reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

caroline super zdjęcia...Co do pogody to rzeczywiście mogłaby być taka codziennie :-) Ja chyba się jutro wybiorę do Redłowa zostawię samochód w Klifie i pójdziemy na molo :-) te zdjęcia zachęcają do spacerku
 
reklama
u was nie pada? u nas świeci słoneczko a mimo to co chwilę mży...

Pralka nastawiona.. teraz jeszcze muszę dokładnie odkurzyć i wymyć tamten pokój bo mi się mąż udusi w nocy :confused2:
 
Marta – możesz spokojnie wjechać autem do samego Orłowa i tam je zostawić – zakaz parkowania obowiązuje tylko w sezonie (jakoś do połowy września).
Ja również pojechałam tam samochodem i zaparkowałam niedaleko molo :-)

Ivi – coś tam popadało, bo jest mokro... ale teraz świeci słonko :-)
Niezłego Ci kot sprzątania narobił, powodzenia! :tak:

WildWind – mam na imię Karolina i mieszkam w Cisowej, a Ty? :-)
 
Hej kobietki!

No u nas więcej słoneczka niż deszczu, ale też coś czasem skapnie. Pod koniec spacerku nas złapało.

Caroline - piękne zdjęcia Ci wyszły, też mam ochotę wyskoczyć z domu i na molo popędzić :-) Zresztą mąż dziś szybciej kończy, może da się namówić w ramach wietrzenia dzieciaków i szarych komórek :-p

Wybaczcie, że się tak mało odzywam ale ostatnio zdjęciami żyję, oddycham, myślę i śnię - zakochałam się :-D

P.S. Dzięki za komplemenciki i piękne wpisy na stronce!
 
Iza ja uwielbiam te zdjecia co kiedyś Juliance zrobilas u siebie w domku...wiecznie na nie patrze ;-)
 

Załączniki

  • ajulka003web.jpg
    ajulka003web.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 17
  • ajulka006web.jpg
    ajulka006web.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 15
  • ajulka015web.jpg
    ajulka015web.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 15
Karolino-ja mieszkam na sokółce. to chwarzno. za odwodnicą.
przeprowadzilas sie tu niedawno? z jakich powodow?


pytanie z innej beczki- kto zna jakis fajny salon czy osobe ktora robi ładne permanentne brwi?
 
Iza - a wiesz, że zrobiłam je komórką? :-)
Marzy mi się, aby mieć dobry sprzęt i robić takie zdjęcia jak Ty... zawsze lubiłam fotografować.

Dominika - zdjęcia rzeczywiście super! Ale czego innego spodziewać się, jeśli robiła je tak uzdolniona Kobieta! :happy:


Karolino-ja mieszkam na sokółce. to chwarzno. za odwodnicą.
przeprowadzilas sie tu niedawno? z jakich powodow?
Sokółka - wiesz, że akurat to osiedle znam :happy:
Jestem w Gdyni prawie 3 miesiące. Pochodzę z Krakowa, mój mąż z Gdyni - reszty możesz się domyślić ;-)


 
Ostatnia edycja:
witajcie:tak:

dziś dostałam takiego maila od koleżanki,jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana szczegółami, to dajcie znać!

"Witajcie Kochani.
Podczas szukania czegoś w internecie, natknęłam się na ogłoszenie pewnej
rodziny, która prosi o pomoc, gdyż znajdują się w trudnej sytuacji
finansowej-małżeństwo nie pracuje, mają prawie półtorarocznego synka.
Dodatkowo mieszkają w gdańsku na przymorzu (czyli ode mnie b.blisko)..
pomyślałam że zainteresuję się ich prośbą i dowiedziałam się, że
rzeczywiście sytuacja nadal jest b.trudna, potrzebują nawet mleka dla
dziecka, żywności, środków chemicznych, bardzo proszą też o jakiekolwiek
ubrania. Często mamy w domu wiele rzeczy, których nie
potrzebujemy..których już nie nosimy.. Jeśli chcecie, proszę włączmy się
wspólnie w dar dla nich.
Podaję link do strony z ich ogłoszeniem:
http://gdansk.olx.pl/prosze-o-pomoc-iid-36910955 "

sa jeszcze 3 maile od tej Pani, prześle jak któraś z was będzie zainteresowana.
pozdrawiam Was serdecznie
Drogie brzuchatki,proszęsięnie zamartwiać:-)bedzie dobrze:tak:
miłego dnia
 
reklama
wiec zapraszam na kawe jesli nie pracujesz:) z Izabelindą probujemy sie umowic wiec moze sie uda w nastepnym tygodniu. w tym nie dalo rady-bo poki nie zbadam Niny-nie zaznam spokoju.
 
Do góry