reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Agnes.kol-Twoja dzidzia jest dla nas pupilkiem, jest śliczna i taka malutka! Gdybyś miała króliczka zamiast dzidzi to może byś nie pasowała.A tak jesteś nasza !
Basia-to teraz wiesz jak zachęcić męża do...objęć.Wystarczy wyprostować włosy.To prawda-ja wczoraj zakręciłam i mąż od razu poszedł spać.
 
reklama
Witam i ja! Maly tez jakos lepiej dzisiaj spal, bo az do 9 starego czasu ;D Tak, wiec losiek nie musial sie zwlekac jak ja w sobote o 7.30... chyba sie sfrajerowalam :p

Musze konczyc, bo Mati mi tu wariuje na kolanach.
 
agnes.kol pisze:
Cześć dziewczynki, dawno mnie tu niebyło u was :p
Widzę, że Nathalie sie u was zadomowiła :)
Wszystkie te wasze dzieciaczki juz takie duże, a moja Weronisia taka malutka w porównianiu z wami, dlatego mam wrażenie, że niepasuje tu :p pewnie głupoty gadam :p :-[
Mąż spi po nocce, małą dziadek buja, a ja oczywiście na forum bo gdzieżby indziej ;D

Postaram się częściej zaglądać i jakoś wkręcić do was ;) jak pozwolicie ;D ;)

Oczywiście, że głupotki gadasz Agnes. Jak to nie pasujesz? Bedzie nam bardzo miło, jak będziesz do nas częściej zaglądać.

Keterek, to chyba jest przesilenie, bo Amelka też poszła spać znowu. A myślałam, że nie uśnie, skoro tak długo spała.
 
agnes najtrudniejsze masz za sobą, właśnie widzę, że Twój promyczek rozpoczyna 4 miesiąc :) teraz będzie z górki hihihi
ja też dziś padam na twarz, ale u mnie to już tradycyjnie hehhe


Dzięki za życzenia powodzenia podczas jazd, z pewnością się przyda :) Ja to tak u Was przeżywam aż mi głupio, bo większość z Was ma już prawko w kieszeni, ale to teraz moja odskocznia od szarej rzeczywistości :) ;) ;) ;)

Chcieliśmy trzymać ten fakt w tajemnicy, ale ja kiedyś chlapnęłam podczas rozmowy przez telefon szwagrowi mojego męża, że poszłam na kurs. No i oczywiście wieść poszła dalej... wczoraj teściowa udawała, że nic nie wie i nagle zaczęła drążyć ten temat z każdej strony. Wydało się, że szwagier się wygadał. Stwierdziła jednak, że to żadna nowina, że się w końcu zdecydowałam na kurs. Boshhhhhhh dla niej to chyba nowiną byłoby jakbym jej powiedziała, że urodzę 5raczki albo, że idę do programu extremalne metamorfozy !!!!
:p :p :p

Basiu- mleko nie pomogło :(:(:(

Chyba się zaraz na spacer skusimy, choć powiem szczerze, że najchętniej to poszłabym na spacer pod moja kołderkę na jakieś 3 godzinki hihihihihihi
 
u nas żadnego efektu przesilenia nie widac - Maja w nocy słabo spała i nadal niestety podstępów brak. Przeanalizowałam sprawę i doszłam do wniosku, że u większości z Was jest tak, że po przejściu na sztuczne mleko dzieci zaczęły Wam ładnie spać. Wydaje mi się, że to chyba musi się wiązać z jakąś większą kalorycznością sztucznego mleczka i widocznie dzieci się bardziej najadają. Nie wiem, czy moja teoria jest słuszna, ale postanowiłam w ciągu dnia bardziej podtuczać Maję. Na razie kiepsko mi to idzie, bo Maja więcej jeść nie chce, ale może z czasem zrobimy jakies postepy i nocki nam sie poprawią...
Agnes.kol - głupot nie gadaj, że nie pasujesz, tylko więcej pisz ;D
Nathalie - na którą będziesz chodzić na basen? Twoje zajęcia są w rozpisce na stronie www? My mamy chodzić w środy na 16, ale jakoś nie widzę tych zajęć w rozpisce. Mam nadzieję, że nic mi się nie pokręciło ::) :)
Basia - ja baaaardzo chętnie wezmę od Ciebie te dwie godzinki ;D ;D ;D
 
Edyta, to szkoda, że nie pomogło to mleko.

Ikpi, jeśli chodzi o nocki, to moja dopóki była na piersi, to budziła się ze dwa razy w nocy na karmienie, a odkąd przeszliśmy na sztuczne mleko, zaczęła przesypiać nocki. Także myslę, że masz rację, że pewnie chodzi tu o kaloryczność mleka. Zresztą podobno w miarę upływu czasu mleko matki staje się coraz mniej kaloryczne.
 
Witam wieczorkiem !
Agnes.kol- " najgorsze masz za sobą"-częściowo się zgadzam.Za kilka miesiączków skończy się wolność dla mamusi.Będziesz latać za swoją Weronisią.
Ikpi-napewno masz rację z tym mleczkiem.Bardzo długo karmiłaś już Majeczkę i śmiało możesz dołączyć mleko sztuczne.Ty będziesz miała nocki spokojne a Dzidzia uśmiechniętą ,wypoczętą mamusię ! Chyba warto !
e-mamo-my przeżywamy razem z Tobą.Trzymamy kciuki za jazdy no i pamiętaj trzeba usiąść przodem do kierownicy a reszta jakoś poleci.
 
reklama
Widzę, że ja dziś pierwsza :D
e-mamo pamięam jak ja robiłam prawko, da się przezyć ;) ale cieszę się że mam to już za sobą, zwłaszcza, że teraz są nowe przepisy przy zdawaniu :p
Wrzucę wam parę zdjątek mojej myszki :)



z gryzaczkiem

i z mamusią ;D
 
Do góry