reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

WildWind – ja też nie wierzę, ale muszę Ci powiedzieć, że jak tak czytam o imionach osób, które znam, to pasuje jak w mordę strzelił :tak::-D:-)
MOCNO trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekam z niecierpliwością na wieści!


Martynka
– Rafał miał pewnie złą noc, tak samo jak my czasem mamy :tak:
A na jakie tematy masz napisać te prace? Napisz, może byłabym Ci w stanie pomóc i wspomóc swoimi :happy:


Marta – mam taką nadzieję... że w końcu uda mi się powrócić do normalności z tym spaniem... na razie jak widzisz jest po 1 w nocy, a ja siedzę... :rolleyes2:

Trzymam kciuki, aby Oliwce wszystko ładnie zeszło i nie było konieczności stosowania dodatkowych leków.
No i trzymam kciuki za mandat – aby był jak najmniejszy! ;-)


podasz swierze rogaliki a on i tak ci sie kaze rozebrac :)))))

Ale mnie rozbawiłaś :-D:-D:-D
 
reklama
Dzień doberek
I znów dzisiaj pogoda nie dopisuje a ja znów dzisiaj sama.
ale za to się wyspaliśmy, mąż jak wychodził do pracy dał małemu mleko i się spało do 10.
WildWind trzymam kciuki za Was,
Pozdrawiam
 
Ja mam do napisania po 2 prace z ekonomi, marketingu w turystyce, geografii turystycznej i podstaw turystyki :-D he he

A dzisiaj sie znowu nie wyspałam jakos i nic mi sie nie chce... A ta pogoda mnie dobija...
 
Hej,

no to zostałam sama. Zawiozłam mojego o 5 rano na dworzec - pojechał na zajęcia do Krakowa :happy:, no i wróci jutro po 22.

Rzeczywiście, pogoda jest strasznie dobijająca :oo2:

Martynka, z turystyki nie pomogę, ale ekonomia może akurat... Jakie tematy?
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
mam cynk od Izuni że w ETC na Zaspie jest Mikołaj , więc dzieci mogą mu powiedzieć co chcą pod choinkę ;-) robione są foteczki i prezęty ponoć za fri mogą zapakować:tak:
mam nadzieę że nic nie przekrąciłam:-p
ja właśnie wychodzę na spacerus więc tam chyba zajdę :tak:
Pozdrawiam Wszystkie Mocniutko:-)
 
Ja jak bedzie ładnie sprobuje jutro moich wyciagnac na:
I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - koncert TVP
Zapraszamy na finał XVII edycji charytatywnej akcji Programu Drugiego Telewizji Polskiej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Koncert zwieńczający akcję odbędzie się 6 grudnia w Gdyni. Początek – godz. 15.00.
Scena koncertu mieścić się będzie przy ORP „Błyskawica”. Uczestnicy pojawią się również na jego pokładzie.
Koncert poprowadzą: Anna Popek i Maciej Miecznikowski oraz Małgorzata Kożuchowska i Piotr Polk. Wystąpią: Łukasz Zagrobelny, Patrycja Markowska, Big Cyc, Pectus, Anna Wyszkoni, Katarzyna Zielińska, Leszcze, De Mono i Majka Jeżowska, Stachursky, Golec u’Orkiestra, PIN, Łzy, Video, Volver i Sasha.

A ja bym najchetniej zapadła w sen zimowy i wstała na wiosnę... Normalnie totalna chandra jesienna..
 
cześć Kobietki.

u nas meeega zawirowanie, mój mężaty, na noc do pracy, także ja sama z dzieciarnią:confused2:ale za to jutro azem bedziemy!

wild wind: trzymam kciuki, za dobre wyniki!
iza: piękne fotki dodałaś :tak:
caroline: jak samopoczucie??
martyna: też chętnie zapadłabym w sen zimowy:eek:powodzenia w pisniu prac!
marta: i jak Oliwka? schodzą jej te plamki??

a ja wczoraj pociłam się nad blogiem, i takie oto efekty są :
http://doula-gdansk.blogspot.com/
mam zamiar artykuły tłumaczyć, żeby były jakieś opracowania badań po polsku, bo nic takiego nie idzie znaleźć - a tak powstanie przynajmniej jakaś baza wiedzy o douli:tak:siedziałam do 1, a rano byłam nieżywa:confused2:moze macie jakieś ciekawe propozycje, co tam mogę jeszcze zamieścić (linki, zagadnienia)-czekam na sugestie:-p

uciekam narazie, muszę dzieci do spania już przygotowywać, coby mieć spokojny wieczór:cool2:
 
Mamo w boju uważam, że twój blog jest bardzo fajny, tylko uważam, że powinnaś rozreklamować go na różnych portalach dla kobiet w ciąży czy młodych mam.
Jeżeli chodzi o linki do stron to np. może być taki
RehaBABY - Aktualności
sprawdzam forum bo czekam na odzew od wildwind

Martyno my jutro też się wybieramy na skwer
 
reklama
Wydra to łasuch-oczywiscie bardzos ie ucieszyl z rogalikow:) za kazym razem cos mu pieke:) bardzo go lubie.

Minka-bardzo dobrze wygladasz:)


co do wizyty. mala wazy 1600g wiec super przybrala. poki co za tydzien musze jechac na KTG na kliniczną. jesli wyjdzie zle-zostane tam i urodze a jesli super to 22 grudnia wizyta kolejna. wtedy juz napewno bedziemy mysleli o rozwiazaniu. na razie skacze z radosci. Jaśminka jest zdrowa i juz sporo wazy hihihi.. oby do 22 grudnia bylo wszystko super

dziekuje za dobre mysli i slowa. napewno pomogly:)
 
Do góry