reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek :-)

Faktycznie widać przebłyski słoneczka - mam nadzieję, że na długo!

Gosiaczek - dzięki za te słowa, bo już myślałam, że cosik ze mną nie tak ;-) Śmiać mi się tylko chce, bo każdy mi mówi "śpij teraz ile możesz, bo później to się już nie wyśpisz"! Naprawdę baaaaardzo bym chciała, ale cóż...

Ana79 - no to będziesz miała długi weekend przez to święto :tak:
Nie przejmuj się tym palantem! Ciekawe, czy jak on będzie taki chory to też do pracy przyjedzie? Zaręczam Cię, że nie!
Zgadzam się z propozycją Izy - powiedz o wszystkim lekarzowi i idź na L4 do końca, przynajmniej będziesz wtedy bezpieczna i nikt Cię nie będzie stresował. Nie o to chodzi, abyś jęczała (swoją drogą ja też tak nie potrafię), tylko szczerze powiedz jej/jemu co i jak - przecież wiadomo, że stres wpływa niekorzystnie na dzidzi. Ja - gdybym nie wzięła L4 - to mogłoby się to źle skończyć, ponieważ atmosfera u mnie w pracy + zakres moich obowiązków nie wróżyły dobrze.
Tylko poproś lekarza, aby oprócz zwolnienia wystawił Ci również zaświadczenie, że jesteś w ciąży - wtedy nie będą mogli Cię zwolnić.
A zakupy dla Fasolki zaraz będziesz robiła - zobaczysz, jak to szybko zleci :tak:

Iza - fajnie, że zakupy się udały :happy: No to teraz życzę, aby wyjście w plenerek również doszło do skutku :happy:

Marta - czyli pani piżamkowa przyznała się jednym słowem do swojego błędu, a raczej przekrętu, tak? ;-)

Kamisia - gratulacje z okazji połowinek i miłego świętowania! ::-)

Anja78 - ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu, ehh :-)

Cris - uważam, że założenie stronki to super sprawa i na pewno przyniesie efekty! Jeśli chciałabyś jakiejś pomocy to proponuję moją sister jeśli chcesz, ona również urzęduje na forum BB :happy: daj znać


Miłego dzionka Wam życzę! Zmykam cosik upichcić na obiadek dla mężulka ;-)

 
reklama
Caroline na okresie próbnym może zwolnic , a zaświadczenie lekarz wypisze mi dopiero jak skończe 10 tydzięn , ale myslę , że w moim wypadku , gdzie ciągle sie tu denerwuje to dobrze mi zrobi jak pójde na zwolnienie....

Cris , ale fajnie , ja chyba skorzystam juz niedługo....:-p
ja właśnie wyszłam z biura pooddychać świerzym powietrzem i zrobić kilka fotek budowy no i wpadłam za kolana do blota , miałam kalosze , więc stopy suche gorzej ze spodniami ...normalnie ubaw po pachy ...bo nie wyglądam wyjściowo a musze po pracy szybko gnac po Czarka do przedszkola ...:cool2::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Jak wam minął słoneczny dzionek?
My wstaliśmy już o 6 rano:wściekła/y: i mimo wypicia mleka jakoś mały nie chciał zasnąć, no i skończyło się na oglądaniu mini mini.
No a spanko przyszło o 10 i tak się spało przez 3 godziny, a ja w tym czasie przemieniłam się w kurę domową i pranie, prasowanie i kilka innych pożytecznych rzeczy dla domku się zrobiło.:-)
A jak się słonko wyspało to poszliśmy kupić tacie coś na mikołaja.
Więc ze słonecznej pogody to mało skorzystaliśmy bo jak wróciliśmy to było już ciemno.

Carolineg ja też ci powiem, (chociaż pamiętam z autopsji, że ja w ostatnich miesiącu też nie mogłam spać) KOBIETO WYSYPIAJ SIĘ ILE DA!!!!
kamisia1101 gratuluję połowinek
Izabelindo mam nadzieję, że porobiłaś kilka fajnych fotek bo pogoda była idealna na robienie zdjęć
Ania nie będę powielała słów dziewczyn, ale olej buraka i się nim nie przejmuj, bo te pierwsze miesiące są najważniejsze
Anja78 jak ja Tobie zazdroszczę chociaż te 15 godzin w samolocie trochę mnie przeraża bo ja się strasznie boję latać, najdłuższy mój lot trwał 4 godziny, a przed wylotem musiałam wypić kilka kieliszków;-)
Mamowboju wiesz, że ja to jednak głupia jestem bo nie wiedziałam co to doula:zawstydzona/y: musiałam w Internecie poszukać,
więc założenie strony to dobry pomysł bo myślę, że takich „głuptasków” jest więcej a na pewno będą ciebie potrzebować
 
cześć mamuśki przyszłe i obecne:-)

Ivi- jak idzie wykańczanie domu?? Pokoik dla synka już gotowy??

w pokoiku brakuje 2 mebelków i naklejek na ścianach:tak:no i firanki w oknie;-)
fotki wkrótce!


wczoraj pierwszy raz zachystowałam Antosia, i nawet się chłopak nie buntował, dziś wybierzezmy się na spacer, zobaczymy czy mu się spodoba:happy:żałuje,że wcześniej tego nie stosowałam:-(no, ale może kiedyś... jeszcze wypróbuje:cool2:

teraz się zaczęłam właśnie zastanawiać, czy jako doula, zakładać stronę... zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, może któraś z Was wie, jak najlepiej sobie taką stronę założyć:sorry:??normalnie zima, mi nie sprzyja, no ale jesteśmy bliżej wiosny niż dalej:-)oby tylko, taka pogoda została:tak:

ja marzę o chuście! muszę szepnąć współpracownikom z pokoju (u nas panuje zwyczaj kupowania prezentów z różnych okazji, również z okazji narodzin ;-))żeby zainteresowali się taką chustą własnie... :tak: A jaką na początek najbardziej polecasz?

co do stronki - zdecydowanie TAK TAK TAK TAK!! o stronkach mogę Ci conieco napisać na prv, żeby tu nie smiecić, ale "w dzisiejszych czasach" stronka internetowa przy jakimkolwiek biznesie to wg mnie konieczność...
A na prv napisz mi cennik swoich usług;-)bo moje maleństwo przewróci nam świat do góry nogami i wiele razy będę potrzebować pomocy fachowca;-)
 
kurcze..dziewuszki..ale sie rozpisalyscie:)
Minko-na ktorą idziesz do Wydry? ja mam na 12.30 niby:) hehehehe ale jak wiemy nigdy nie wejde o tej porze hehehehehhehe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Aniu jak się czujesz? mam nadzieje że wszystko ok!! A do gina - jeśli dobry - warto czekać :-D też zawsze mam kilka godzin siedzenia na korytarzu zanim doczekam się wizyty;-)ale nie chodzę do Wydry
 
ja sie ciagle dobrze czuje. tzn fozycznie jest naprawde super. tylkoc zasem mi slabo-bo czasem skoczy cukierek. po za tym mala dzis raz tylko miala czkawkę i odczulam 10 ruchow w dzien. i tek super-choc to niewiele jak na prawie 32 tydzien. maz za poltora tyg wraca-wiec Wydra nie mzoe mnie jeszcze polozyc w szpitalu. ktos musi sie zajac Antkiem przeciez!!

dzis zdecydowalam o zmianie imienia dla małej hihihihi bedzie Jaśmina:) mysle,ze to juz sie nie zmieni-choc trudny wybor-dla faceta od razu wiedzialam..dla baby jakos mi gorzej
 
Aniu - super że tyle ruchów czułaś! no i czkawka to dobry objaw! mała ćwiczy przeponę, będzie jej łatwiej oddychać:-)
Jaśmina imię mało spotykane ale piękne :-)

moje małe ruchliwe szczęście coraz częściej wypina łapki .. wystawia je tak że czuję ich obrys na skórze:szok::-D
 
reklama
Witam
Dzisiaj już gorsza pogoda:-(
Czekam na męża i doczekać się nie mogę, a jak przyjdzie do jedziemy na zakupy bo w lodówce pusto:szok:
Miłego dzionka
 
Do góry