reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

generalnie pediatrzy mnie ciut straszą, ze jak nie zacznie do 2 roku zycia mowic prostych slow-bede musiala isc do logopedy. martwie się. on nawet mama nie chce mowic:(
 
reklama
Cześć

Dopiero siadłam porządnie do komputera

minka kupiliśmy takie tam spożywcze rzeczy,ale jak wpadliśmy na zabawki to jak dzieci się zachowywaliśmy tyle tam tego jest.Patrzyłam co Oliwi kupić na gwiazdkę,ale i tak nie wiem.Te kotki miałczące myszka miki tańcząca i gadająca krzesełka uczydełka itp...Masakra....ale ceno na spożywkę selgros jest super :-)

WildWind mi się też wydaje,że Antoś ma jeszcze czas,ale wiem,że jest poradnia logopedyczna na nfz na opata hackiego i tam można sprawdzić czy z mową maluszka jest wszystko ok.Wiem,że nawet z półrocznymi dziećmi tam przychodzą,bo w szkole rodzenia mieliśmy spotkania z tamtejszą logopedą.

sorki za chwilę postaram sie więcej napisać bo oli marudzi i na lapku prawie leży
 
ja tylko tak na chwilkę, zupełnie nie mamostatnio czasu,latampo urzędach,sklepach ciągle cośmuszę załatwaić:wściekła/y:

Aniu: nie steresu sie, Emuś ma ponad 2 lata i dopiero zaczyna coś dukać, co w brzmieniu jest podobne do normalnych słów. chłopcy czasem zaczynają mówić nawet w wieku 4 lat. W przyszłym tygidziemy na bilans i zobaczymy coPani Doktor nam powie:tak: Głowa do góry!!

swoją drogą ostatnio,jak Emusiowi spadł samochód ze stołu usłyszeliśmy coś takiego:o kua :eek::dry::szok: nie wiem skąd takie słowa:cool: wczoraj Antoś miałdzień lotnika lub spadachroniarza bez spadochronu... najpierw wlazł na stół... nadalnie wiem jak,boniemajuż możliwosci odbicia,podejrzewam,zemu siostra pomogła- i spadł, potem z sofy zleciał:no:i z parapetu na sofę... makabra. wstawałi dalej leciał sie gdzieś wspinać:eek:

spokojnej nocki Kochane:tak: uciekam do męzatego, się nim nacieszyc, bo dziś mało mieliśmy dla siebie czasu.
 
Iza - nie wiem, czy udało Ci się finalnie skontaktować z Martą, czy nie... :-( W każdym bądź razie, nie czekaj na mnie o 9:30. Jeśli przyjadę to o jakiejś późniejszej godzinie. Jeśli możesz to napisz mi proszę, do której będziesz w pracy.

Ania - nie denerwuj się Małym! Tak, jak napisała Cris - chłopcy później zaczynają mówić, więc głowa do góry! Wszystko będzie ok! :happy2:

Cris - pogratulować Syna akrobaty :)



Miłej nocki Wam życzę.
 
Hej, ja tylko na chwilkę :-) Dziś do pracy idę, nareszcie :-D Nie sądziłam że się tak cieszyć będę...

Karola - jestem cały dzień czyli do 20:00.
 
cześć dziewczyny
ja tylko wpadłam się przywitać, bo maksymalnie wykrozystuję czas który jestem w pracy..
Miłego spotkania dla was i lepszej pogody!!
 
Ania mój syn nie mówił nic do 3lat a 2tyg. po urodzinach mówił npełnymi zdaniami i jadaczka mu sie wogóle teraz nie zamyka:-p
iza powodzonka w pracy ;-)
marta my tez tam jedzonko kupujemy szczególnie śledzie hehe my wszystko co ma śledzia chłoniemy :-) całe jedzonko tam kupujemy :tak:tylko szkoda ze tam gotówką trzeba płacić. My chyba jednak na teletubisia tanczacego sie zdecydujemy dla Julci Teletubiś tańczący PO ,LALA, DIPSY ,TINKY Winky (800479195) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze nie zdecydowalismy sie na 100% , dla chłopaków juz wybrane :happy2:
cris twoje dziciaki to mega kaskaderzy :tak:
 
dotka Witaj! a gdzie mieszkasz?:) Bo ja też mieszkam "niedaleko Wejherowa" :-)i też czekam na swojego pierwszego, ale Tymcia:tak:
 
reklama
Cześć Trójmiastki ;) te "stare:-D" i nowe ;)

Wpadłam się przypomnieć:sorry2:

Ale sie u was dzieje....szok...czasem was podczytuje, ale ciezko byc na bierząco:sorry2:, jak sie pracuje i ma przedszkolaka w domu:tak:

WildWind, ivi
piekne suwaczki...gratulacje;))))

miłego dnia ;) i buziaki dla wszystkich ;)
 
Do góry