reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Maćku
Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
- masz już jeden roczek więcej!
Dużo Radości, wspaniałych gości,
prezentów moc i Kolorowych snów co Noc!!!
sliczny_mis.jpg

z opóźnieniem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Witam :sorry:
jestem żyję ale nastroju brak :confused2:
buziakuję Wszytkie;-)

 
reklama
Ach, to Maciuś ma już roczek? Kiedy to zleciało :szok: o matko!

No to Maciusiu kochany wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Oby nigdy Ci z buzi nie znikał Twój boski uśmiech :-) STO LAT!
balonikixg6.jpg



Dominika - z Wiktorkiem wszystko w porządku?

Marta - jesteście już u siebie?

Kasia - a ile już ma stron to Twoje tomiszcze?

Ja też pozdrawiam gorąco - miłego dnia baby!
 
witam Kochane

Ivi: śliczny brzuszek, aż sie miło robi jak się patrzy, na taki pękaty brzuszek:-p

caroline jak samopocyucie??

minka- i jak po wzyjezdzie??

jola- mam nadzieje, ze poprawi Ci sie humor!!

martyna- i jak po lekendzie??

iza-Twoj maz to zdolniacha, moze powinniscie zlobek zalozyc:rofl2::cool2:

kasiu-spoznione ale szere zczenia dla Maciusia!!

moj m dzis po wizycie, nie by umwiony, ale lekarz byl bardzo mily i zbada go przed zabiegami... tylko dlatego, ze moj maz pracuje w sluzbie zdrowia:szok:ale mniejsza o to! prznajmniej wiemz juz co to jest! mojemu mezowi w rogwke wrasta jakas powloka nablonkowa, i w drugim oku zaczyzna mu si to tez robic!!!!:crazy:dostal sterydy i teraz przez miesiac ma je brac, moze pracowac. jak leki nie pomoga, to ta mgle z oka mozna usunac, tzlko operacyjnie przez wymiane rogowki:szok::szok::eek:mam nadzieje, ze sterydy wystarcza!

mz nadal u babci, odpoczywamy!! tata bedzie w domku do 30 wrzesnia, takze delektujemy sie wspolnym czasem:tak:moja ciocia wyciaga nas do Zakopanego, ale watpie, ze to wypali, bo u nas przey ta chorobe z kasa krucho:-(no, ale zobaczmz. poki co dzeci rozrabiaja jak nie wiem co, a ja sobie odpoczywam:tak:

mielego dnia Kobietz, przepraszam, ze pisze bez Polskich znakow, ale cos tu Emus namieszal:confused2::eek::crazy::wściekła/y:

 
ja przeszczesliwa :-) Wiktorek dzis juz do szkoły poszedł :tak: wrażeń mnóstwo:-D kupił sobie buty, zegarek, lego :tak: mała dostała 2 maskotki a ja jego hehe nie tak powaznie to duzo pamiatek mam przywiozl o dziadkach tez pamietał;-) wydal co do dolara hihi przywiózł 25centów:-pna nk zdjecia wkleiłam ;-)
 
Uff Minka kamień z serca :-D i dobrze, że wrażeń mnóstwo, oby same pozytywy.

Cris - też trzymam kciuki aby sterydy pomogły. A to Zakopane na pewno strasznie kusi co nie? :sorry: Nas kuzynka wyciąga za rok do Zakopca, i swego brata z rodzinką też, więc się szykuje mega rodzinny wyjazd :tak:

Byłam dziś na Biskupa Dominika w Gdyni bo znalazłam w necie darmowe porady psychologa i dupa, znikł ten punkt i nikt nie wie gdzie się przenieśli.
Jak Pat się obudzi to przejdę się do przychodni, może tam coś wiedzą.
 
Dziękujemy za życzenia :happy:

Minka, zapodaj linka na nk, bo nie wiem, czy cię mam w znajomych, chyba nie?
Dobrze, że wszystko ok. Kamień z serca :-)
Izuś - 143 strony i juz się przymierzam do drukowania, w tym tygodniu złożę w końcu to paskudztwo. :happy:
 
Cześć Dziewczyny,

nie pisałam w weekend, ponieważ cały czas spędziłam z moim A. i psiapsiółką, która ciągle jest u mnie :) Wczoraj cały dzień spędziliśmy w Helu, a wieczorkiem poszliśmy na chwilę na szanty do Kontrastu :-)


ivi - super zdjęcia!!! GRATULACJE!!! :-) Je jednak odwołałam dzisiejsze 4D w Gdańsku i pójdę w piątek w Krakowie, tam gdzie byłam również za pierwszym razem :-) Także na moje fotki będziecie musiały poczekać jeszcze kilka dni ;-)

Iza - w piątek byłam u ortopedy. Zbadał mnie dokładnie i okazało się, że moje dolegliwości są związane jednak z ciążą.
W skrócie: rzepka na kolanach jest chroniona przez chrząstkę, która normalnie jest twarda i szklista. Podczas ciąży wytwarzany jest hormon (niestety nie pamiętam jego nazwy), którego głównym zadaniem jest zmiękczenie i rozluźnienie mięśni i chrząstek macicy. Niestety czasami może się zdarzyć, że hormon ten podziała również na inne chrząstki - i tak się stało w moim przypadku :-( Chrząstka chroniąca rzepkę jest obecnie wiotka i nie spełnia swojej funkcji. Dlatego podczas kucania, wstawania, prowadzenia auta itp. bolą mnie kolana.
Mam niczego nie stosować i starać się unikać tych czynności, które powodują ból.
Dolegliwości przejdą same po ciąży. Oczywiście, jeśli objawy się zwiększą - mam się u niego ponownie pokazać.
A więc... kolejny "plus" ciąży :-)


Kasia - spóźnione, ale najszczersze, najpiękniejsze i najsłodsze życzenia urodzinowe dla Maciusia!! No i oczywiście powodzenia z pracą dr!!!

Cris - cieszę się, że chociaż coś się ruszyło po tej wizycie. Trzymam kciuki, aby sterydy pomogły!

Minka - super, że wszystko w porządku i Wiktorek jest już z Tobą.

Minka i Iza - zaprosiłam Was na NK :-) Niestety nie wiem jak nazywają się pozostałe dziewczyny, więc wstrzymam się na razie z kolejnymi zaproszeniami ;-) Jeśli będziecie chętne na rozpoczęcie znajomości ze mną na NK, dajcie znać ;-);-)

Buziaki dla Was i do następnego :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobiety! Mam pytanie. Czy któraś z Was chodzi z Dziećmi do dr Furtak z Polmedu na Zaspie? Słyszałam, że to dobry pediatra, ale chcę zebrać więcej informacji na Jej temat. Za miesiąc urodzę Synka i chciałabym powierzyć Go w dobre ręce! Wesoło pozdrawiam, życząc miłego dnia! :-)
 
reklama
Oliwka znowu śpi.Biedna tak ją to wszystko meczy,ale mleczko pije więc może się nie odwodni i będzie ok.

caroline to link do mojego profilu :-)
Logowanie do nasza-klasa.pl

minka super,że Wiktorek zadowolony,ale pewnie się za Wami stęsknił :-)

kasia wszystkiego naj dla Maćka...

Cris mam nadzieję,że u Was też się polepszy.
Ja wczoraj na izbie przyjęć widziałam dziecko z opryszczką na oku...

Wykończona jestem tym wszystkim...i pomyśleć,że można było uniknąć tego wszystkiego...ach szkoda gadać....:no:
 
Do góry