reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześć Dziewczyny , wpadlam sie pożeganc , robie ostatnie przygotowania do pakowania , sprzątam i sio,
buziaki do juterka jak wszystko będzie oki odezwę sie jutro rano:tak:
 
reklama
we Wrzeszczu też dziś piękne słonko :tak: od razu przyjemniej, tylko wszystkie kurze widać ;-), ale nie ma co marudzić tylko trza się za porządki brać
emkajot mieszkałam na Ujeścisku prawie pięć lat, jak sie wyprowadzaliśmy to zaczynali budowę kościoła (jeśli chodzi o ten nowy), proboszcz bardzo wporzo, bo z różnymi reakcjami można się spotkać :tak: tekst o Polakach bomba :-)
ana sprawnego pakowania i szczęśliwej podróży :tak:
hausa u nas właśnie też trójki idą i masakra, a że Iga jeszcze cycująca to mam mlecznego wampira w domu

pozdrawiam i lecę na zakupy
 
Hello.
My bylismy wczoraj u lekarza i w sumie nie jest taz zle. Rafał taki zaflegmiony i zachrypniety, doktor to słyszała, ale na oskrzelach w sumie czysty, dalej ma taki mokry, odrywajacy kaszel i zielonkawy katarek, wiec jeszcze 2-3 dni zakaz wychodzenia z domu... Ehhh i tak z nim od poniedziałku juz nie wychodziłam, oprócz wczoraj do przychodni i spowrotem :confused2: Dostał syrop Elofen (dawny eurespal) i do noska protargol + inhalacje mam robic :sorry: A dzisiaj jak na zlosc piekne słoneczko i tak wiosennie za oknem :tak::tak::tak: Ale dobrze, niech juz tak zostanie...
Mały jeszcze spi, ja wypiłam niedawno kawke, pranko sie pierze, obiadek dla łobuza mam, wiec sie chwilowo lenie :sorry: Mięsko na obiad sie rozmraza, bo mąż jedzie do domu... Ciekawe co bedzie miał mi ciekawego do powiedzenia :confused2::confused2: hihi

No a ja w związku z moim ostatnim dziwnym samopoczuciem, sfilmowałam sie i kupiłam ostatnio test ciążowy, a dzisiaj mnie cos naszło i go zrobiłam, ale na szczescie negatywny :tak: (chociaz tak leciutko smutno sie zrobiło:sorry:) ale dobrze, jeszcze nie :-)

Ana spokojnej podrózy i uwazajcie na siebie!! A jak wrócicie to spotkanie obowiązkowe :tak: No i musze w koncu moją blache od Ciebie odebrac :-D Przydaje Ci się chociaz?? hihi :rofl2:
 
cześć Dziewczyny

Cris dobrze,że Ricie nic nie jest.

ana miłego lotu :-)

martynka kurujcie się.Może jak Patryk wróci to porozmawiacie sobie na spokojnie i będzie ok.

Co do fotelików to my mamy taki Maxi Cosi PRIORI XP Crystal BLACK oraz GRATIS !!! (923534256) - Aukcje internetowe Allegro
tylko w innym kolorze i jesteśmy zadowoleni.
Dla mnie osobiście ma znaczenie czy fotelik ma testy bezpieczeństwa czy też nie.Nie testowałam go jeszcze latem,ale zimą się sprawdza.Oliwia mieści się zarówno w
kombinezonie jak i kurtce


A u nas niby nic a ciągle nie ma nas w domu.
Pracuje nad otwarciem sklepu internetowego,ale jakoś marnie mi idzie,bo Oliwia wymaga uwagi tj chce żeby się z nią bawić.
Dzisiaj byłyśmy na spacerku,na poczcie i wróciłyśmy w lepszym humorku bo tak wiosennie było,ale z tego co słyszałam taka pogoda długo nie potrwa :-(

Idę wyciągnąć łososia z piekarnika :-)

Miłego popołudnia
 
Dzień dobry!

Iza dziękuję za zaufanie, Marta wyglądała obłędnie! ja żałuję,że nie będę mieć kościelnego- męzaty z odzysku... wiedziały gały co brały... a tak mi się marzy taka suknia piękna i cała ceremonia.


a co jedno drugiemu przeszkadza , ja mialam cywilny w sukiencke slubnej,czemu jest przekonanie ,ze suknie slubne sa do kosciola tylko?:eek:

. witam sie
ja po usg genetycznym:tak:wszystko w najlepszym pozadku, oprocz malej prawdopodobnej narosli miedzy nogami, ktora uniemozliwi mu logiczne myslenie:-D:-D:-D:-D
 
Hej hej!

Jezu Anka jak ja uwielbiam te Twoje teksty! Jesteś bezbłędna! :rofl2::-D:-D:-D
No ale w sumie gratuluję, parka już jest, i możesz dać sobie na luzik.

Martynka - pewnie nic nie będzie miał do powiedzenia, jak zwykle nie będzie wiedział o co Tobie wogóle chodzić może? ;-)
Mój wczoraj w ramach rehabilitacji zrobił mi totalny zaskok i przyniósł do pracy rosołek i pyszne mięsko. W sumie po raz pierwszy taki domowy obiad mi przyniósł, wcześniej się zdarzało, ale np pizzę i zamówił. Także na razie jest dobrze.

Marta - no właśnie zauważyłam, że Cię nie ma bo już drugi wieczór pod rząd polowałam i przynosiłam płytkę ze zdjęciami, ale tylko klamkę pocałowałam :-) Kiedy będzie można się do Ciebie dodzwonić?

Mirabelko - chyba się nie przywitałam :zawstydzona/y: A więc witaj na Trójmiastkach :tak:

Ana - miłej i bezpiecznej podróży!

Beatka - ja także twierdzę, że cywilny w niczym nie przeszkadza, aby suknię ślubną jak z bajki ubrać, teraz w miłości i na ślubach wszystkie chwyty dozwolone :-)
Co do ceremonii to i tak na pewno wzruszająca dla Was i rodziny. Chociaż pani z Gdyni jak prowadzi w USC ślub to jakoś tak ciepło, uśmiechnie się, zażartuje na koniec, a pan w Gdańskim USC którego dwa razy już widziałam powaga pełna, widać że czuje wagę wydarzenia...
Jakbyście datę wybrali to ja się polecam ;-):-D

Nie odpiszę każdej z osobna bo tyle nastukałyście, że zapomniałam połowę :happy:.

Wzywam tylko do raportu dawno nie widziane! i miłego weekedu życzę!
 
hej
melduje sie cala i zdrowa....
tyle, ze podróz masakryczna , w Bergen bylam dopiero grubo po północy..lekkie kuźwa opóźnienie:wściekła/y:, mały zmećzony biedulek jak zobaczyl Tomka to sie poplakał:-(, tutaj piekna pogoda słonko świeci , pełno sniegu , po lunchu meża pojedziemy na spacerek trochę po starych śmieciach pochodzić:tak:, najgorzej jest dom zapuszczony .....jak powiesiłam Czarka malowidła na lodówce tak to wisi , sudocrem w tym samym miejscu, rany co tu sie dzieje:-D, ale dziś nie sprz\atam:angry:
Aniu super , że Dzidzior zdrowy, he he co tam rośnie między nogami:-D....gratulacje
 
reklama
Sto Lat Jolu!!!
Niech w życiu nie brakuje TObie radości,miłości i dookoła dobrych ludzi!! Tego Tobie życzy nasza rodzinka :tak:

BOU06_65.jpg


ha, ha, ha ja wiedziałam:rofl2:

u nas po staremu, ja generalnie bez nastroju, na cokolwiek! Dzieci od rana rozrabiają, ja na mężatego czekam. Ogónie, nic mi się, nie chce... a tu należałoby, zacząć coś w domku robić:cool: Póki co, idę obiadek robić-dziś zrazy:happy:

A jak tam nassze brzuchatki się miewaja??

Martyna: jak Twoje samopoczucie??
Miłej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Do góry