reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Hej. Ja przezyłam jakos szkołe, ale zmeczona jestem. Teraz za tydzien musze jeszcze byc... ehhh

Marcia fajnie ze koncert sie podobał :-) A co do tesco to ja nieraz robiłam tam zakupy poznym wieczorem i nigdy problemów nie miałam, zawsze jakas kasa była otwarta. Wiem ze koło 24 robia polgodzinna przerwe bo musza rozliczyc dzien i wtedy otwarta 1-2 kasy góra... A ta baba to nie wiem po co tam stała :-D hehe
A ja jutro do gina... ehhh
 
Witamy się w pierwszy dzień wiosny :)

Zapewne gdybym miała lepszy nastrój to bym się kłóciła...

My już wstałyśmy.Zaraz się zbieramy do księgowej i do banku :)

Dzisiaj pierwszy dzień od tygodnia kiedy zostaje sama z małą :-)

Miłego dnia
 
Martynka - weź sobie leżak na następne zajęcia ;)

Carola, Jolcia - dziękuję ślicznie za wczorajsze spotkanie!

Dziewczyny kochane - czy znacie kogoś z rodziny, znajomych kto potrafi robić takie cudne czapeczki dla niemowlaczków na sesje:

mis1_w.jpg

jpg_24d5d7a257b9b8a010f5241b24a5f9ab_442_290_0.jp.jpg

njbabyphotographer.jpg

Newborn-Model-Search.jpg
 
Hello,
Martynka leżak i poduchę !!! :) dasz radę , jeszcze jedna i luzik! Poza tym coraz bliżej do końca a raczej początku:)))))))))
Marcia powodzonka w sprawach urzędowych !
Iza ja nie znam:(
My dziś od 7 na nogach, też mam dużo spraw do załatwienia , na szczęście piękna pogoda! Od razu chce się żyć!
Miłego dnia !!

Iza piękne zdjęcia z mgłą! czad!
 
Ostatnia edycja:
Iza poszukaj na allegro ja znalazłam coś takiego WESOŁE CZAPECZKI-różne rodzaje38-40 cm sesja foto (1499152058) - Aukcje internetowe Allegro :) urocze są dla takich maluszków

Martyna już tak niewiele zostało.A zwolnienie lekarskie nic Ci nie da?

Beata zgadzam się :) Pogoda poprawia humor

My już po wizycie w banku wszystko na plus.Teraz tylko sprzedać mieszkanie i zaczynamy od początku :)

Jeszcze dzisiaj muszę na Matarnie jechać,bo wysyłałam tam list polecony i nie dotarł :(
 
Marta - wielkie dzięki :* O coś takiego właśnie mi chodziło! I sa tam też te spódniczki tiulowe, których kiedyś szukałam.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny taką prośbę otrzymałam, może Wy pomożecie :-)
Więc jeśli to mozliwe to bardzo proszę o zmaieszczenie poniższego tekstu w odpowiednim miejscu na Waszym forum.

"Jestem mamą z Krakowa. Jadę z Zosieńką na 6 tygodni do Karwi. Ze względu na silną alergię u Zosi, nie mogę żywić jej warzywami i mięskiem sklepowym, faszerowanym wolę nie wiedzieć czym...
W zwiazku z tym mam prosbę. Czy mogłybyście podać mi adresy sklepów z ekologiczną żywnoscią w okolicy niezbyt dalekiej od Karwi - Trójmiasto, Władysławowo, Rumia, Puck, sama nie wiem gdzie jeszcze. A moze jakieś gospodarstwa ekologiczne znacie, gdzie mogłabym sobie zamówić produkty?
Zależy mi zwłaszcza na mięsku (jagnięcina i królik), warzywach i jabłkach oraz gruszkach konferencjach. I jakimś dobrym chlebku - jakaś piekarnia? Nabiału Zosia nie moze jeść.

Po sprawdzeniu składów w słoiczkach gerbera, bobovity i hippa okazało sie, ze Zosia moze jeść tylko jeden gerbera i jeden hippa, które mają w składzie mięso. A na 6 tygodni mięsa na wyjazd nie przywiozę.

Bardzo proszę o pomoc."


My właśnie zastanawiamy się jaki wypiekacz do chleba kupić, inie mogę się zdwecydować:wściekła/y: do tego jeszcze jakiegoś grilla elektrycznego sobie fundniemy:-) Jestem między tym :http://www.euro.com.pl/wypiekacze-chleba/moulinex-baguette-co-ow6000.bhtml a tym: http://www.euro.com.pl/wypiekacze-chleba/moulinex-home-bread-baguette-ow5023.bhtml


Marta
: powodzenia w mieszkaniowych roszadach:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamusie z Trójmiasta :-)
jestem na tym wątku pierwszy raz, a sama też mieszkam w Trójmieście, pomyślałam, że fajnie tu poznać jakieś mamuśki z okolic i umówić się kiedyś na spacerek :tak:
 
Do góry