reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
he, he nie narzucajcie takiego tempa :-p mnie nie będzie za tydz:-(może i lepiej, bo bym jeszcze Wam wstydu narobiła:rofl2:
Dominika: oczywiście my też bardzo dziękujemy:tak:
Jola: byłaś w stanie nieważkości, w końcu grawitacja by zadziałała, a męzaty odholowałby Cię do domku:-D

idę spać, bo mnie już muli,nie na moje lata takie imprezy:-p co do fotek, to nie jestem pewna czy niektóre powinny ujrzeć światło dzienne:laugh2:
 
Hehe ja tez tak mysle z tymi fotkami :-D
Ja sobie siedze sama w ten walentynkowy wieczór, Patryk juz sobie pojechał, za to Rafał jeszcze nie spi... ehhh

My tez jeszcze nie wiemy czy za tydzien bedze/iemy, ale mam nadzieje :-)

Marta jeszcze raz dzieki za zaproszenie :-)

Izuś dziekujemy za odstawienie do Domku, Dominice za podwiezienie do restauracji :-) Reszczcie obecnych za super towarzystwo :-)
Ja wczoraj sobie grzecznie 3 drineczki, za to moj małżonek troche popił z małżonkiem Cris :-) hihi
A teraz czekamy na wątek "mężowie Trójmiastek" albo cos takiego :-) hihi
Ok ide małego polozyc bo nigdy nie zasnie...
 
Hej hej - super że impreza udana - no i jeszcze raz Marta - wszystkiego co najlepsze :tak::-)

My wczoraj się urwaliśmy na Single Sexy Walentyna do Off the Beach - też było fajnie. Była na koniec sesja zdjęciowa, więc jak zobaczę efekty to wtedy wkleję ;-)
 
hej hej i ja się melduję powalentynkowo - wczoraj mój mężaty był aniołem i spełniał wszystkie moje najskrytsze marzenia :-D nawet na sushi mnie zabrał :)eek: już nie lubię sushi hihi).

Zaraz uciekam do roboty ale wrzucę kilka fotek z wesela :rofl2::-D:-D:-D:-D







C.D. Nastąpił:











I nasza Młoda Para cudowna z Oliwcią:





Na pewno potem będzie więcej :D
 
Ostatnia edycja:
Marta, jeszcze raz wszystkiego dobrego.
Wyglądałaś przepięknie. Impreza widzę wam się udała. Zdjęcia super.
My się powoli szykujemy do wyjazdu.
Życzę miłego dnia

P.S. Mój małżonek wśród Waszych mężów rozpoznał znajomego:-) Świat jest mały
 
Hi hi pierwsze zdjęcie normalnie bomba :-D
To chyba jedna z tych fotek co nie powinna trafiac na otwarte forum :-D hi hi

Hausa kogo zna :-)??

Rafał wczoraj zasnał mi przed 24 :-O Ale za to dzis wstał przed 10 i zamiast na drzemke isc o 12.30 jak zawsze, to dopiero niedawno zasnał, ehhh ciekawe o której wieczorem padnie... Ja dzisiaj jakas przymulona, wkurzam sie bo wszystko mi sie psuje. Zatkał mi sie zlew w kuchni, jak wypuszczam z jednej komory, wywala wode w drugiej, a jak korek do jednej wsadziłam to dołem mi wylało na podłoge.... Zaraz bede cos z tym myslec, a jak nie pojdzie to nie wiem co zrobie... ehhh zawsze cos. Do tego szafka w łazience mi spadła, ostatnio sie zamek w drzwiach rozwalił, a mojego pieknego nie ma, a jak juz jest to nie ma czasu... ehhh
Ide sobie kawke zrobic, bo zaraz zasne...
Buzka laseczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!

Foty bajeranckie, Marcia wyglądała obłędnie! reszta zresztą też:) zazdroszczę Wam takiego spotkania!

U mnie sprzątania po mini remoncie c.d. ale już prawie wysprzątane. Oczywiście to nie koniec remontu tylko kolejny etap:no: i w kółko to samo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale fajne foteczki wrzucilas:) szkoda,ze nei moge na poklad wpasc;(

moj syn ma dzis 2 lata-ale ten czas leci!!!!!!!

pozdrawiam Was i caluje mocno
 
Do góry