reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ana - super!! Oby przeszło! :-)

Dziewczyny jak któraś ma ochotę to z Martą będziemy o 11:00 koło niebieskiej fontanny na skwerku! Do zobaczenia!
 
reklama
To nie tyle spacerek co stanie w kolejce po choinki z radia rmf-fm :-) Zimno było brrr. Ale choinka już jest (u naszej kochanej sąsiadki na balkonie). Teraz byle do przyszłej środy, wyjeżdżamy do mojej mamy na święta :-D Doczekać się nie mogę.

Karola - dziękuję Ci pięknie za wczorajszy dzień. Jesteś super babką pełną pozytywnej energii i kobietą o przepięknym uśmiechu (totalnie zaraźliwym zresztą). Zaraz Ci jeszcze kilka zdjęć z wczoraj pchnę na maila.

Marta - kiedy rozpakowujesz choinkę? Ja ciekawa jestem jak wygląda ale poczekam do środy :-p
 
ledwo do domu dotarłam Oliwia usnęła na przystanku a ja po przejechaniu 2 przystanków myślałam,ze zemdleje w głowie mi się zaczęło kręcić...
Sąsiad mi wciągnął małą na góre i śpi na balkonie obok choinki
Nie wiem co mi jest ale marnie się czuje.Zrobiłam sobie kanapkę i herbate ale średnio pomaga.Napisałam już do Grześka żeby przyjechał bo nie dam rady się Oliwią zająć jak się obudzi...
 
Martuś dbaj o siebie Kochana żebyś się nie rozłożyła na Święta!! zdrówka!

dziewczyny w piątek dostaniemy decyzję kredytową... ale mam stresa! zmieniliśmy totalnie koncepcję, okazało się że teść naszego kolegi sprzedaje mieszkanie na Chełmie, a my w ogóle nie braliśmy tam pod uwagę, bo ja nigdy nie byłam na Chełmie ani S też nie, nie znamy tam okolic, a poza tym to 2pok. a my chcieliśmy 3, no ale pojechaliśmy tam zobaczyć i jak weszliśmy to od razu wiedzieliśmy że to jest to! tzn. rudera straszna, ale układ fajny, widok z balkonu przepiękny na taki wąwóz, no i przeliczyliśmy ratę kredytu, teraz będziemy płacić przez 8lat 600zł a potem 900zł, a tak byśmy płacili przez pierwsze lata 1100zł a potem 1800zł :szok: więc różnica ogromna! a na początekl nam wystarczy :-D a jak się uda to od przyszłego tyg. od razu S wchodzi z kolegą i remontują, a my z mamą przygotowujemy Święta. No i możliwe że wraz z Nowym Rokiem nowe mieszkanie... remont potrwa pewnie z miesiąc albo i lepiej, ale jak się już czeka na swoje to inaczej jest...
no, a S dzis ma mega kaca... opowiem Wam na zamkniętym, bo to długa historia, a ja nie mam tera czasu bo w pracy jestem.
Buziule
 
Cześć Babeczki :-)

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowo nie dla mnie, ale mam nadzieję, że uczucie ogólnego ”blee” szybko odejdzie :tak:;-):-)

Iza i Marta - żałuję, że nie wybrałam się z Wami dzisiaj na Skwer :dry:
Nie wiem jakie są te choinki z RMFu, ale rok temu mieliśmy żywe drzewko w domku i kupiliśmy do niego taki plastikowy stojak w OBI, do którego nalewa się wody. W ten sposób drzewko samo sobie ciągnie tyle, ile potrzebuje, a tym samym dłużej wytrzymuje :happy:

Iza – to ja BARDZO Ci dziękuję :tak: Już mi tak nie komplementuj, bo się schowam i nie wyjdę ;-)
A Ty jesteś pozytywnie zakręconą Młodą Mamą – Super Laską :happy: i masz prześliczną i przegrzeczną córeczkę :happy: daj Jej buziaczka ode mnie :happy:

Ivi – jak tam po gruntownym wietrzeniu? Wszystkie bakterie i roztocza wypędzone? ;-)

Kasia – jesteś pierwszą osóbką, która skomentowała wybór imienia dla naszego Juniora ;-) A jeśli do tego, Maćki to fajne chłopaki to już w ogóle jestem happy ;-)
I jak tam po spotkaniu z promotorem?

Hausa – w której części Gdyni mieszkasz?

Marta – najważniejsze, że Wam się nic nie stało :tak: Oczywiście szkoda, że autko uszkodzone, ale pamiętaj, że to tylko rzecz... a najważniejsza jesteś Ty, Oliwka i Mąż!
Trzymam kciuki, aby z ubezpieczalnią udało się wszystko sprawnie załatwić!
Aaaaa, i proponuję Ci zamazać rejestrację na zdjęciu Waszego autka, które umieściłaś tu, na forum. Lepiej nie korcić losu :tak:
Co do przedwczorajszej nocy to usnęłam chyba o 3, ale już o 6 dzwonił budzik mojego mena, więc.... :wściekła/y:
A jeśli babcia głupią kobietą jest (jak piszesz) to wcale się nią nie przejmuj :tak: Starsze osoby niestety czasami mają poprzestawiane w głowach... Chociaż Oliwka skorzysta na jej obecności ;-);-)
Co to Twojego dzisiejszego samopoczucia to nie chcę prorokować, ale może.... ;-);-)

Izabela S. – ja pochodzę z Krakowa i tam właśnie wszystkich zostawiłam prawie pół roku temu, kiedy przeprowadziłam się do Gdyni. Tutaj mam co prawda rodzinę męża, ale wiadomo, że to nie to samo co własna mama, czy siostra... Ale staram się nie dołować, mam przecież Was :happy: no i niedługo będę miała również Maleństwo :happy:
Głowa do góry!

Gosiaczek – gratuluję ząbka!!! :tak::-)

AnaMOCNO trzymam kciuki za przedłużenie umowy i podwyżkę!!! Koniecznie daj znać co i jak :tak:

Dziuba – super, bardzo się cieszę i trzymam kciuki za decyzję kredytową, no i później za remoncik :tak: bo na pewno ta decyzja będzie pozytywna! :tak:
P.S. a w jakim banku kredyt?


Miłego dnia i buziaki
 
czesc kobitki.. ja jakos nie mam nadchnienia do pisania teraz. ciagle latamy no i musze przyuczac Janka-jak sie zajać dzieckiem-jak mnie zabraknie w domku. wiecie-leki....jedzenie..itp...

dzis bylam w szpitalu-bo przestalam czuc ruchy od wczoraj. niby wszystko dobrze,ale w piatek znow jade na badania. kliniczna mnie mile zaskoczyla. ladnie odnowili izbe przyjec..i przyjela mnie mega fajna Pani doktor:) normalnie szok. jesli w piatek bedize dobrze-to we wtorek bede miala znow badania u Wydry-jesli mala nie przybrala niestety trafie dos zpitala. juz mi dzis Pani doktor mowila-ze male szanse by pochodzic dlugo w tej ciazy. ona raczej sie sklania-bo przed swietami mnei zamknąć..no nic, jakos to bedzie

Marciaag wspolczuje wypadku. ja mialam wypadek rok temu-Janka nie bylo, ja sama..a baba nie chciala sie przyznac do winy.. policja itp-wiec wiem jakie to trudne. nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy!
 
Aniu - życzę Ci cierpliwości, facet to jak najmłodsze dziecko! ale niech się uczy, Twój mąż musi być dzielnym tatą skoro ma zostać sam z Antosiem! a Ty się nie martw, przecież lekarze wiedzą najlepiej, jeśli mówią że lepiej będzie żebyś była pod stałą opieką, czyt. leżala w szpitalu - to wiesz przecież że to dla dobra dziecka!!

Karolinko - PKO BP, PKO SA albo BPH

Iza, Marta - jak ja Wam zazdroszczę, już pachnie u Was choinka (dobra Iza, od sąsiada na pewno też zawiewa zapach :-D), my jeszcze Święta w pieleszach! ledwo co okna umyte i łazienka, którą już trzeba od nowa myć :wściekła/y:
 
Aniu trzymamy kciuki za Ciebie i Jaśminke i super,że dobrze czujesz się w szpitalu.To ważne...

dziuba moja też jest na balkonie a jutro siostrze ją oddam,bo my mamy niestety sztuczną...Oliwia by nam skonsumowała choinkę je wszystko co na ziemi leży...

caroline masz rację zaraz usunę numer rejestracyjny :-)

Ja już trochę lepiej.Grzesiek zajął się małą,dzwonił rzeczoznawcza i będzie dopiero w poniedziałek...niestety...

Poza tym fajnie się stało w kolejce tylko zmarzłam i muszę się rękawiczek dorobić,bo dłonie prawie mi odleciały...
 
reklama
Marta - ja Cię doskonale rozumiem, ja zdecydowanie też na Święta poproszę o rękawiczki! :-D co wiecej - dziś do pracy jechałam tramwajem i załozyłam na rajtuzy grube babcine wełniane skarpetki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry