reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ale ile do tej wiosny zostało...
Młoda od rana na mnie wisi wyrzuca wszystko co się da najchetniej to by na rękach siedziała albo wisiałą na cycu nawet dzisiaj nic z normalnego jedzenia nie zjadła bo nie chciała,a jak już mi na rękach usnęła to jak odkładałam ją do łóżeczka to otwierała oczy i ryk...
Może jutro będzie lepiej...
 
reklama
Marta – cóż mogę powiedzieć... Kraków to piękne miejsce i nie twierdzę tak tylko dlatego, że to moje rodzinne miasto :happy: Także jak tylko będziesz miała okazję to koniecznie pojedź! :tak:
A Zakopane to super miejsce, ale NIE w Święta i Sylwestra, ponieważ wówczas jest tam (najprościej mówiąc) spęd z całej Polski, co powoduje, że miejsce to, jak również jego okolice, traci swój urok. Dlatego tam najlepiej udać się o innej porze roku :tak:
No i głowa do góry! :tak: Jutro humor i dzień na pewno będzie lepszy! :tak::-)

Dziuba – właśnie! Hausa zwróciła uwagę na ważną kwestię :tak: Podczas podpisywania umowy kredytowej należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju ukryte opłaty i prowizje, a więc dokładnie przeczytać umowę! Bardzo często zdarza się bowiem, że nieświadomy klient podpisuje dokumenty, a później to niestety jest za późno na jakiekolwiek płacze i lamenty :-( Banki konstruują umowy w bardzo sprytny sposób, dlatego trzeba wszystko dokładnie przeczytać i o wszystko zapytać, jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości!:tak:

WildWind – no i ponownie wszystkie nasze pozytywne fluidy i gadaniny pomogły ;-) Super, że z Małą ok i na pewno będzie tak również we wtorek, także Święta spędzisz w domku :tak:
[FONT=&quot]A co do wagi to ja mam już 84 na liczniku, także się nie przejmuj ;-);-)

Sweet dreams :-)
[/FONT]
 
Dziewczyny, ale mamy dzisiaj mrozik, ale chociaż promienie słońca na niebie widać.
Ja dzisiaj wstałam lewą noga i nic mi się nie chce :wściekła/y:
w planach mam wyjazd do Sopotu pokazać małemu żywą szopkę Bożonarodzeniową.
Pa
 
A my dzisiaj zaliczylismy sanki, ale bylismy jakies pół godzinki bo mrozik straszny, a Rafałowi sie tak podobało ze zasnał na tych sankach :-D he he he
Teraz jestesmy u tesciow, mały zjadł obiadek i broi :-) Ja wcinam ciasto i pije kawke, potem skoczymy gdzies do sklepu chyba, a wieczorem na urodzinki kumpla jedziemy do Koliby :-)
 
Maarciag ja kiedyś się tym tematem interesowałam, ale kiepsko w Gdyni.:-(
Znalazłam tylko akademie przedszkolaka na Witominie (zajęcia adaptacyjne)
 
my juz mamy ubraną choinke..a ja wlasnie walcze z wloskami. znow musze sie zrobic na blond. jestem na etapie zółtego hihihihi.. maly wlasnie padl-tatus go wymeczyl-ale neistety nie sypia juz w dzien.no to teraz byle do wtorku:) caluje Was kobiety i mam nadzieje,ze upieczecie pierniczki czy makowiec z mojego przepisu;p chociaz na cos sie przydam;)
 
Hej kobietki! Jak Wam minął weekend?

Marta - jak tam dzisiaj nastrój? Lepiej mam nadzieję?

Ania - fryzurka już w wersji blond? W sumie chyba taki kolor najlepiej Ci pasuje wg mnie. Lubię Cię w wersji rozczochrana blondyna :-D

Martyna - super że Rafałkowi podobało się na sankach :-)

Hausa - i jak wrażenia z żywej szopki? Gdzie w Sopocie stoi?

No i jak Wasze samopoczucie brzuchatki? Brzuszki ładnie rosną? Przygotowania do świąt pewnie na ostatniej prostej?
 
Niby lepiej ale nie lepiej
Był Pan rzeczoznawca i mamy szkodę całkowitą,ale co z tego jak wypłacą nam różnicę w wartości pojazdu cena sprzed wypadku minus cena po wypadku równa się odszkodowanie.Śmieszne to wszystko,bo nowego auta za to nie kupimy(nowe mam na myśli takie audi jak mamy),tego uszkodzenia nie naprawimy,bo to co wypłacą to jakieś grosze.Jeszcze żeby było śmieszniej mówię do faceta kto zapłaci za wymianę fotelika,bo fotelik ma zalecenie producenta wymiany po stłuczkach wypadkach,a on do mnie kto Pani to powiedział to mu wytłumaczyłam i mamy dosłać paragon za fotelik.Śmiech na sali z tymi ubezpieczeniami...Jeszcze mi przed świętami i ślubem to do wydatków potrzebne :no: a bez samochodu to ja przestane zarabiać...
 
reklama
Do góry