reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witam sie z rana po fanatastycznej imprezie:-D
zajechalismy do domu po 12bo odwozilismy animnotorke ijej corke no i aiw zgubilismy troche:cool:
mala tancereczka odpadla od razu:-p
a ja reszta zalogi BB, ktos odpadl?:rofl2:

pozdr i DUZE podziekowanie DLA MARTY I GRZESIA za zaproszenie:tak:
 
reklama
Witam sie i ja :tak:
my w domku byliśmy o 2,30;-) jako ostatni wychodziliśmy heheh oh nie jeszcze zostalo na sali 3 panów :-)
Marta dziękujemy :tak:

meldować się hihi
jak cudownie sie obudzić i słyszeć że dziecko juz przebrane i najedzine:-p:rofl2:
 
Meldujemy się cali i zdrowi
Poszliśmy spać po 3 wstaliśmy o 8 :-)
Oliwka odsypia wrażenia,płacz i impreze:tak:

Bardzo Wam dziękujemy,że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu
Mam nadzieję,że będą jeszcze okazje do tak superowych spotkań z Wami chociaż 3 raz za mąż nie wychodzę :-p ale coś się wymyśli
Były wpadki niedociągnięcia,ale jesteśmy bardzo zadowoleni :-)

Dziękujemy za życzonka...

Jak Iza się obudzi to może wrzuci jakieś zdjęcie :-)
 
Dzień dobry Boginie moje :-D:-D:-D

Po pierwsze udanych Walentynek! Dużo miłości i czułości (i seksu)nie tylko dzisiaj.

Po drugie - wczoraj było rewelacyjnie!!! :-D:-D:-D:tak: Marta wyglądała zjawiskowo, miała przepiękną suknię, świetny makijaż i fryzurę, bukiet i wystrój auta, kościoła świetnie ze sobą współgrały. Jak dziś przeglądam zdjęcia to na przemian czuję wzruszenie i śmieję się na przypomnienie sobie pewnych sytuacji. Nawet jeśli były jakieś wpadki - to ja nic nie zauważyłam :tak:
Dziękuję, że mogłam Wam towarzyszyć i pobawić się w świetnym gronie brylancików z BB i ich dodatków (butów, bolerek i mężów hihi).

Zdjęć kilka przesłałam Marcie - niech wybierze, które chce wrzucić.
 
Iza ja sobie skopiowałam zdjęcia i wstawiam te na szybko wybrane :)
No i czekamy na zdjęcia z imprezy :-)


M_G002web.jpg

M_G003web.jpg

M_G009web.jpg

M_G011web.jpg

M_G013web.jpg
 
Marta - wyglądałaś zjawiskowo!! Rewelacja :) jeszcze raz duuuuuużo miłości i szczęścia!!

(myśmy dziś byli na spacerku :-):-) wózek - super! nawet w takim śniegu świetnie się prowadzi!!)
 
Hello :-)

Marta było naprawdę super :-) My również dziękujemy :-) Czekamy na reszte fotek :-)

U nas dzisiaj mega leniwy dzien, na obiad zamówiona pizza hehe :-)

Ps. Laski teraz trzeba uwazac na naszych małzonków :-D hihi Hehe założą sobie swój wątek i będą pytlowac o nas :-) hi hi
 
Melduneczek:tak:
Marta impreza super, bardzo dziękujemy, za zaproszenie i świetną zabawę:tak:

Właśnie dzieciaki położyliśmy, u nas rodzinnie walentynkowo, mnie już o 10 zerwało z łóżka, prysznic i b. dobrze się czuje;-)no, tylko mnie nogi strasznie bolały:szok:
No, to jeszcze Jolcia powinna się zameldować, ale pewnie gdzieś śpi, i o nas zapomniała albo się tajniaczy:-p
uciekam do mężatego kolacyjke jeść. do jutra!!
 
Marta - jeszcze raz gratulacje!
Ślicznie wyglądałaś! Kwiatki piękne! Z tego co czytam to imprezka się udała :)
pozdrawiam
 
reklama
no dobra i tak Cris mnie wydała :-p:zawstydzona/y::-D


Martuś bardzo ale to bardzo Dziękujemy za to że mogliśmy zobaczyć Wasz Ważny Dzień:tak:
wybawiliśmy się że ho ho :tak::-D:-D:-D:-D:-D

zdjątka cudne i czekam na resztę ;-)

kaca brak, odespane troszkę , jakoś żyję :-p

Dominiczko Dziękowanka za odstawienie Nas do domku :-)
nawet nie wiem jak w moim stanie byśmy tam dotarli:zawstydzona/y::sorry::-D
bo przegiełam z piciem troszku:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-D

Dziewczyny super było się zobaczyć , wybawić , pogadać :tak:


to kiedy następna impra;-):sorry:
 
Do góry