reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Wpadam tylko życzenia złożyc :-)
My niedługo do tesciow smigamy na Wigilie, zostajemy do jutra, potem do mojej mamy, a drugi dzien swiat mamy byc w domku :-)


Dużo zdrowia - to banalne
Dużo seksu - to normalne;-)
Dużo kasy - nie wiem z skąd:zawstydzona/y:
Życzę Wam Wesołych Świąt
Dużo zdrowia i radości w sercu
Waszym niech zagości.
I prezenty i śnieg biały by te Święta urok miały.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Wszystkiego Dobrego: Martyna, Patryk i Rafałek :tak:

 
A ja sie obijam. My u tesciow. Mały spi własnie z dziadkiem, Patryk gra na kompie, babcie gdzies tam przed telewizorem przysypiają, a ja sobie kawke popijam i odpoczywam :-D he he
No a pozniej chyba do mojej mamy pojedziemy a jutro bym chciała sami w domku posiedziec, ale zobaczymy co wyjdzie w praniu :biggrin2:
Mały z prezentów zadowolony. A ja juz się głowie gdzie ja to wszystko postawie w domu....

Ps. A ja od męża dostałam piżame :confused2: Hehe faceci :-D (dobrze ze nie kapcie z kiosku pod domem jak to w kawale jakims było :-D:-D)
 
W te piękne święta niech każdy pamięta z serca płynące życzenia, zdrówka, marzeń, spełnienia iskierek radości i dużo miłości oraz wszytskiego co najlepsze życzy Dominika z rodziną
 
Niestety nie mieliśmy dostępu do kompa...
Spóźnione Wesołych Świąt i nie spóźnione Szczęśliwego Nowego Roku!
My u D. rodziców aż do końca roku, więc pewnie się tak na poważnie odezwę dopiero po Nowym Roku, bo teraz mocno dorywczo ;-)
Całuję mocno i pozdrawiam serdecznie!!!
 
Witam po świetach:)
stanelam na wage i mam 2kg wiecej :wściekła/y:

pizama na swieta - dobre...moze nie mial czasu na zakupy...a moze za malo ze soba rozmawiacie i nie zna Twoich upodobań...
albo to "ten typ tak ma" ciezko wyczuć :baffled:

my wybieramy sie na jakies zakupy ciuchowe,bo wyprzedaze, moze cos upoluję.

sylwek w domu spedzamy ,bo mi szkoda małego targac po znajomych..jeszcze beda sylwestry z zabawa.a jak u was plany sylwestrowe??
 
Witam się po świętach...
U nas było leniwie...Na dodatek wybrałam się na urlop do 5 stycznia a tak serio to paczki wysyłam,ale już mam dość telefonów o 22 i pytaniem gdzie moja paczka?

emkajot powodzenia w szukaniu ubrań.Ja dzisiaj szukałam bluzek i powiem szczerze,że gdzie nie weszłam to bluzki cienkie,prześwitujące i nie wyglądały za ciekawie.Nie wymagam żeby bluzki były jakieś grube,ale ten co są obecnie w sklepach to się na lato nadają...Wróciłam z niczym...

Martynka ja bym się cieszyła z piżamy :-) chociaż nie z każdej...

iza jak zdrówko

kasia super kartka :-)

Cris jak tam u Was?

dziuba komplet odłożyłam.Prawie codziennie jestem w Gdańsku więc jakby któregoś dnia była wieczorkiem w domu to Ci go podrzucę...

Ciekawe jak Ania i Jaśminka...

Idę do małej.Już sama wchodzi na łóżko,swoje krzesełko uczydełko i trzeba uważać żeby gleby znowu nie zaliczyła...

A i znowu mamy plami i to na 99% od mleka...Dzisiaj próbowałam się dostać do jakiejś lekarki,ale do końca roku nie przyjmują na dzieciach zdrowych,moja lekarka będzie za tydzień.Mogę próbować dostać się do innej na dzieciach chorych,ale podziękowałam,bo pójdę z nietolerancją białka krowiego a wrócę z zapaleniem gardła albo jeszcze czymś...
 
cześć dziewczyny!!
u nas też już poświątecznie i tylko gości będziemy przyjmować teraz:-D (znajomych którzy chcą zdążyć mnie zobaczyć przed wypakowaniem:-D:-D )

u nas święta pracowicie ale leniwie;-)znaczy pracowite przygotowania do świąt, a leniwe ich spędzanie:tak:ile kg na plus po świetach to nawet nie sprawdzam bo nie chce się denerwować:-D
Najważniejsze że młody rozrabia w brzusiu jak nigdy, kopie, wypina, przeciąga, czka itd:tak::-)

Marciaag - szkoda że te plamy to od mleka.. ale może przejdzie z wiekiem:tak:mój brat miał potwroną skazę białkową.. a teraz potrafi na jedno podejście pół litra mleka wypić i nic mu nie jest:szok: a mleko uwielbia pod każdą postacią:-)
 
Hej po świętach!!

U mnie dużo się dzieje, ale nic dobrego, szkoda słów i nie będę opisywać moich problemów tutaj bo nie chcę sie denerwować, powiem tylko że mam mega wojnę z teściową. Idę dziś do lekarza bo dziwnie mnie boli brzuch od paru dni i boję sie żeby nie było to jakieś G..... Napewno to nie z przejedzenia, zobaczymy.
Niewiem czy wiecie ale WildWind urodziła w Wigilię wieczorem Jaśminkę, pisałam do Niej kilka smsów ale nie odpowiada także nic więcej nie wiem.

Dobrze że u Was wszystko ok.
Marciaaq- nie przejmuj się skazą białkową, to przeważnie mija z wiekiem.
Moja Natalia miała nietolerancję laktozy od 13 miesiąca życia i wyrosła z tego w wieku 3 lat- przeszło jak ręką odjął.

Tak poza tym to ok, wszyscy jesteśmy zdrowi. Sylwestra spędzamy sami w domu tzn ja z mężem i Alusiem, Natalia ze swoim chłopakiem idą na imprezkę a Emilka jest z teściową u rodziny w Anglii i tam będą, wracają w sobotę a w domu będą w niedzielę wieczorem.

Pochwalę się jeszcze chociaż troszkę- dostałam na gwiazdkę od męża i przy okazji za ząbka Alexa piękny pierścionek z brylantem, normalnie jestem w szoku.

No to tyle.
Zmykam coś zjeść na śniadanie. Paaa
 
reklama
Dziewczyny umieram...Mam zastój mleka w prawej piersi a raczej w jej części.W nocy prawie nie spałam non stop dostawiałam małą do cyca masowałam pierś przykładałam ciepły termofor przed karmieniem...I powiem szczerze,że wcale nie jest lepiej.Chyba zaraz Grześka po kapustę wyślę,bo oszaleje.Jestem calutka obolała i pierś w jednym miejscu twarda chyba coś mi się zablokowało...:no:

gosiaczek będzie dobrze.Mnie czekam mega wojna,bo moja teściowa jeszcze nie wie,że mój szwagier nie będzie chrzestnym Oliwki to będzie zadyma :zawstydzona/y:
Ania pewnie odpoczywa...

ivi dobrze,że Tymuś szaleje jeszcze miesiąc i będzie z Wami :-)

My jedziemy na sylwestra do Gdańska do mojej świadkowej i jej męża konkretnie na Chełm :-) Tam zostajemy na noc i piątek popołudniu wracamy do domu :-)
Ciekawe czy mi ten ból piersi minie,bo tak za długo nie wytrzymam...
 
Do góry