reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam, witam :-)

weekend minął baaardzo szybko jakoś, zupełnie nie wiem dlaczego :confused2:

Mój brzusio czuje się chyba baaaardzo dobrze, ponieważ co chwilę wystają z różnych jego miejsc, różne kończyny, hehe :-D no i aktywny jest jak tornado :-D

Martynka - super masz tego śmieszka :-) uśmiech na twarzy dziecka to naprawdę bardzo rozbrajający prezent, który zawsze jest mile widziany :tak::happy:

Hausa - i jak tam odwiedziny szopki w Sopocie? :happy:

WildWind - nie wiem dlaczego, ale Ty mi się bardziej w ciemnych włosach podobasz :happy: Czekam na jutrzejsze informacje po wizycie u lekarza :tak:

Marta - no nie zazdroszczę tej sprawy z autkiem... Chyba trzeba będzie taniego mechanika (a raczej blacharza) poszukać i po prostu to zrobić. Zapytam A. czy nie może kogoś polecić. A co do fotelika to walcz - niech koleś odda kasę, trzymam kciuki! :tak:

Iza - jak tam przygotowania? Kiedy wyjazd? :happy:

Ana - jak się czujesz? Rozumiem, że wszystko w porządeczku, skoro taka w skowronkach? :-)


Ściskam Was Wszystkie mocnoooo w ten mroźny dzień.


 
reklama
widze,ze zdania są podzielone co do mojego koloru czuprynki? hihihihi ja wole blond-zdecydowanie. choc teraz generalnie fatalnie wygladam,wiec nie moge na siebie patrzec. przed szpitalem musze sobie jakos zrobic te wlosy-zeby nie bylo problemow-bo po CC ledwo zylam. dzis nawet mi sie smilo,ze wyjeli 2 kg dziecka z brzucha i od razu po CC szlam sie umyc hehehehe normalnie koszmary mam:no::no:
jutro dam znac jak u Wydry poszlo-jade na 14stą:sorry:
 
Hej Karola :-) Fajnie, że Maciuś tak sobie fika w brzuszku, znaczy że mu tam dobrze.

Wyjeżdżamy w czwartek rano (tzn Wigilia ok 10:00). Chciałam w środę wieczorem ale to były zbyt późny wieczór (pracuję do 20:00) a Jarek nie lubi prowadzić autka nocą, jeszcze w jakąś zaspę byśmy wpadli. A ile zostaniemy to też nie wiem bo mama w weekend jak dzwoniłam skrobała szyby w domu od środka bo mróz je ściął (taka kostucha tam panuje).
A już łudziłam się, że po świętach zostawimy dzieciaczki w Bytowie u babci, wrócimy sobie sami do domu na mały urlopik od dzieci (ale nie od pracy, J ma swój projekt a mi się szykują sesje foto JUPPI!!!). Odebralibyśmy je w Sylwestra, bo kuzynka, kuzyn z żoną i dziećmi zjeżdżają do swoich rodziców do Bytowa i szykuje się rodzinna imprezka nasiadowa.
Ale to wszystko na razie bardzo mgliste plany które zależą od wielu czynników.
 
he he Carolina w skowronkach, hmmm:-Dcieszę się ze w końcu mąz przylecial , choć problemy były bo miał być w sobotę, ale lotnisko w Bergen zamknięte...no ale jest juz i to najważniejsze, tyle , że ciągle "tulę kibelek" cięzko cieżko ...dzisaj mam wizyte u gina, dowiem sie czy ten mięśniak rośnie czy ...:-(nie...

...no a smutne jest to , że jeszcze nie mam choinki:rofl2:....
milego dzionka dla Wszystkich
 
Właśnie wstałyśmy :-)
wild wind czekamy na wieści jak z małą

caroline a nie bolą Cię te kopniaki?Mnie przez ostatni miesiąc już bolały jak Oli mi przyłożyła...ale po porodzie jeszcze się przez dwa tygodnie nie mogłam przyzwyczaić do braku ruchów i odruchowo głaskałam brzuch z prawej strony bo tam Oliwka miała nóżki :-)

ana ważne,że mąż w domu choinkę się jeszcze kupi.Trzymamy kciuki za wizytę...

iza ma być cieplej to może dzieci zostaną u dziadków :-)

W domu bałagan,ale jutro będzie już błyszczeć. :-)
Grzesiek ma dzisiaj rozmowę w firmie z której sam dostał ofertę no i zobaczymy :-)
Co do samochodu to nie będziemy go naprawiać,bo musielibyśmy sami dołożyć do jego naprawy a nasze auto przed wypadkiem było warte jakieś 4-5tysięc więc jak mam wydać na jego naprawę 4 tysiące to nam się nie opłaca.Kupimy nowe.Na razie zamknęliśmy bagażnik tj Grzesiek na nim usiadł Zderzak jakoś przymocował i nie wygląda to może najlepiej,ale można jakoś jezdzić.Nowego auta juz szukamy,ale pewnie trochę to potrwa zanim je znajdziemy

No nic idę jeść śniadanko i idziemy z małą na poczte bo później ma być kurier.

Miłego dnia
 
Kochane Kobitki:biggrin2:

Wigilijny nadszedł czas,
całuję mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!

sapin045.gif
 
reklama
iza a jak się Pati czuje?

Ja coś święta w tym roku mam marne.Właśnie sama sprawdziłam,że kurier dzisiaj nie przyjedzie,bo wysłali moją paczkę do Krakowa zamiast do Gdyni :-(I nawet nikt nie raczył zadzwonić...
Byłam z Oliwką na małym spacerze.Cieplej jest niż ostatnio,ale i tak zmarzłam.Teraz mała śpi.Jak się obudzi zje obiadek i jedziemy do Grześka do pracy.
Powiem Wam,że ja w domu nie mam zupełnie nic na święta.Lodówka może nie pusta,ale jedzenia tam za wiele nie ma.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że nie chce mi się po sklepach chodzić i robić zakupów.Prezentów też nie mam jedynie dla Oliwki i Grześka kupione...
 
Do góry