reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cześć wszystkim
hausa - no właśnie dziś fatalna pogoda... a wczoraj tak pięknie słonce świeciło!
oby mężuś szybko przyjechał :tak:
 
reklama
Witam Wszystkie Kobietki-Mamusie :happy:

c.d. moich problemów łóżkowych ;-) muszę się pochwalić, ponieważ udało mi się wczoraj zasnąć po północy :szok:, ale wstałam o 8 – bo jakoś nie mogłam już wytrzymać w łóżku, za to teraz ogarnęło mnie takie znużenie, że normalnie oczy mi się zamykają... Muszę Wam powiedzieć, że może te problemy są prozaiczne, ale straaaasznie męczące :confused::hmm::sad:



Ana79 – aaaaa, zapomniałam, że Ty jesteś jeszcze na okresie próbnym :hmm: kurcze, w takiej sytuacji jeśli weźmiesz L4 to lekarz zaznaczy na nim jako powód kod „B”, a dzięki temu w firmie będą wiedzieli, że spodziewasz się dzidziusia... trzeba jednak przemyśleć sprawę i zdecydować, co jest dla Ciebie ważniejsze, praca czy Maleństwo :tak:

I jak tam wczoraj udało się wybrnąć z opresji błotnej? ;-)


Hausa – naprawdę baaaaardzo chętnie skorzystałabym z Twojej rady, ale widzisz, że nie jest łatwo... :hmm:

WildWind – nawet nie wiesz, jak mi się gęba zaczęła uśmiechać, jak przeczytałam, że czujesz się dobrze, a do tego Mała miała czkawkę i odczułaś tyle ruchów!:tak: To pewnie dlatego, że cały czas trzymam za Ciebie/Was kciuki! ;-);-) Zobaczysz, everything will be allright! :tak::-)
Nawet nie wiedziałam, że jest takie imię jak Jaśmina :happy: A co spowodowało, że zdecydowałaś się na zmianę?


Miłego dzionka! I aby wyszło jak najszybciej słonko!


 
Caroline-zmiana imienia to impuls. poprostu stwierdzilam,ze dla półtora kilogramowego czlowieka musi byc wyjątkowe imie:) to bedzie naprawde maleństwo:)
 
Wyczytałam gdzieś, żeby zawsze, przezawsze nosić ze sobą aparat i jak tylko coś wpadnie w oko to łapać chwile, bo nigdy to się nie powtórzy, ucieknie, a pamięć też ulotna...
I wczoraj widziałam piękny obrazek w Gdyni, miałam nadzieję, że dziś pogoda będzie równie ładna i wybiorę się tam z aparatem o tej samej godzinie i spróbuję to uwiecznić. I co? Same widzicie za oknem... Niezła nauczka.

Fajny tekst mi wyszedł, wrzucę na bloga :rofl2:

Anja - poopalaj się porządnie za nas wszystkie, masz wrócić strzaskana na mahoń hihi. Tęsknię do słoneczka... więc zrób tam dużo słonecznych fotek i potem nas zasyp dobrze? I zaraz Ci priva puszczę...

Aniu - trzymam kciuki by Jaśminka (piękne imię) na badaniu okazała się chociaż troszkę większa niż ostatnio. No i aby lekarz puścił Cię do domku.
 
Caroline-zmiana imienia to impuls. poprostu stwierdzilam,ze dla półtora kilogramowego czlowieka musi byc wyjątkowe imie:) to bedzie naprawde maleństwo:)
„charakter: Kobiety o tym imieniu, nie ulegają wpływom, trudno nakłonić je do, zmiany decyzji nawet, jeśli była niesłuszna” --- no to będzie niezła sztuka ;-):tak:;-)



Iza – człowiek uczy się na błędach ;-) next time z pewnością nie wyjdziesz z domu bez „swojego przyjaciela” ;-)



Anja – popieram Izę! Koniecznie poopalaj się porządnie za nas! :tak: I możesz też przywieźć ze sobą trochę słońca, które uwielbiam i za którym baaaardzo tęsknię...
 
hihihihi ja nie wierze w te przepowiednie o charakterach. tak samo jak o znakaz zodiaku. moj synuś np jest po prostu temperamenty po tatusiu.. nie dlatego,ze nosi imię Antoś:)
 
U nas dzisiaj kiepska nocka. Ja sie położyłam dopiero przed 1, nawet zasnac dobrze nie zdarzyłam, a Rafał obudził sie juz po 1 i prawie do 5 nie spał, cały czas popłakiwał, wiercił się i w ogole nie wiem o co mu chodziło :-( Gorączki nie miał, przewinełam go 2 razy, nawet mleczko dałam a on dalej, nie wiem czy nie brzuszek, bo jak masowałam to sie wyrywał, a pozniej w koncu sobie troche popierdział i przed 5 zasnął. Ale wczoraj nic kompletnie nie jadł takiego co mogło by na brzuszek zaszkodzic. Ehhh nie wiem co to było :-( Ale ja sie czuje jakby walec po mnie przjechał.
Za to rano spał do 10, ale ja sie mimo tego jakos nie wyspałam. Przyzwyczaiłam sie do tego ze moje dziecko przesypia noce, ewentualnie sie przebudza zeby sie do mnie przytulic, a dzisiaj to jakas masakra...

No i jeszcze mi sie przypomniało ze w ten weekend jest ostatni termin oddania prac w mojej szkole, a mam ich 8 do napisania...
I jeszcze ta pogoda... Wszystko do d...
Dobrze chociaz że M bedzie wieczorem ;-)
 
Ostatnia edycja:
W końcu dotarłam
Oli śpi w swoim pokoju łosoś się piecze w domu lekki bałagan stos prania i się ledwo wyrabiam.Grzesiek ostatnio non stop w pracy a jak nie w pracy to na telefonie wisi,bo dzwonią.No nic przeżyjemy jakoś...

Ania piękne imię Jaśmina...Trzymam kciuki za Was.Może mała troszkę nadrobiła.

Anja jeszcze 3 dni :) no i życzymy powrotu w 4 :-)

caroline może teraz będziesz lepiej spała.

ivi Tymuś uczy się dawać mamie cześć :) przez brzuszek

Oliwi już te plamki na pupie i nóżce prawie zeszły,ale ta na wałeczku jest.Lekarka mówiła,że to może dłużej schodzić bo przykrywa to pieluszka i może to dodatkowo być podrażniane,ale jak nie zejdzie do poniedziałku w znacznej części to pójdę znowu do lekarza...
Co do mandatu to będzie mniejszy,ale musi to sąd grodzki zasądzić więc trochę to potrwa tym bardziej,że to w Bydgoszczy...

No nic uciekam...
 
dziekuje za cieple slowa. ja poki co jestem bardzo zdenerwowana przed jutrzejszą wizytą u Wydry:) z rana upieke mu rogaliki-moze bedize milszy hihihihihihi...

dam znac co powiedzial

caluje wszystkie mamusie
 
reklama
dziekuje za cieple slowa. ja poki co jestem bardzo zdenerwowana przed jutrzejszą wizytą u Wydry:) z rana upieke mu rogaliki-moze bedize milszy hihihihihihi...

dam znac co powiedzial

caluje wszystkie mamusie


zaraz umre ze smiechu rogaliki??????????:-D:-D:-D

w sumie niezly sposob ulaskawienie....co mozna innego ginowi zaproponowac
szytsko juz widzial facet:-D:-D:-D
podasz swierze rogaliki a on i tak ci sie kaze rozebrac :)))))


zartuje oczywiscie i zycze laskawej wyderki jutro:tak:


maciag - sprobuje was nie rozczarowac i wrocic w dwupaku:tak:

na fajym filmie dzis bylam 500 dni domilosci...polecam
 
Ostatnia edycja:
Do góry