reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziewczyny mieliśmy wypadek stłuczkę...
Facet na w tył wjechał tył rozwalony bagażnik się nie zamyka światła zderzak rozwalone...
Oliwia tak płakała,ze szok,ale nic nam się nie stało poza strachem...
 
reklama
wyjeżdzaliśmy z manhattanu i Grzesiek zatrzymał się przed przejściem dla pieszych żeby ludzi puścić i nagle huk polecieliśmy do przodu odwróciłam się bo pierwsze co pomyślałam to wybuch ale patrzę że facet nam w tył wjechał.Oliwia tak płakała ale się nie dziwię ja jestem obolała a co dopiero takie dziecko.A Pan do nas przepraszam zagapiłem się.Spisaliśmy oświadczenie szkodę już zgłosiliśmy i ciekawe ile nam wypłacą,bo trzeba to naprawić bez samochodu nie wyobrażam sobie życia z małym dzieckiem i moją pracą :-(

f5f38ff84439688fmed.jpg
 
Ostatnia edycja:
Marta współczuje teraz przed swiętami :-( Dobrze ze sie wam nic nie stało :-(
My juz 2 razy zaliczylismy walniecie w tyłek, znaczy ze ktos nam wjechał, ale jeszcze jak Rafała nie było, w starym samochodzie...
No i raz ze znajomymi 3 lata temu zaliczyłam drzewo, na szczescie miałam tylko lekko krąg przesuniety i zwykły kołniez na 10 dni, wiec dobrze sie skonczyło :-)
A ja koncze redsika i ide zaraz lulu :-)
 
Hej!!!

Marta, o kurde, pech że właśnie teraz kiedy samochód potrzebny w okresie przedświątecznym ale szczęście w nieszczęściu że to tylko stłuczka a nic poważnego.

Melduję że dziś wyszedł nam pierwszy ząbek, jupi !!!!
Obyło się bez sensacji, ślinił się tyle co zwykle, czasem wybudzał się tylko w nocy ale nie płakał tylko sobie stękał i zasypiał znowu, a wczoraj paluszek sobie w buźce trzymał ale w sumie wyszedł bezboleśnie chyba.

Buziaki i miłego dzionka kochane, ja zmykam do moich porządków.

Pa
 
No to wielkie gratulacje dla Alexa z okazji pierwszego ząbka! :-D

I co kobitki? Spotykamy się dziś na skwerze przed 11:00 i stoimy po choinki?

edit:

Właśnie mi dzidź padł na kanapie... Rano zrobiła alert o 5:30 i teraz przyniosła swoją podusię na kanapę i zasnęła. Sama słodycz hehe.
 
Ostatnia edycja:
ja dzis zaliczam US, ZUS, Urząd Miasta i notariasza... wiec chyba nawet na kino nie starczy miejsca...buuuuuuu
Marta współczuje!
 
gratki dla Alexa :-)

Ja obudzilam się o 4 i spac nie mogłam.Usnęłam po 6 i właśnie wstałam

Jakiś humor mam marny.Jeszcze fotelik trzeba wymienić a kupiliśmy go za 800zł.Ciekawe kto nam za niego zwróci pieniądze...

Idę wypić kawe nakarmię mała i bardzo powoli będziemy się zbierać po choinki :-)
 
reklama
hej dziewczyny:)

Marta współczuje ....:-(
Gosia super , macie pierwszego ząbulka , gratki dla Alexa:-D.
Minka , oj ,a le zabiegana jesteś:shocked2:
Iza miłego spotkanka...
ja dzisiaj rano jechałam na badania na obrońców wybrzeża , bardzo dawno temu byłam w Gdyni i jestem zachwycona , jaki piekny klimat:eek::rolleyes: świąteczny.,....jeszcze z rana o 7 tak fajnie śnieżyło...:tak::rolleyes2:, u mnie w domu jeszcze nie świątecznie ..nie mam siły po pracy kompletnie na nic tylko na spanie ...a musze jeszcze wejść na strych po dekoracje i posprzątac szafy...:crazy::growl:oj jak ja tego nie lubię...brr.
wczoraj szefuncio wysłał podanie do dyrki o przedł€żenie umowy i powyzke dla mnie:happy:, mam nadzieje , że przejdzie to dalej bez zastrzeżeń:-p, trzymajcie kciuki:)teraz juz się żegnam i ściskam cieplutko, miłego dnia
 
Do góry