reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Martusia - Pati walczy z zębami dalej ale poza tym okaz zdrowia.
Domino się wyspał, wygrzał, wypocił i czuje się lepiej. Oby to była taka jednodniówka jak czasem miewa.
A co jest w Krakowie, że tam Ci wysłali? Widzisz chciałaś do Krakowa, to jest jakaś wiadomość od losu, pakuj się i jedź odebrać paczkę. :rofl2:
Ja czekam na Jarka, zjemy obiad i też wybierzemy się jeszcze na jakieś zakupki.
Choinka już ubrana, co za pokraczny drapak sobie wybrałam hihi. Wystrojona ciut lepiej wygląda ale i tak krzywulec :-p;-). Pat oderwać oczu nie mogła, do pomagania się nie brała bo choinka kłuje.
 
reklama
To dobrze,że Pati zdrowa.

Oli choinka się udała jest taka puszysta :-)

Co do paczki to na stronie napisali,że UPS błędnie wyliczyło trasę...śmieszne to bo jakiś wybitny geograf pomylił Gdynie z Krakowem :confused2:
 
hej dziewczyny:)
widzę,ze swięta u Was tuż tuż:)

u nas powoli też- wczoraj maz kupil choinke,bo ma total zajob w pracy i moze nie zdazyc w wigilie- wczoraj ja ubrałam a w nocy koty rozebrały i nawet łancuch do sypialni przywloły... :-D
 
Cześć
Szopka ok, tylko strasznie zimno było i nawet Monciakiem się nie przeszliśmy.
Teraz czekamy na szopką z piasku w Gdyni, ale to już po Nowy Roku ją zobaczymy.
My też choinkę dzisiaj ubieraliśmy, no i się pakowaliśmy bo jutro rano wyjazd kierunek południowy wschód naszego pięknego kraju czyli "Polska Toskania":-)(Roztocze).
Ciekawi mnie jak mały zniesie taką podróż?

Dziewczyny

Składam Wam życzenia wielu radosnych doznań z okazji
Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku

i do usłyszenia w 2010 roku:-)
 
hausa nie wiem ile mały ma ale mój gdy miał 2 miesiace zrobił z nami ponad 2tys km i sprawował sie wzorowo- potrafil spac 5 godzin bez przerwy:)
WSZYSTKIEGO CO NAJWSPANIALSZE NA SWIETA I W NOWYM ROKU! I SZEROKIEJ DROGI!
 
hej , wczoraj zaliczyłam wizytę u gina , dzidzia rośnie , "wielka" i ruchliwa, termin mam na 25 lipca tyle , że z usg wychodzi , że jest większa o półtora tygodnia , mięśniakiem na razie mam sie nie przejmować , nie powiększa się , tyle , że mi źle cukier wyszedł:-:)wściekła/y:.
ale juz nie mysle o tym , wczoraj kupilismy choinke , Czaruśko ustroił jak sie patrzy:rofl2::szok:, trzeba było troszku poprawić.
dzisiaj ostatnie porządki...

Iza dobrze , że juz z DD lepiej , he he my tez ręce pokłóte:shocked2:.
Marta oh co za pomylka ..ja pierdziele , miasta pomylili:cool::crazy:
Hausa , to miły wypoczynek Ci sie szykuje , spopkojnej podróży, my przejechalismy całą szwecje i Norwegię z małym i to prze zgóry w sniegu i zaspach , mały spał..ale czym większy tym bardziej kumaty i chcial postoje :sorry:.

milego dzionka...
 
Hej, hej,

ja tylko na chwileczkę, wybaczcie...

Iza - pewnie, lepiej jechać w dzień, popieram! Nocą to można latem śmigać! MOCNO trzymam kciuki za powodzenie Waszych planów! :tak:
Cieszę się, że DD ma się już lepiej :tak: No i super, że Pati zdrowiutka! :tak:

Ana - no tak właśnie myślałam, że powodem "skowronków" jest Mąż ;-) A złe dolegliwości na pewno szybko odejdą - MUSZĄ! :tak: Cieszę się, że z Maleństwem wszystko ok. A Ty, może powtórz badania z tym cukrem...

Marta - czasami jak Mały mi przyfasoli to faktycznie boli :happy: parę dni temu tak mnie ładował po żebrach i zaczęłam się śmiać, że historia lubi się powtarzać, bo mój A. tak "masował" swoją mamę, że złamał jej żebro - do tej pory je czuje, bo okazało się, że źle się zrosło :happy:
Co do autka to można je zrobić tanio, ale na pewno nie w firmowym salonie... Mój A. ma takiego magika, ale na razie nie jest uchwytny...
"właśnie sama sprawdziłam,że kurier dzisiaj nie przyjedzie,bo wysłali moją paczkę do Krakowa zamiast do Gdyni" -- ja w tym palców nie maczałam ;-):-);-)

Hausa - udanej i spokojnej podróży!


Nie wiem, czy będę miała czas, aby wpaść do Was jeszcze przed Świętami, więc już teraz przesyłam życzenia i ściskam Was Wszystkie mocniutko!





 
osg6qo.jpg
osg6qo.jpg
osg6qo.jpg


Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie!
Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie!
Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym.
Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku!
Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha
Szczęścia niewidzialnego oczyma...

2cr29v7.jpg

Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników
Wiem czego Wam mogę życzyć
Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu.
Która mija nas jak wiatr i czas lecący?
Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył.
Nie znających potencjału drzemiącego -
cech ani negatywów.


Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie?
Właśnie takimi których kocham najbardziej!
Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym,
z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym!
Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni...



Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów,
w postaci cech charakteru,
Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha.
Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne!
Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego!
Zdrowia by móc w nimi brnąć
dobrego ducha wiary i myśli w dni 2010.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewuszki!

DD znowu gorączkuje, zatem święta spędzamy w Gdyni. Jako że plany uległy zmianie to jutro czeka mnie jeszcze sporo pracy w kuchni, zakupów itd. Tak więc pewnie nie będę miała czasu aby złożyć Wam życzenia, zatem czynię to teraz.

brillantnoel16abx8.gif


Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili, byście Święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada.


życzą Iza, Jarek, Dominiś i Patrysia


 
reklama
Najserdeczniejsze życzenia: cudownych Świąt

Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej

radości, pod choinką zaś dużo prezentów, a w

duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i

odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był

jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija!!

serdecznie Wam tego życzymy całą rodzinką:-)


388756.jpg
 
Do góry