reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

trzeci dzień z rzędu próbuję wam odpisać i za każdym razem coś przezkadza - zwykle dizecko, które się budzi;-)
u nas ok, chociaż jak mały nie zacznie dłużej sypiać to padne na twarz i się nie podniosę:-(

ale żyjemy i rośniemy (maly wyrasta już z ubranek pierwszych :-):-) )
 
reklama
Ivi malutki rośnie jak na drożdżach co , mam nadzieje , że w końcu da się wyspać ...:tak:
Iza powodzonka na kursie , fajnie fajnie<:-)

ja dopiero wstałam z Czaruchną ...:rofl2:słonko mnie obudziło , dobrze dzisiaj daje ...dzisiaj lekki spacerek do skle[pu , bez większych wojaży bo mały smarcze na zielono:szok:.

miłego dnia dla wszystkich
 
Hej hej,
Mi z nowej szaty nie podoba się pół ekranu po prawej na jakąś ramkę, przez co miejsce na posty jest węższe i gorzej mi się je czyta. Ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. W końcu nie jest różowo przynajmniej ;-)

My w weekend głównie gdzieś jeździliśmy - niestety na raty, bo nam dzieci na raty śpią i niewiele się da z tym zrobić :angry: Ja w każdym razie wczoraj zatargałam Maćka na otwarcie wystawy Chopinowi-Duda Gracz. Na szczęście były dwie inne "dzidzie" i się nimi na chwilę zajął. Bo zanim je zobaczył to mocno walczył z elektryką - konkretnie włącznikami podświetlenia obrazów ;-) Duda Gracz mu się słabo spodobał, ale dzieci chyba wolą takie realistyczne ścierwełka :-p No mi się podobał bardzo :-) Przy okazji zaliczyliśmy spacerek po Starówce i przeszliśmy się do Filharmonii nakupić biletów. Przy okazji różnych wypadów - któraś się wybiera na Sokrates Cafe 9 marca?
 
Hej hej,
Mi z nowej szaty nie podoba się pół ekranu po prawej na jakąś ramkę, przez co miejsce na posty jest węższe i gorzej mi się je czyta. Ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. W końcu nie jest różowo przynajmniej ;-)

Kasiu można tą ramkę zwinąć, na samejgórze tej ramki jest taka strzałka w bok i onazwija ramkę :) uciekam bo mi dzieci sajgon robią :-/
 
Ostatnia edycja:
O, ja gapa ;-) nie przyuważyłam dzięki Cris - dużo lepiej teraz :-)

Rusza w przyszłym tygodniu rekrutacja do przedszkola - a ja nie mam punktów za bycie etatowym pracownikiem - teraz mam stresa że mi dziecka nie przyjmą :-( Muszę wypytać dyrektorki przedszkola czy to realna obawa...
 
wiesz Kasiu ja jak składałam dokumenty Czarka do przedszkola to jeszcze nie pracowałam , dopiero w pażdzierniku znalazłam pracę i zaznaczyłam , ze jestem zatrudniona , ale nie wiem na jakiej to zasadzie kontroli działa , może sprawdzaja , bo drugim faktem sprzyjającym było , że jeszcze byłam na wychowawczym w poprzedniej firmie....


he he Cris ja tez gapcio , o wiele mi lepiej ....dzięki
 
no i sie obudzil ...;)

no widocznie Tymek tak juz ma:sorry2:biedna nie mozesz sie wyspac alena zdjeciach wygladasz pieknie, Heidi Klum sie chowa:-)

nadi byla do przewidzenia na100%,spala rowne 3 godz potem 1.5- 2 godz aktywnosci , mleko i znowu 3 godz spania, albo wtedy ja spalam albo siedzialam na bb:-p
generalnie wielkie nudy- do tej pory jest latwa w obsudze:tak:w sumie....



Jola - spoznone HAPPY B-DAY!!!!!

Kasia a co to za grupa Sokratesa?- uswiadom ciemnote:-D

klawiatura mi sie rozsypuje:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
mojepotworki włśnie poszły spać, więc mam chwilkę, zaraz kawka pójdzie w ruch i chwilkę sie zrelaksuje :-)

anja: jak Twój apetyt?? poprawił się??

ana: odpoczywaj Kochana, i leż do góry brzuchem:rofl2:

martyna: i jak samopoczucie??

iza: to będziesz Panią Fotograf "pełną gębą":rofl2:

U nas coraz więcej zajęć, a czasu coraz mniej:sorry2:Mam nadzięję, że te wszystkie, moje działanie przyniosą porządny rezultat, za 2 dni mam spotkanie z dziewczyną, która jest masażystką i chiałaby, żebym z nią współpracowała:happy: Także powoli, się rozwijam, ale w sumie nie myślałam , że tak szybko zacznie mi się cokolwiek rozkręcać:-p

właśnie zauważyłam że piszę post nr 20 000, he, he przebiłyśmy Modę na sukces:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry