reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

minka i jak dodzwoniłaś się?

ana będzie dziewczynka :-) Ja już różowe ubranka szykuję :-)

Oli mi padła bo zabawie z Rafałkiem :-) chociaż mam chwilę dla siebie a raczej czas żeby spokojnie na maile odpisać...

A jak Wam mija dzionek?
 
reklama
Ana-Aniu
Ile piwa jest w browarze
Ile jest rosołu w garze
Ile na Szopieniach dziur w ulicy
Ile zbirów w tej dzielnicy
Ile jest w kurniku jaj
Tyle Ci razy życzę Naj...
Ile włosów masz na głowie
Tyle szczęścia życzę Tobie.
W dniu urodzin wszystkiego najlepszego i słoneczka świecącego.

bukiet_kwiatow

i GRATULASKI :-D zaskoczenia:tak::-)
Witam:happy:
Wszystkie Pozdrawiam i życzę zdrówka , brak weny do pisania:-(
byłam na wywiadowce :szok: bez komętarza:confused2: jestem po browarkach :-p:cool2::sorry: wybaczcie
 
Nawet nawet spójnie idzie Ci to pisanie po browarkach Joluś ;-) Przyznaj się ile ich było :-p:cool2:

Aniu kochana:
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia...
...abyś znalazła szczęście,
którego szukasz.


zdjecie_big.jpg


Piszesz, że u fryzjera byłaś, czyżbyś fryzurkę zmieniła?

Mój smarkatek nadal zasmarkany no i kaszelek doszedł, posiekałam cebulę z miodem, cytryną, czosnkiem i cukrem, będziemy walczyć z choróbskiem. Najgorsze że miałam sie opiekować Milenką jutro i pojutrze a tak jej mama ma gwoździa co zrobić, bo do pracy idzie... no trudno mam nadzieję, że cos wymyśli.

Jakie macie plany na dzisiaj babeczki? Popiszcie to chociaż poczytam, bo dziś znów all day w domu.
 
dzieńdoberek:0 dziekuje za życzonka , szkoda , że chora i musze świętowac to w lóżku....a juz mialam taką impreze uszykowaną w lokalu na trzy fajery i lipa, kreacja kupiona na max seksy, a co se bede żalwac , Izka tez zaszalala w superowej bluzeczceHI HI:)No i co? pewnie za miesiąc kieca bedzie za mala.wiec dzisiaj w towarzytwie teściów bede się zajadaa orzechowym tortem bo moja teściowa mi wczoraj upiekla, mniam mniam:)Iza chyba na desrek skorzystam z przepisu i zmontuje sobie tą mieszankę wybuchowo-cebulową:))Jolcia hmmm browarki ...oj zazdroszczę:)życzę milego dzionka .
 
Aniu wszystkiego najlepszego!!

Dziewczyny ja mam dziś stresa.. kontrola u gin! ciekawe jak Tymuś się rozwija.. mam nadzieje że i z nim i ze mną wszystko ok... Trzymajcie kciuki proszę!

No i dziś historyczny dzień :-Dwłaśnie nastawiłam pierwszą pralkę z rzeczami synka:-Dna pierwszy odstrzał poszły pieluszki:-D
 
Aniu wszystkiego najlepszego!!

Dziewczyny ja mam dziś stresa.. kontrola u gin! ciekawe jak Tymuś się rozwija.. mam nadzieje że i z nim i ze mną wszystko ok... Trzymajcie kciuki proszę!

No i dziś historyczny dzień :-Dwłaśnie nastawiłam pierwszą pralkę z rzeczami synka:-Dna pierwszy odstrzał poszły pieluszki:-D

IVI dzieki za zyczonka , no historyczna chwila , ale fajnie co , jeszcze jak takie maleństwa będziesz prasowala, ja te ciuszki dwa razy dziennie przeglądalam , maglowalam i sie escytowalam , hi hi:)
no a z wizyta sie nie stresuj, bedzie dobrze:)a tak na marginesie ja jeszcze nie wiem jakiego mam lekarza wybrac , mam mętlik w glowie, bo mieszkam na Mostach i wszędzie mi daleko...ogolnie to ie wiem , laseczki pomóżcie, plizzzzzzzzz
 
ja po tej pralce tetry wypiorę jeszce flanelowe z ręczniczkami, a potem ruszam z ciuszkami :-Dbo na pościel dopiero czekam, ma przyjść do końca tygodnia:tak:

z ginem chyba nie pomoge, bo mogę polecić jedynie moja gin z Wejherowa...:tak:
 
ANIU...

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
- jak fal, które pchają statek do przodu.
 
reklama
ana- ja tylko moge polecic Wydre-to jedny lekarz ktory podjął sie mojego przypadku...ufam mu w 100%. polecam.
mialam wrazenie,ze inni lekarze sa tylko od cytologii :)
 
Do góry