgon w domu!! no i super że zębole w porządku już :)

my włąśnie wstałyśmy, tzn. ja, bo mała jeszzce w łóżku się tarmosi, jedziemy do rodziców na śniadanie, no i ja się wybieram do Praktikera po poduszke do małego pokoju taka w kształcie kwiatka, popatrzę od razu na farby, nosz normalnie rządzi mną niepohamowana chęć zrobienia drobnego remontu w pokoju dzieci!!
 
hej

ja nie dalam rady , rano pojechalam na badanie krwi z Czarkiem więc tak ciepło nie bylo , ubralam siebie i dzieicikai jak na sybir wszystko z długim rękawem i spodnie tez ...co mi odbiło OMG!!!:zawstydzona/y:CHCIALAM TEZ NA PLAŻE NA TEN WIELKI PLAC ZABAW no ale nie dalAM RADY , strudzona pogoda zrobiłm odwrót na chate..jeszcze mały zwalił kupsko ...pełna ewakuacja:eek:
wieć posile sie lodami naladuje akumulatorki i potem wybyje sobie na skwerek jak te slońce troche minie...
Emka miłego plażowania :)
Iza zyje :) odzywała sie zajęta pewnie...
 
reklama
hej laseczki:)
jestem, żyje:)
wczoraj wrócilismy z małego wypadu, we dwoje, było extra:) Damian dzielnie zniósł rozłąkę, my również. brakowało nam tego czasu sam na sam:)
podczytuje was dzielnie, więc wiem co i jak:)
pozdrawiam:)
 
Do góry