reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

bday111.gif


baloon.gif
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADASIA:0)
baloon.gif


Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia
żeby złożyć Ci życzenia!!!

50180_00bfx25a.gif
 
reklama
melodie sto lat dla synka:-D
a Nina jest ladnym imieniem, zauwazylam ze duzo facetow go nie lubi a kobiety tak...ciekawe czemu, tak samo ja chcialam dac Majce na imie Nadia ale tez wszyscy marudzili ze brzydkie a jak dla mnie slicznie, ale sie nie zdecydowalam z racji ze ciezko zdrobnic


martynka my sie nie znamy, wiec witam:-D no i gratuluje...


ana zdrowka dla malucha:tak:

a ja wiecej nie nadrobie, musicie mi wybaczyc niedawno wrocilam ze szkoly i padam na cycki:baffled::-p
 
hej
ale jestem wypluta...dośc , ze nocka jakaś taka niespokojna..to jeszcze moja koza wstała o 5 jak w zegarku , kurcze kiedy to sie skończy....Anja a u Ciebie jak ?
Maciejko chyba lepiej, wczoraj go nacieralam napryskałam ,napoiłam specyfikami a jak widzi disemar ucieka jak szalony , a le nie zakaszlał ni razu , kurcze wiecie co , wczoraj chciałam mu dac ten syrop z cebuli ale kobita w aptece powiedizala , że tak malemu dziecku to nie pomoze tylko zaszkodzi i może uszkodzic wątrobe ...w necie wyczytalam , ze dają i nie widziałam żadnych przeciwwskazań ale nie wolno dopiero od dwóch latek, wogole nie raz juz sie przejechałam na dziwnych treściach internetowych a jak czytam , ze mamusie dają na swoja reke antybiotyky to normlnie jestem w szoku !!!!!

kurcze zazdroszcze Wam wszystkim tej szkoły...:-(

dzisiaj ide do dentysty mam jakieś badanie mikroskopijne czy cos , miala , któras z Was cos takiego ???
Iza dzieks za foty:)a masz jakieś Czarka gotowealbo jak razem jesteśmy z Emka czy Tymulkiem??

Milego dnia dla wszystkich:-)
 
Hejka

Po pracowitym weekendzie jestem padnięta.
Ogrodzenie już zaczyna wyglądać, jeszcze trochę i będzie skończone, ale jeszcze mnóstwo pracy przed ogrodzeniem nas czeka, wszystko wyrównać, położyć matę przeciw chwastom, wysypać kamyczki, posadzić drzewka........ ale w końcu będzie wyglądać normalnie. Do tego robimy jednocześnie malowanie u Emilii i wszędzie bałagan, pełno narzędzi i różnych gratów ale malowanie jeszcze pewnie 2 dni potrwa i będzie luzik zostanie tylko sprzątnięcie.

W końcu od wczoraj ładna pogoda u nas to sobie z Alexem śmigamy po ogrodzie ale trzeba mieć oczy wkoło głowy i gonić Go ciągle bo ucieka nam wspina się na schody i wychodzi na drogę a do tego wszystko rusza co znajdzie na swej drodze np, narzędzia które M używa przy ogrodzeniu jakieś śrubki, wiertarki czy młoty pneumatyczne no i oczywiście wielka fascynacja tym wszystkim i ogromna rozpacz jak Mu się zabierze także wesoło jest, hehehe.

Ana- mój też to ranny ptaszek, pobudka około 6.00 czasem wcześniej nawet, rzadko się zdarza żeby dłużej pospał ale zasypia około 20.00. I nie ma znaczenia nawet jak Go później spać położę, i tak wstanie koło 6.00 i do tego jest marudny i widać że newyspany, dopiero po dłuższej drzemce południowej dochodzi do siebie i jest ok.
Syrop z cebuli to chyba nawet po 3rż dozwolony, lepiej nie eksperymentować i zdać się na gotowe specyfiki dla dzieci.
Też czasem w szoku jestem jak widzę czy czytam o mamusiach podającym swoim dzieciom produkty dla starszych. Kiedyś na kwietniówkach mieliśmy dziewczynę co chyba 3 mies córeczce dawała bułę w rączkę a na mleko z kartonu przeszła około 6mies. Jak dla mnie to szok. Różne rzeczy bardzo wcześnie wprowadzała i dziwiła się że inne kwietniówki tego nie robią...... ale zniknęła z naszego forum dawno temu.

Melodie- wszystkiego najlepszego dla Adasia!!!!!

Alex właśnie na nocniczku pio śniadanku kupkę zrobił i mnie woła więc spadam kurodomować a potem do ogrodu.

Miłego słonecznego dzionka!!!!!!!!!!!
 
Hejka ja tylko tak na chwilkę się witam i oznajmiał że PORD znów do przodu a ja niestety nie. Znów głupi błąd na placu.
 
dzień dobry
kope lat tu nie pisałam <zawstydzona>
od maja zmieniłam prace i moze więcej czasu będe miała
Izabelinda dołączam do zdających mi zostało kilka godzin i po 20 egzaminy więc moze sie spotkamy na plac manewrowym heheeh
Melodie Wszystkiego najlepszego dla Synka
Martynka gratulacje szybkiego porpdu i gratulacje córciii
 
witam sie

bylo bosko, pogoda cudna, dzieci sprawily sie na medal, zakupy BARDZO udane,troche ciuchow, 2 pary butow, gdyby nie moje dziwne stopy to bym kupila 5 par!, zarcie zarabiste. jezioro como tj tam gdzie mieszka g.clooney bajeczne, mediolan troche meczacy.
samo bergamo bardzo fajne tam tez zrobilam najlepsze zakupy, planujemy poleceic jeszcze raz na same zakupy ciuchowo-butowe!

to tak w duzym skrocie

teraz mam lekkeigo dola ale ja tak zawsze po powrocie do pl.

we wrzesniu espania!moje dzieci 'born to travel' na cale szczescie, gabi torche odpadla przy moich zakupach bardziej niz kolejny skepl interesowal ja cycek, wiec szybciutko gdzies z tyly na mureczku amciu amciu i matka szaleje dalej. bosko!

prywiezlismy piekna pogode tak jak obiecalam

martynka wielkie gratulacje!
 
Witajcie :-)

Wybaczcie, ale jako pierwsze, to Martynka: Wielkie gratulacje - pilnie śledziłam co się święci, no i córcia zaczekała aż tata będzie :-) Przypomniał mi się Antoś, który do 2 listopada czekał aż tata urlop zacznie ;-)
Marciag: jak się miewacie?
Anja: no to żeście zaszaleli:-) super, że dziewczyny, to podróżniczki :-) a i dzięki za pogodę!
Melodie: sto lat dla Adasia!!
Witam, wszystkie nowe Trójmiastki:-)
Ana: dużo zdrówka, jak u nas dzieci są chore, to ciągle z inhalatorem latam, nacieram dzieciaki od małego ręczniczkiem zamoczonym w wodzie zimnej, żeby lekko się stopka zaczerwieniła czy np na pleckach, w ciepłe skarpety i do łóżka-takie nacieranie jest na polepszenie krążenia, i wtedy organizm zwalcza infekcje (oczywiście bez sprawiania bólu), teraz jak dzieci są starsze to nacieram Amolem albo czymś podobnym. A na katar zawsze na noc rozkrawamy 2-3 ząbki czosnku i wkładamy do woreczka płóciennego lub z gazy i wieszamy na lampie czy kładziemy w jakimś odległym miejscu. Zapach może nie jest zbyt atrakcyjny, ale efekt tak i w dodatku bez szwanku na wątrobie :-D
Emka: my właśnie wczoraj u chrześniaka O. byliśmy na Komunii, było bardzo miło i rodzinnie :-) a sukienka rewelacyjna:tak:
Gosiaczek: witaj:-) ech, mój ogród woła o pomstę, ale postanowiłam, że się zarzynać nie będę :sorry2:
Iza: i właśnie jak sobie pomyślę, o tym,że mam w Pordzie tyle kasy zostawić, to mi się nie chce do egzaminu podchodzić:wściekła/y: - fajny kolorek włosków :-)
Dziuba: i jak po zakupach?

A u nas... właśnie walczymy z jakąś infekcją, Rita cały weekend majowy i po chorowała, ale dziś już do przedszkola poszła, teraz chłopaki mają zawalone nosy, więc inhaluje, odciągam i tak w kółko:no: co za fucha. U mnie też nie lepiej, bo muszę łykać leki przeciwalergiczne i jakieś inne sterydy do nosa brać, bo mam przez alergie zatoki zawalone i z jakąś kluchą ropną łażę! Ogólnie mam strasznego lenia, a roboty do szkoły tyle, że nie wiem co ze sobą zrobić, a że u teściowej teraz jesteśmy, to zamiast pracę pisać, to łażę z mężem na randki :-D A na lipiec jeszcze mamy się na warsztaty z małżeństwami przygotować i 3 tematy przygotować - normalnie cud miód, tylko kopa na rozpęd mi potrzeba :cool2:
Mój mężaty pewnie w połowie czerwca do pracy pójdzie, więc się skończy laba, no ale jakoś przeżyję :-p całe szczęście, już teraz (chyba) lato zacznie przychodzić :cool2:
Idę jakiś obiad zmajstrować, a potem z chłopakami na spacerek śmigamy - miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Anja dzieki , ze przywlokłaś tą pogodę:-D:cool:coollllll
ah marzy mi sie italiono , no moze zakupki to wogole szczy marzen ale tak se tez przycupnac na murku pewnei z cycem ....klimacik jak dla mnie :)

Izus nie martw sie , ;-)daj sobie luzik to może wyjedzie w końcu...

Martynka jak tak Roksi???

Witaj Agatulka:)

Gosia jakaś paranoja to przesadziła ta laska ....nie wiem gdzie jej tak spieszno !!!milego ogrodowania i biegania :)

Cris dzięki kochana!!!! , wiesz co inhalacje tez wprowadziłam od wczoraj, mam sprzet to działam , ale Maciejko strasznie to znosi , ruchliwy nie da sobie zrobic....uparcioszek , ale z tym nacieraniem to wczoraj czytałam skorzystam , no z czosnkiem nie dam rady bo ja mam tAKI wstrę i traume ...szkoda opisywac bo jak sobie przypomne to kibelek zaraz przywitam

u nnas upal i to od rana o 7 zawiozlam Czarka do przedzkola i dwie godzinki na dworzu , super , mały teraz ma drzemkę a ja sie relaksuje -
kawka....
milego dzionka!!!
 
reklama
Witajcie w ten piekny dzien. Jak jest taka pogoda to normalnie czuje naplyw energii.

Tyle napisalyscie, ze poprostu za Wami nie nadazam :zawstydzona/y:

Melodie spoznione STO LAT! dla Adasia :-)

Iza ja tez sie nameczylam z prawkiem, az w koncu za trzecim razem (wstyd sie przyznac) zdalam po znajomosci. No a teraz to nawet za kierownice nie wsiadam, bo sie na kierowce raczej nie nadaje. :-)

Znacie moze jakis skuteczny sposob na kaszel. Moje dziecko bez przerwy kaszle. Przeziebi sie, potem katarek mija ale kaszel pozostaje. Lekarze twierdza ze to alergia, ale leki przeciwalergiczne tez nie pomagaja. Biegam po lekarzach a oni tylko bez konca jakies syropy na kaszel przepisuja no ale zaden z nich nie dzala.
 
Do góry