reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek

iza u moje siostry zawsze do 3 króli stoi,a jak chcesz to mogę Ci ją na balkonie przetrzymać póki do mamy nie pojedziesz :)

izabela ja to prawdę mówiąc też nie mam od nikogo pomocy no czasem moja siostra wpadnie na kilka godzin,ale moja mama jest po wylewie więc mi nie pomoże,a z tesśiową nie najlepiej żyję i klops.Zresztą mieszka daleko i dobrze.Zawsze chciałam mieć fajną teściową i nie mam...

ivi ja chyba też odświeżę pościel :-)

hausa chyba jest coś w tym,że jakoś mi tak bebik po głowie intensywniej zaczął chodzić jak młoda zaczęła robić pierwsze kroczki...

No a mi się dzisiaj poród śnił:-p Muszę opanować swoje hormony bo jeszcze od tego w ciążę zajdę:-)

Oliwka jeszcze śpi.Ja w piżamie,w domu znowu bałagan,znowu do zapakowania sterta paczek,ale mam już wózek :-)
Teraz na ziewanie mi się wzięło.Chyba idę po jakąś kawkę...
 
reklama
Hej hej, coś mi się wydawało że wam odpisałam, ale patrzę że nie. Chyba spałam już wczoraj :-D
Caroline - Maciek piękne imię, ja bardzo lubię, mam synka i brata też Maćka. Maćki fajne chłopaki. :-)

Ja dziś idę spotkać się z promotorem, może się uda ustalić termin obrony. :-)

Poza tym ogólnie masakrycznie zmęczona jestem - dzieci stały się mamowate na maksa. Maciek chyba ma taki etap a Piotrek też w ramach rywalizacji rodzeństwa, więc generalnie wiszą na mnie całymi dniami i nie dają się odpędzić. :-D

Buziaki i idę jakiś obiad produkować przed wyjściem, póki małpiszon śpi :happy:
 
hej
Izabelo S. co prawda moi rodzice i teściowie żyją, ale mieszkają daleko, i też mi jest tu bardzo samotnie zwłaszcza, że tak jak pisałam nie mam w Trójmieście wielu znajomych i czuję się tu samotnie, mąż całymi dniami pracuje, dobrze,że jest dziecko bo chociaż mam w domu do kogo się odezwać!
A te choinki od RMF to czy będą też mniejsze? bo chcę taką małą aby na półce stała i mały do bombek nie sięgał;-)
Ivi dzięki za radę już wietrzę moje "niedźwiedzie"
Emkajot witamy( mi jeszcze 2 m-ce do brakuje do następnej dziesiątki):happy:
Marciag ale masz dobrze z Oliwką bo mój już od 6 hałasuje a tak mi się wstać nie chciało bo ciemnota była
pozdrawiam i życzę udanego dnia pa pa
 
kasia jak będziesz znała termin daj znać będziemy trzymać kciuki :-)


hausa są takie mniejsze,ale nie mini mini :-)Może i mam dobrze z Oli,ale ona ostatnio chodzi spać ok 24 i nie ważne,że budzę ją ok 8 wtedy poprostu ucina sobie 3 drzemki w ciągu dnia nie 2.Coś się jej poprzestawiało.Może mine...


caroline usnęłaś szybko?
 
Marciaag i Hausa,
no to skoro Wam też jest nieraz smutno i ciężko - witam w gronie. ja chyba mam dzisiaj ciąg dalszy wczorajszej handry :(

Oby tylko deprecha mnie jakaś nie dopadła.
O ironio dla niektórych ten czas świąt - to taki czas radości, pojednań, spotkań, wybaczania i wogóle wogóle.... (przynajmniej tak media trują)....
a mnie zawsze jakoś dołują i smucą.

A jeśli chodzi o porządki, stwierdziłam, że w tygodniu wystarczająco dużo sprzątam, więc szczególnie z okazji świąt nie będę przesadzać i "pucować" wszystkiego:(


 
Chyba takich nie będzie...ostatnio takie metrowe były...

Wiecie co moja babcia ta z Wiednia przyszła kartkę na święta tylko do Oliwi napisała tak życzenia i że wyśle jej paczkę z piotrkowa trybunalskiego bo tylko taką ma możliwość.Wyobraźcie sobie,że zachowała się tak jakby mnie i Grześka nie było.Przykro mi,ale trudno.Grześkowi nawet nic nie powiem,bo mu też przykro będzie.Za przeproszeniem głupia baba nie dość,że się nam wtrącała w życie,później nie odbierała telefonów a teraz znowu jakieś cyrki odstawia i obrażona pewnie jeszcze jest na nas...
 
reklama
witajcie:-)

melduje się Kochane, coprawda u nas ciągle się coś dzieje, także nie mam za wiele czasyu na nic:cool2:bo teściowa do pracy chodzi, wiec ja w domku piore i obiad się stram przyszykować, tak, zeby zjadła ciepły :happy:

generalnie dzieciaki robią rozpierduche, ja szykuje prezenty i takie tam. a od pon będziemy przygotowywać się już generalnie:-p
byłabym zainteresowana przepisem na pierniczki, jeśli ktoś ma dobry to proszę na pw:happy:z góry dziękuje.

witam , naszą nowa trójmiastke!

kasia: trzymam kciuki!
iza: pewnie przed samymi świętami będzie zatrzęsienie w sklapach.
marta: jakbym swoją babcie widziała...:crazy:ja już dawno wrzuciłam na luz, bo ona za dużo ode mnie wymagała-a ja nie żyje po to aby tym wymaganiom sprostać:no:
wild:cieszę sie, ze już Twój męzuś w domku!!

oj, dziewczyny samemu z dziećmi ciężko, u mnie w sumie tylko mąż jest i teściowa z doskoku jak nie pracuje- ale napewno jest mi o wiele lżej, bo mój mężaty na zmiany pracuje, i czasem jak się dobrze ułoży to jesteśmy 3 dni razem-ale swoje wiem, że samemu z dziećmi od rana do nocy, to można kota dostać:confused2:

uciekam, coś przekąsić i pranie rozwiesić. miłego wieczorka wszystkim!!
 
Do góry