reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Komórką? :szok: Kochana, ja nawet swoim aparacikiem nie umiałabym takich zrobić :-D No to masz talent, nie gadaj...

Minka - też je bardzo lubię oglądać... tak fajnie się maluszki fotografuje.

Ania - trzymam kciuki aby okazało się jutro, że z malutką wszystko dobrze! No i czekam na tą kawusię niecierpliwie.

Muszę się dziś wieczorem wybrać do tej pani jubiler, u której mam pracować od listopada aby mnie troszkę podszkoliła.
 
reklama
minka Piękne te zdjęcia i mała miała dwa ząbki na dole...słodziutkie...i ten słodki niewinny uśmiech...No Iza ma talent :-)

iza miłego szkolenia :-)

Ja już obiad gotuję chociaż dzisiaj pomysłu nie miałam...Młoda chodzi przy meblach i gada z palcem z buzi.Zęby idą...
 
Dziewczyny ja nieprzyzwyczajona do takich ilości miłych słów jednego dnia :-D Proszę dawkujcie mi pojedyńczo bo popadnę w samozachwyt i przestanę się rozwijać :-p
Czyli norma tygodniowa dziś została wyrobiona jakby co.

Idzie wielka czarna chmura, ciekawe co z tego będzie. Pat jeszcze śpi, Domino pognał na basen (ależ mu zazdroszczę, też bym się popluskała).

Za godzinkę obiadek... no to by się przydało zabrać za struganie kartofelków :sorry:
 
czesc laseczki

jakos nie mialam weny pisac:eek:

ja jakas zabiegana, mam troche dodatkowych zajec i zajec dla naduni, szykowalam nasza podroz poslubna i wszytko juz dopiete na ostatni. g :happy:
gdybysmy jechali sami to total spontan a tak w 3ke trosze trzeba bylo organizacji i logstyki wprowadzic:-p
7 grudnia odpalamy rakiete na Marsa:-D

zycze zdrowka brzuchatka i 3M dzieciarni:tak:
juz niedlugo bedzimy mialy 3ke nowych styczniakow - ale fajnie;-);-);-)

jakby co to MY tez na spotkanko chetne, no jezeli tam nas chcecie oczywiscie:rofl2:

pa pa pa
 
Wszystkiego Dobrego Dla Czarusia :-)
1199108117_torcik_urodzinki.jpg


Rafał dzisiaj dosc marudny, miał 2 drzemki jak ostatnio bardzo zadko, chyba przez tą pogode... Mi sie tez nic nie chce i ogolnie jakas chandra jesienna mnie dopada....
 
No to wpadłam ...dzięki za życzonka i smski;-)
sorki , że tak z doskoku ale komp jeszcze nie naprawiony i czau na wszystko brakuję.pozdrawiam i sciskam gorąco.
 
cześć Lasencje,
obiecuje Wam, że jak tylko się zdolamy umeblować i urządzić, zaprosę Was na wielką baby-imprezkę! w pon. podpisujemy umowę wstępną :-D
wielkie buziule urodzinowe dlaa Czarusia!!
Ania-rób zdjęcia na Marsie, może zauważymy coś, czego nie widzieli dotąd naukowcy i dostaniemy Nobla!?! :-D
dużo zdrówka chorującym, ja też męczę sie z kaszlem i mięśnie bolą, modlew sie tylko żby na mala nie przeszlo!!
ściskam Was mocno
 
No i dlaczego nie ma słońca?? Przecież zamówiłam!!! :confused: ;-)


WildWind – bardzo chętnie :happy2: Daj znać jak będziesz już po badaniach. Trzymam kciuki!
Ja najchętniej umówiłabym się gdzieś na powietrzu, bo cały czas w domu siedzę :happy2::happy2: i najlepiej w tygodniu w godzinach pracy mojego A., bo wówczas nie mam co robić :happy2::happy2:

Iza – dzięki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::shocked2: To jest właśnie moje niezrealizowane marzenie... mieć sprzęt i robić zdjęcia natury, krajobrazów itp.
Co prawda nie wiem, jaki będzie to charakter pracy i czym konkretnie będziesz się zajmować, ale powodzenia w podszkalaniu ;-)

Anja78 – super! W takim razie już dzisiaj życzę niezapomnianych wrażeń na Marsie :-)

dziuba127 – GRATULACJE i powodzenia! i ZDRÓWKA!!!!





 
Aniu - nareszcie wpadłaś chociaż na sekundkę, bo już się martwiłam, ale podejrzewałam że albo coś nie halo z komputerkiem albo totalnie już jesteś zapracowana. Ciekawa jestem relacji z Twojej pracy.
No i oczywiście STO LAT dla Czarusia!!! Dużo zdrówka, szczęścia i uśmiechu :-)

Karola - jakbyś miała chętkę na zakup aparatu to zawsze będę z całego serca polecać lustrzanki :tak:
Co do pracy to w Witawie będę raz w tygodniu u jubilera pracować.

Dziuba - zdrówka! Czyli już wybraliście mieszkanko ostatecznie?

Anja - buziaki dla Nadusi, naszej gwiazdeczki kochanej.... tak dziś oglądałam Wasze zdjęcia i nie mogłam się napatrzeć na tą ślicznotkę :-D

Jutro sesja rodzinna na Zaspie rano a potem po południu jadę oddać tą suknię ślubną mojej kumpeli. Dlatego zapewne nie wpadnę tu do Was, więc życzę już dzisiaj miłego weekendu! :cool2:
 
reklama
oooo Izunia-w ktory dzien bedziesz pracowac. tak czesto tam ejstem za nakupach:) bede Cie odwiedzac;p co do badania to wyszlo super. serce zdrowe,ale neistety niepokojace jest to,ze nie czuje w dzien ruchow. po za tym jesli mala jeszcze o tydzien sie przesunie(tzn przestanie znow rosnac) to dostane leki by poprawic ten wzrost-ale poki co za 3 tygodnie wizyta u Wydry-zobaczymy jak rosnie malenstwo.
caluje wszystkie mamusie
 
Do góry