reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej baby!

Wiktorku - sto lat, sto lat! Wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń!



Ania - ja też się dołączam do próśb o przepis na makowiec (może być na trójmiejskim wątku z przepisami, znajdę go sobie) - mój men uwielbia makowca ale takiego właśnie własnej roboty, może mu w tym roku zrobię przyjemność.

Martyna - ja tam kawy nie piję, ale Jarecki sobie tą bardzo chwali:
Espresso-24027-big.jpg
Może Tobie też zasmakuje?
A z tym kierowcą to ja to ja! Na pewno tak samo bym jeździła haha.

Karola - a Ty znowu spać nie możesz? Bidulo... :-( Dobrze chociaż, że wyniki po usg dobre.

Ivi - popieram zwolnienie, podziwiam kobietki, które do ostatniego dnia chodzą do pracy. Ja tam szybciutko uciekłam cieszyć się wolnością hihi.

Iza - fajne Mikołaje :-)

Dziuba - a wpadnij jeszcze przed świętami i pochwal się jak urządzanie mieszkanka postępuje?

Gosia - super, że Twój superman lepiej się czuje, oby tak dalej.

Kasia - czy zrobienie takiego kalendarza ze zdjęciami jest trudne? Bo nigdy nie robiłam a to w sumie dobry pomysł - prezent na cały rok, ilekroć dziadkowie spojrzą na kalendarz :-D Zdążę jeszcze?

Marta - my mamy sanki metalowe, z drewnianymi siedzeniami i z metalowym wyjmowanym oparciem.

Pozapominałam już co tam u reszty, za dużo zaległości :-p Ale wszystkie serdecznie pozdrawiam i ściskam, zwłaszcza za brzuszki :rofl2: Miłego weekendu!

PS: Jak fajnie, że Pudzian sprał w kilka sekund tego zarozumialca...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Kobitki:tak:
ufff...
wczoraj miełam właśnie Wam napisać, aby przepisy umieszczać, na wątku kulinarnym, aby każdy mógł sobie znaleźć z łatwością i bez "brodzenia" w postach. Sprawdzone przepisy to cenna sprawa, także szkoda aby przepadły. Więc wklejam ponownie link :happy:

https://www.babyboom.pl/forum/trojmiasto-f199/co-dzis-na-obiad-nasze-sprawdzone-przepisy-24493/

do naszego kulinarnego wątku, każdy ma dostęp, trzeba sobie tylko odświeżyć posty, w pasku na samym dole.
Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłam. Bałagan się rzeczywiscie trochę zrobił, ale przed świetami to norma :-)coprawda ja go sprzątać nie będę:-p

my już u babci, ja sobie dziś pospałam, teraz zabieram sie za jakieś małe porządki:-)pewnie też w tych dniach zabierzemy się za pierniczki:rofl2:

iza: a ja wczoraj nie dotrwałam do Pudziana:cool:zasnełam ... co do kawy to mi też ta bardzo smakuje, pomimo tego że nie jestem amatorem rezpuszczalnych:-p

karolina: dobrze, ze wyniki są dobre, jeszcze troszkę i bedziecie razem:tak:

ana: ja takie samopoczucie to miałąm z każdą ciążą:no:po prostu czasem to "pełzałam":sorry:

miłej soboty Wam życzę:-)
 
czesc kobitki. nie wrzuce przepisu na inny wątek, bo bedzie znow moimi slowami-tylko dla Was:) przepis z tradycjami hihihihih:tak::tak: zainteresowanym rpzesle na priv najwyzej jesli taki balagan robie tutaj:-D:-D

rodzice juz jadą-wiec do wieczora chyba uda mi sie go przepisac:) tzn ten przepis.

ja juz ugotowalam zupke grzybową, teraz barszcz sie gotuje.. no i ide robic jablecznik



CAROLINE-przepis na kawówke jest banalny. fajnie smakuje z rozkruszonym lodem. jakbys chciala moge podac:tak::tak: tyle,ze teraz nie popijesz hihihi jest ze spirytusem;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc kobitki. nie wrzuce przepisu na inny wątek, bo bedzie znow moimi slowami-tylko dla Was:) przepis z tradycjami hihihihih:tak::tak: zainteresowanym rpzesle na priv najwyzej jesli taki balagan robie tutaj:-D:-D

rodzice juz jadą-wiec do wieczora chyba uda mi sie go przepisac:) tzn ten przepis.

ja juz ugotowalam zupke grzybową, teraz barszcz sie gotuje.. no i ide robic jablecznik



CAROLINE-przepis na kawówke jest banalny. fajnie smakuje z rozkruszonym lodem. jakbys chciala moge podac:tak::tak: tyle,ze teraz nie popijesz hihihi jest ze spirytusem;)


to ja również poproszę o ten tajemny przepis :-p i o kawówkę... my coprawda robiliśmy cytrynówkę, ale kawówka też się przyda:tak:
kurczę szarpnęłam się na prezent dla Emusia... kupiłam mu tira z mcqueenem z bajki Cars:sorry: on jest w tej bajce tak zakochany, ze niem mogłam sobie podarować:cool2:
 
no to prosze, przepis na kawówke..ja robie od razu z 2 porcji:) :
1 puszka skondensowanego mleka nieslodzonego
2 cukry waniliowe
0,5 szklanki cukru
5 łyżeczek kawy nescafe(rozpuscic w 100 ml wody)
150 ml spirytusu-ja daje kolo 180ml.

mleko, cukry i rozpuszczoną kawe do gara-podgrzewac na malym ogniu-ciagle meiszając az sie zagotuje. studzic bez przykrycia. po wystudzeniu wlac spirytus. gotowe:)

pamietajcie,ze pierwszego dnia nei jest jeszcze taka dobra-bo czuc spirytus. nastepnego dnia-mniam mniam

sprobujcie-idealna na swieta:)
 
witajcie
Jak fajnie, że Pudzian sprał w kilka sekund tego zarozumialca... Pewnie, że dobrze właśnie sobie obejrzałam tą"walkę" na youtub, a film z kobietą w samochodzie genialny no ale niestety nie które kobietki tak jeżdżą
ten przepis na kawówkę nie jest trudny no i może ja go zrobię:-) chociaż ja za kawą nie przepadam no ale dla mężusia w sam raz
Wildwind jeszcze tylko kilka godzin i będziecie w komplecie
pozdrawiam
 
He he no z tą walką wczoraj to smiesznie było :-D
Tyle czekania dla kilkunastu sekund walki :-D he he
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=PQ-bnSLuX9M&feature=player_embedded#"]YouTube- Mariusz Pudzian Pudzianowski - Marcin El Testosteron Najman[/ame]

Aniu tamten wątek z przepisami to jest też tutaj u nas na Trójmiescie :-) Wiec raczej nikt obcy nie zagląda, chociaz to i tak watki otwarte.
 
reklama
Dziewczyny co moze znaczy obnizona temperatura u dziecka??
Rafał wczoraj poznym wieczorem przebudzał sie kilka razy, mierzyłam i było 35,4*. Sprawdzałam dwoma termometrami. Dzisiaj rano normalnie 36,4*, a po południu po drzemce znowu 35*. Co to moze znaczyc?? Osłabienie po prostu czy co??
 
Do góry