reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Marta - mamy w aucie 2 wolne miejsca z kościoła do restauracji jakbyście dla kogoś potrzebowali.
Napisałam Ci wiadomość na gg.


EDIT:

Już nieaktualne, Martynka ze swoim piknym się do nas dokoptowali :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta życzę udanej imprezki i zero stresu - no może trochę adrenalinki się przyda - zawsze lepsze wspomnienia.
Bawcie się dobrze dziewczynki :):-D :-) :tak:
 
Dzień dobry kobietki!

Carolinko piekny szkrabek!! gratulacje !!! super szybki poród!

Iwonko przy Was w domku szybko spadnie ta wstrętna bilirubina!

Martuś wspaniałego ślubu i szampanskiego weselicha!!! a obrączka to tylko symbol i wazne,ze bedzie jakakolwiek! ale tez numer z nią ...
Dołączam swoje 3 koty do zaprzęgu :-D:-D:-D

Ja zakopana po pachy w robocie, krzyż czuję w piętach:-( ale juz prawie wszystko odpylone! jeszcze jakieś pierdoły zostały i karnisz do zamontowania. i juz bedzie spokój na jakiś czas...jeszcze musimy 3 parapety osadzić a kupujemy drewno i znajomy je szlifuje i osadza a on nie zawsze ma czas wiec musze czekac.

My jutro idziemy na Holmesa do kina w ramach walentynek, w niedziele odpoczywamy.
aaa i jeszcze musimy podjechac do saturna ,bo jest weekend bez Vat-u a ja chce nową pralkę- może będzie taka jaką wymyśliłam.

Ten śnieg to mnie dobija- na dwór z wózkiem to chyba przed dom i na trasie 5 metrów w ta i z powrotem- dalej się zakopię..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Holmsa polecam gorąco :-):-) jest świetny:-)

moje dziecie jeszcze śpi, obiad zrobiony, kuchnia w miarę posprzątana.. czekam na małża i nadrabiam zaległości

Marta - z uwagi na Tymcia nie trafimy do kościółka.. ale życzę Ci naj naj naj wspanialszego ślubu i super!! zabawy :tak::-) i nie mogę się doczekać zdjęć!!

Caroli - super synek :-):-) jak wam idzie dogrywanie się?:-)
 
Ja już po spowiedzi...Odebrało mi mowę zaczęłam płakać i dużo nie powiedziałam,bo się trzęsłam...Także dziewczyny zapowiada się jutro płacz przy składaniu przysięgi jak któraś jest wrażliwa to proszę zabrać chusteczki...
 
Oj MARCIA MARCIA:-D,
Iza dobrze określone , he he i jak to zrobić:rolleyes:,

wy tu imprezowo, ale Wam zazdroszczę:-(,
ja dzisiaj totalnie przegielam , ale za mnie tego nikt nie zrobi:wściekła/y:, maż zaraz przylatuje i cale mieszkanko musialam wylizac , podlogi ,pościele , prasowanko , o maj gad:rofl2::rolleyes2:, i jeszcze pó dnia przy garacha , jakieś olonki , zupki grzybowe i biale kielbasy:-p to wszystko , żeby mezusiowi dogodzic ....mam nadzieje , że sie odwdzięczy:-D:sorry::-p, he he...no a teraz strasznie sie czuję ...powinnam sie polozyć , ale jeszcze chcialam zobaczyć , czy wszystko gra , no spowiedź zaliczona i jutro szczególny dzionek:tak:.
a tak na uwiecznienie zajefajnego pracowitego dnia ulepilam balawana, no troche się umęczylam przez to turlanko śniegowych kul i brzuch też nie byl zachwycony , ale mina Czarka - bezcenne:-D;-), jeszcze muszę szybko maske polozyc na buźke i jako tako się wypindźyć:cool:.

pozdrawiam wszystkie imprezowiczki i zyze niezapomianych chwil:tak:
dla Marty Wszystkiego najlepszego:)
10r8txx.jpg


W zgodzie serc i myśli,
a zawsze dłoń w dłoni
płyńcie tą łodzią,która zwie się życie,
jak teraz w tej godzinie.
Niech Wam życie całe płynie
w wierze,nadziei i miłości!
 
dzwony biją jak szalone.
Marsz weselny w uszach brzmi,
młody mężu przytul żonę,
niechaj cała ziemia grzmi.
Młoda żono przytul męża,
twej miłości barwny kwiat,
nie potrzeba wam oręża,
u stóp macie cały świat.

marto i grzegorzu wszystkiego najlepszego w tym wspaniałym dla was dniu życzy monika z rodziną
 
W tej uroczystej chwili,
gdy słowo tak oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.​
Marto życzę wszystkiego naj i udanej imprezki :-D
 
reklama
Do góry