reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

o jak tu pięknie>:-)

JOLU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:tak:


14nk6eu.jpg
 
reklama
Aaa Jolcia, przecież dzisiaj Twoje urodzinki! Wszystkiego naj naj naj! :-D

flowers..jpg

Wybywam na spacerek, takie piękne słoneczko dziś!
 
Iza dziękuję, witaj :-)
ana mężczyźni chyba nie widzą takich szczegółów wokół siebie ;-), za to wiele rzeczy (tych co nie powinni) zauważaja aż za dobrze :tak:
Anja super wieści po wizycie :tak:
Martynka poprawa stosunków nastąpiła? ;-):-) powodzenia w "dogadywaniu się" :tak:
dołączam się do życzeń dla Joli i składam serdeczne życzenia urodzinowe :-)

mnie tez zaskoczyła nowa szata, w tamtej czulam sie jak w "domu", do tej trzeba się przyzwyczaić, ale nie jest źle
czekam na trzy kumpelki z byłej pracy, mała spi, syn w aquaparku, T. 12 godz. w pracy
miłej niedzieli dla wszystkich :-)
 
Cześć dziewczynki!
Kurcze, ale tu się zmieniło!!! dwa dni mnie nie było i proszę....:-)
Wczoraj wróciłam. Córka cała i mąż też :-D jakoś sobie dali radę beze mnie.
Właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że jutro wracam do pracy :szok: :-)

Amelka dziś dziadka po prawie 2 miesiącach zobaczyła i płakała :eek: trochę przykro mu było no ale to małe dziecko i już go zapomniała - takie życie marynarzy :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zmykam.
Mała się zaraz obudzi i na obiadek do rodziców się wybieramy.:laugh2:
 
Mirabelka - Twój mąż też w weekendy pracuje? Dobrze, że umiesz sobie jakoś zorganizować ten czas :-)

Amanda - napisz koniecznie jak Ci się po dłuższej przerwie pracowało.

Wykorzystałyśmy maksymalnie słoneczko z Patrycją, mąż w tym czasie przywiózł Dominika z Wejherowa a teraz mała sjesta poobiednia a potem lecimy na Star Wars do Redłowa :-D
 
hej , ja tez juz po spacerku, Czarek śpi wykończony zabawami na śniegu, ja tez leżakuje i wcinam czekoladę ...oj dawno sie nie obżerałam tak hi hi, dzidzia sie mi kotłuje , chyba jej też smakuje...

Amanda powodzonka w pracy.
ja juz zmykma , do wieczorka
 
Dobry wieczór :)))))

Anja suuuper,że jest zdrowy ptaszek:)
Jolu 100lat:)
Amanda dobrze,ze juz cala i zdrowa wróciłaś , powodzonka jutro!
Ana dobrze,ze dałas radę! zimą te loty takie niepewne...

To się nam szata zmieniła... trzeba sie przyzwyczaic..

U nas jakoś weeked zakupowo- sobota pół dnia w ikea:confused2: a dzis pojechałam kupić sobie buty na wiosnę i wróciłam z torebką i bluzkami:-D a buty to może w przyszłym tygodniu ..
Mam gosci z Zamościa, męza rodzinka więc nogi w tyłku...ech ale ogólnie są fajowi więc jest gwarno w domku.
Pozdrawiam Wszystkie Brylanciki! i buziaki dla dzieciaków:)
 
a dzis pojechałam kupić sobie buty na wiosnę i wróciłam z torebką i bluzkami:-D
u mnie czasem to norma ;) dlatego teraz jak idę na zakupy to nigdy się na nic nie nastawiam :-D

Iza na pewno jutro zdam Wam relację a dnia w pracy ;-). pewnie cały dzień spędzę na plotkach - no bo tyle czasu mnie tam nie było - 1,5 roku :szok: no i będę musiała sobie jakieś miejsce zagospodarować po swojemu :-)
no to zmykam na kolację papa
 
reklama
Miłego dnia kobiety!

Amanda - Tobie też miłej atmosfery w pracy :-)

Jolcia - jak tam po urodzinkach? Była imprezka?

Ana - fajne takie fikanie dzidzi w brzuszku.... ech :sorry2::laugh2:

Beata - zazdroszczę zakupów.... ja czekam na wypłatę i też pójdę... kupić synkowi buty i spodnie ;-)

Kasia, Gosia - a co tam u Was???

Ja dziś do pracy a potem od razu na kurs dla fotografów ślubnych organizowany przez Kurię. Jutro też. I nareszcie będę wiedziała co jak gdzie i kiedy można w kościele fotografować heh :-D

No uciekam się szykować, buziaki, paaa!
 
Do góry