reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej
a co tu tak pusto:) w końcu sie doczekalismy pogody:)))jupppppiiii
6xyq14.jpg
 
reklama
dzien doberek pogoda za oknem super mozna sie opalac wkoncu zla pogoda chyba nas opusci bo napewno wszyscy mamy jej dosyc milego dzionka a ja robie obiad i z dziecmi na spacerek nad morze
 
no właśnie: JUPPPIIII !!! :-):-):-)
SUPER słoneczko!!!
ponieważ jestem sama (A. pojechał na zajęcia do Krakowa), jak Maciek się obudzi pakujemy się i jedziemy do teściów na działkę :tak: a tam oprócz superowego słoneczka będzie na pewno grill :-)

Miłego dzionka dla Was Wszystkich, papa :-)
 
Dziewczyny, my do jutra na zjezdzie pazdziernikówek w ślesinie, jest super, pogoda bajeczna, az sie nie chce jechac do domu :-) A teraz mały juz spi, wiec uciekam na dwór grillowac dalej, piwko i winko pic :-)
 
hey dziewczyny!
Fajnie, że pogoda się zrobiła, ale niestety ja praktycznie od piątku jestem bez męża.
Wczoraj chyba na bulwarze widziałam WildWind, ale nie jestem pewna.
Dzisiaj pochodziliśmy trochę po lesie, komary nas atakowały ale byliśmy dzielni.
A jak Wam mija ten weekend?
 
Dzień doberek
My od czwartku non stop na świeżym powietrzu :D

Zaraz pakuję paczki jemy śniadanko i zmykamy na bulwar jakby któraś chciała to zapraszam :)))))))))))))))))
 
reklama
U mnie burza i ulewa... ehhh

Wrócilismy wczoraj ze spotkania, mega zadowoleni, zmeczeni. Pogode mielismy przecudowną, dzieci się wyszalały, zobaczylismy Licheń, po prostu super :-)

Teraz rozpakowuje torby do konca i zaraz do gina idę polatac na samolocie... hehe
 
Do góry