reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Marta - a czy na ból brzucha możesz brać jakieś leki przeciwbólowe?

Ja też miałam dzisiaj jakieś dziwne sny, w sumie nie za bardzo pamiętam co, ale na pewno był fragment o tym, że jadę do Bytowa do mamy na rowerze. A Pati teraz wciąga płatki poduszeczki z kokosem.

Odkąd pożegnaliśmy drzemki w ciągu dnia (z moim wielkim żalem) to wieczory są lepsze i w nocy tylko jedno budzenie na siku. No niestety wyrosła już moja duża dziewucha, chociaż widać że około 15-16 ma kryzys i ze zmęczenia robi się agresywna.
 
reklama
Hej, hej:)
witam w ten pochmurny dzień... samopoczucie wporzo , Tymi jakoś się ostatnio uspokoił a może ja przestałam już się tak przejmować... u nas odpukać zdrowo.
Magda jak Damianek? już po gorączce?
Izuś ja jeszcze pilnuję żeby spał, to błogosławiony czas gdy ma drzemkę...taka cisza w domu :)
A dziwne sny to często z nerwów ... :*
 
hej laseczki:)
ja też mam czasem dziwne sny. czasem śni mi się, że J mnie zdradza i budzę się na niego zawsze wściekła, jakby on był winny:p
u nas temperatura była tylko jeden dzień. maxymalnie 38,9 ale dwie dawki ibufenu dały sobie z nia radę. Damiano był mega nieswój w wannie siedział i bawił się 15 minut jedną zabawka, w dzień cały czas sie pokładał..normalnie nie moje dziecko..rozwaliła go ta temperatura na łopatki. dZięki emka, że pytasz:) może w przyszłym tygodniu zachaczymy o tesco?
Iza u nas jak mały miał roczek i był zmeczony to tez robił się agresywny, na szczęście przeszło.
dziuba a co u was? juz sie urlopujesz?
miłego dnia
os: też kocham czas drzemek:)
 
Dzień minął mi nawet dobrze. W dzień sporo spałam Oliwka była w lesie na spacerze,popołudniu miała sporą drzemkę,ale jest już umyta zaraz mycie ząbków przeczytamy bajkę i idzie spać.

No i w sobotę chyba idziemy na koncert Lady Pank :)
 
Dzień minął mi nawet dobrze. W dzień sporo spałam Oliwka była w lesie na spacerze,popołudniu miała sporą drzemkę,ale jest już umyta zaraz mycie ząbków przeczytamy bajkę i idzie spać.

No i w sobotę chyba idziemy na koncert Lady Pank :)

Super, że idziecie na koncert :) Fajnie, że po woli dochodzisz do siebie!
 
Magda ja właśnie na grouponie kupowałam bilety :D

Ja już na nogach.Spać nie mogę.Macica chyba mi się obkurcza i leżeć nie mogę :/
W nocy nie najlepiej mi się spało,budziłam się,jakiś głupie sny miałam,ale byle do wiosny :-)

Oliwka jeszcze śpi :-)
 
Dzień dobry,
my dziś też wcześniej na nogach, miałam pobudkę o 7.05 ;/
Marcia fajnie,że idziecie na koncert, udanej zabawy!! :*
Dziuba co tam? jak brzuszek?
Martynko żyjesz? jak się czujesz?
I reszta babeczek halo? jakieś ciekawe plany weekendowe?
 
Odkąd pożegnaliśmy drzemki w ciągu dnia (z moim wielkim żalem) to wieczory są lepsze i w nocy tylko jedno budzenie na siku. No niestety wyrosła już moja duża dziewucha, chociaż widać że około 15-16 ma kryzys i ze zmęczenia robi się agresywna.

Ona nie chce spać czy tego nie potrzebuje? Moja teściowa usypiała swoją w południe na godzinę w .. wózku. Miała trzy lata. Teraz dopiero przestało udawać się usypianie. Mała ma cztery lata.

Wyprowadzamy się od teściów! Już w ten weekend:) Właśnie się pakuje.. a mały co jakiś czas mi naloty na kartony robi. Wczoraj schował się pod krzesłem gdy segregowałam papiery. Wpadał w kartki, poprzewracał, poślinił i wracał pod krzesło. On nie raczkuje a czołga się niczym żołnierz więc sobie wyobraźcie. A jak udało mu się jakąś kartkę pod krzesło uprowadzić jaki był pisk szczęścia. On od jakiś paru dni przemieszcza się w ten sposób więc to dla niego jakaś nowość. Może dlatego wchodzi mi we WSZYSTKIE zakamarki!
 
reklama
No to skończył Ci się spokojny czas Melodie, który wspominam z rozrzewnieniem, gdy Pati tylko leżała i nie robiła w domu armagedonu ;) Chociaż dziś i wczoraj mile mnie zaskoczyła bo posprzątała na moją prośbę zabawki.
Aaa i gratulacje z powodu wyprowadzki od teściów! Też u swoich mieszkałam i ta ulga gdy przenosiliśmy się na swoje, małe ciasne ale własne :))

Pati nadal potrzebuje drzemki bo może spać 2-3 h w ciągu dnia i jak nie śpi to widać że zmęczona bardzo. Natomiast jeśli spała w ciągu dnia to potem wieczorem była walka o pójście spać i przespanie nocki, a ja jestem wieczorami padnięta i nie mam sił ani cierpliwości na walkę - więc "wyłączyłam "drzemki ;)

Marta - fajny pomysł z tym koncertem, na pewno będziecie się świetnie bawić! Udało Ci się wydrukować w Witawie to co potrzebowałaś? Ja tego samego dnia próbowałam wydrukować coś dla sąsiadki bo mnie prosiła ale wyglądało to tragicznie...

Dominika- co tam u Was? Jak Julianka i jej dieta? Pati w zabawie ciągle mówi "julia, Julia" nawet jak piosenki śpiewa.

A ja siedzę sobie w pracy i klikam :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry