reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
czesc Ana-a jak tam z refluksem u Czarusia. na jakich teraz jestescie lekach?

mi sie dzis nic nie chce. posprzatalam ciut mieszkanie i staram sie liczyc ruchy dziecka,ale jakos mi to nie idzie.
 
Dzień doberek

ana a może Ci umowę przedłużą i mile się zaskoczysz :-) i gratulujemy...może kupię Ci jakieś różowe ubranko tak na zapas :-)

Cris wczoraj w DD tvn był reportaż ze szkolenia w Warszawie :-)
Doula - Wideo - Aktualności - Dzień Dobry TVN

iza hmmm to ja mam jeszcze jakieś 9 miesięcy spokoju z drzwiami :-)


No a ja dzisiaj domek sprzątam,bo od soboty bałagan się zrobił.Rano zrobiłam zakupy kupiłam Oli kilka ubranek,bo już mi powyrastała z większości.Grzesiek dzisiaj jedzie do Warszawy na konferencję i wróci dopiero jutro po 22...
Kurde znowu sama z Oliwką w domu
 
Oj Marta jak Ci zazdroszczę tego spokoju haha. Teraz walczę z Petunią, kładę ją spać chyba ze 2 razy na minutę a ona wyłazi z łóżka, otwiera sobie drzwi i przychodzi do mnie.
Także piszę z przerywnikami :rofl2:.

Dotka - dobrze że nic się nie stało ani Tobie ani dzidzi.

Cris - ogromne gratulacje!!! Mam nadzieję, że stanie się to popularne i będziesz miała pełne ręce roboty :tak: Powodzenia!

Ana - a do kiedy masz umowę? Mi też miło nareszcie Cię czytać "po latach" :-p

Jak DD wróci ze szkoły to idę mu kupić nowe buty zimowe, stare się rozkleiły tak że nic się z nimi nie da zrobić.
Ooo cisza jest chwilowo, może Pat zasnęła?
 
Mi Oli przed chwilą padła,ale u nas w łóżku...

Iza jak sobie pomyśle jaki spokój miałam rok temu to aż żałuje,że tego w pełni nie wykorzystałam.Oliwia jest naszym największym szczęściem,ale ja nawet nie mam za bardzo czasu na poczytanie książki,a ostatnio sobie kupiłam-przeczytałam w ciągu dwóch dni 13 stron.Z drugiej strony jak mała śpi to mogłabym czytać,ale obiadu z nią nie ugotuję,o sprzątaniu można zapomnieć,bo wszystko zaraz wyrzuca.Wczoraj złapałam ją na pluskaniu ręką w muszli prawie głową tam wpadła...

No nic idę mięsko przygotować na obiadek i mężusia spakować,bo ma wpaść po ubrania na zmianę
 
wiem, wiem. ale ja się zmyłam, bo nie chciałam brać udziału w tej wersji pokazowej;-) ale i tak tą dyskusją z goścćmi TVN spiepszył sparwę,bonie zaprosili kogoś, ktonaprawdę wie, o co chodzi z tym doulowaniem. no,ale co zrobić:wściekła/y:jak zwykle po łebkach polecieli! no, ale co zrobic:sorry:
 
Też odniosłam wrażenie,że zaproszone panie do studia raczej opowiadały o swoich porodach i roli męża w czasie porodu niż o doulach a szkoda...
Oli spała 20 minut i już znowu broi...
 
reklama
kurczaki ja znowu dół... chce dodzwonic sie do Małgosi ale jakoś nie odbiera, może na czuja pojade do Wydry:-D mam lekkie obawy ze jakis gratis bakteryjny dostalam...:-(
 
Do góry