reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Heeej

Właśnie Gosia z małą Milenką wyszły ze szpitala i wracają do domu, czyli od jutra mam na głowie po staremu dwójkę bachorków :rofl2:
Z jednej strony dobrze bo Pat znów jakieś gile załapała ale z drugiej tak fajnie się ogląda maluchy co się jeszcze nie dogadają a już się bawią razem i psocą na potęgę :tak: No i DD miał towarzystwo "gadającego" dzieciątka hihi. Bo Miłoszek mimo że jest o rok starszy od Pat to gada i rozumie wszystko jak dorosły. Kuzynka z Kościerzyny na spotkaniu rodzinnym powiedziała coś takiego " to on gada? :szok:" Ale mieliśmy z tego bekę hihi.

A jak Wam mija dzień kochane baby?
 
reklama
Czesc cioteczki.
Co tam porabiacie??
My bylismy dzisiaj na szczepieniu, spoznione wzw B robilismy, mam nadzieje ze nocka bedzie ok :-) Za 4 tygodnie juz nastepne - odra swinka i rozyczka. Rafał waży 11kg (KLOPS) i mierzy (wg nich) 77cm, chociaz mi sie wydaje ze wiecej :-) Potem pospacerowalismy, wrocilismy na obiadek, a teraz odpoczywamy - znaczy sie się Rafał broi a ja usiadłam przed kompa :-D he he. Zaraz sobie obejrze jeden odcinek chirurgów. Sciagnelam sobie niedawno 4 sezony i mam zamiar w konu obejrzec bo lubie ten serial :-) Teraz poluje zeby sciagnac piąty sezon w całosci z lektorem :-) hi hi Znaczy sie sciagac bede u Patryka brata, bo my mamy ten głupi limit danych...
A wy co tam porabiacie??
 
Dzień dobry :-)

Kto po spacerku ręka w górę :cool2: Byłam z Pat w Gdyni wziąć informator odnośnie rozpoczynania działalności gospodarczej. Teraz tylko muszę tą biblię przestudiować hehe.

W niedzielę na skwerze koło rybek ma być festyn dla zdrowia, będą różne atrakcje także dla dzieci, będzie można się przebadać (ciśnienie, cukier, płuca itd) i wziąć udział w marszu nordic walking. Impreza będzie trwała od 11 do 15. Może się spotkamy tam?

Martynko - dobrze Twemu klopsikowi na mamusinym cycuszku hihi :-D Ale niedługo zacznie biegać to zrzuci wszystko co w nadmiarze. Jak się udał seans serialowy? Ja ostatnio mam mangową manie :-p b

Dziuba - jaki patent - kibel z wolnoopadającą deską, normalnie pierwszy raz o czymś takim słyszę :szok::-) A dwupoziomowe mieszkanko, marzenie.... ech, no to niedługo będziesz miała swoje wymarzone gniazdko :tak:

Marta - jak tam dziś Oli się czuje?

Anja - ale tu kusisz przetworami, smaka robisz i mobilizujesz :happy: Nadal Cię tak bierze na PPD widzę?

Piękna pogoda, oby się taka w weekend utrzymała... Będą miały dziewczyny super wyjazd.
 
Dzień doberek

Oliwka już lepiej.Rozmawiałam dzisiaj z lekarką i możemy zacząć wychodzić na spacerki.Na razie nie wymiotuje samopoczucie ma dobre.Od czasu do czasu jeszcze kupka jest rzadsza,ale to już się normuje.
Wczoraj wieczorkiem szybko wyskoczyłam do galerii kupić sobie kurtę w hm przy okazji kupiłam Oliwi buciki na jesień w Bartku :-) i niestety okazało się,że te co miała to są na nią za małe :-( a jeszcze jej dokupiłam takie coś w stylu emu i nawet ich nie założy...No nic wystawię je na allegro :-)

Martyna ale wielkie dziecko.Ciekawe co bedzie jak mały będzie miał pół roku...
Co do Rafałka to wcale nie taki klops.Moja to klops jest młodsza od Rafała a waży tylko 1kg mniej...

iza Miłego studiowania.Ja mam dla Ciebie dodatkową lekturę.
Jeżeli Oliwka będzie nadal się czuła tak dobrze jak teraz to w niedzielę się wybierzemy na ten festyn...
Chciałabym jeszcze iść na dary ziemi,ale zobaczymy jak wyjdzie...


Właśnie Grzesiek zmieniał na kocu Oliwi pieluszkę bo zrobiła kupę,a ta u zwiała...:-) Idę ratować sytuację...
 
hej hej,
Ja się wczoraj jakoś paskudnie czymś przytrułam, jeszcze do siebie dochodzę. Melduję się tylko że żyję. My wyjeżdżamy na weekend, także się nie damy rady spotkać :confused2:
 
Czesc dziewczynki :-)
Gdzie wy sie podziewacie ??
Ja czekam na Patryka, ma byc po 15 i tydzien wolnego. tylko zeby jeszcze pogoda była...

No i co umawiamy sie jakos na jutro??
 
Hej hej

Słoneczko się dziś schowało i jakoś tak zimno i ponuro brrr.
My jutro mamy mszę na 10:00 więc pewnie jakoś około 12 zjawimy się na festynie. Nie wiem czy dla Pati ale dla DD pewnie coś ciekawego się znajdzie. A my się z Jarkiem przebadamy. Oby tylko nie lało.

Kasia - doszłaś do siebie? Czekam potem na dokumentację zdjęciową wypadu :-)

Ja jakaś nabuzowana dzisiaj chodzę, właśnie był jakiś hałas gdzieś w okolicy mojego bloku, klaksony, alarmy samochodowe, furkot silników, normalnie myślałam że Pat obudzą no i wściekła zlazłam na dół aby pogonić towarzycho. A to był ślub :zawstydzona/y::-p więc mi teraz głupio.
 
reklama
Hehe Iza wstydz sie wiesz :-D Idz do kąta się wstydzic :-D

A mój mąz wpadł do nas na chwile, wypił kawke, dał małemu obiadek i pojechał z kumplem do lęborka po jakis tam samochód, bo kumpel kupuje... ehhh

A co jutro jest w Gdyni i gdzie tak w ogóle??
Wie ktoras co bedzie w multibaby kinie w srode?? Moze uda mi sie tego mojego wyciagnac :-)
 
Do góry