reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

U nas nic ciekawego.
Rafał dalej ma katar, z nosa leci, a dziąsła przy 4 opuchniete jak nie wiem. Jedna juz na wierzchu, jedna sie przebija, a górne opuchniete... No i dziecko marudne ogolnie. Za to broi za 3. Nauczył sie wczoraj wchodzic na nasze łózko i dzisiaj od rana, wchodzi, chwile skacze sobie na nim i schodzi albo spada. Ogolnie to nauczyłam go schodzic nozkami (tak jak Iza mowilas ze Pati uczyłac) i z reguły sam sie ladnie obraca i tak schodzi, ale czasem sie za mocno przechyli czy noge zle postawi i leci. No wiec musze go cały czas pilnowac, bo on tylko noge podnosi, druga podciaga i sru na łózku siedzi... Normalnie chyba jednak wole zeby sie zatrzymał w tych swoich postepach ruchowych :-D he he. Stoi ładnie bez trzymania nawet ładną chwile, ale kroczków sie boi robic bez trzymania, ale wszystko w swoim czasie :-)
Ja zaraz wstawiam pranko i trzeba jakis obiadek małemu zrobic :-)
A jutro wieczorem mąz wraca i tydzien wolnego bedzie miał :-)
 
reklama
Caroline - dziewczynki są suuuper :-D Na razie może nie będę się spieszyć z gratulacjami, bo to ciut wcześnie, ale jakby się trafiła mała kobietka to jak wygrana w totka hihi :rofl2: No chłopaki też są fajne, ale jak już mam porównanie to przynajmniej na tak wczesnym etapie rozwoju chyba laski górą ;-)

hmm... zawsze chciałam mieć chłopaka, ale... skoro tak mówisz ;-) we'll see ;-);-)
 
Ale jestem zła...
Patryk nie dostał jednak wolnego na przyszły tydzien, bo niby za duzo osob jest na urlopie...
K......... ale jestem wkurzona!! Ryczec mi sie chce normalnie....
 
iza nie ma problemu książka nie ucieknie:-)

kasia co tam dobrego szykujesz na roczek Maćka??

Martynka to jeszcze chwila i Rafałek będzie biegał po domu :-)

caroline a macie jakieś imię wybrane dla dziewczynki?

Cris nawet nie wiem co napisać...Człowiek pójdzie do pracy i nawet nie wie co może przynieść...Trzymamy kciuki...


My od dzisiaj u teściów.Głowa mnie tak boli,że szok.Mała od 17.30 śpi.Mam nadzieję,że w nocy też pośpi.Już się nie mogę doczekać powrotu do domu.Co u siebie to u siebie Najbardziej mi naszego łóżka brakuje te jakieś takie nie wygodne...
Popracuję trochę na lapku chociaż mam lenia...:zawstydzona/y:
 
melduję się po badaniu!!
jestem już po połówkowym - pani dr przebadała małego w tę i z powrotem, serduszko, nerki, żołądek, policzyła paluszki, sprawdziła przepływy itd - wszystko w najlepszym porządku :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Tymuś jest potwierdzonym chłopczykiem (mieliśmy nawet zbliżenie na siusiaka:-D) i jest okazem zdrowia:biggrin2:jestem bardzo szczęśliwa!! :biggrin2::biggrin2:

Zaraz spróbuję fotki zeskanować bo mamy kilka zdjęć buzi maluszka:biggrin2:No i oglądam film z badania w kółko :-DWiecie? Mały się nóżkami drapał:-D:-Dznaczy nóżkę o nóżkę podrapał:-D:-Dto było niesamowite!! A waży już 400g!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Pani doktor w sumie całkiem przyjemna :) starała się wszystko tłumaczyć co widać na ekranie i śmiała się że charakterne dziecie będzie bo skubaniec tak się zawinął że musiała nieźle sondą manewrować żeby przebadać to co chciała:-D
 
Bry wieczór

Marta - a Ty się urlopować pojechałaś czy mi się tylko wydawało ;-) zostaw tego lapka :-p

Martynka - wiem co czujesz, jak mi się walą jakieś plany to najchętniej bym wszystko rozniosła w drzazgi. Strasznie nieelastyczna jestem. Czy są jakieś szanse by dostał to wolne za tydzień np? Gratuluję Rafałkowych dokonań, naprawdę błyskawicznie się rozwija. Szkoda że na spotkaniu tak kurczowo trzymał się maminego cyca i nie biegał za dziewczynami :rofl2:

Ivi - jak tam po USG? EDIT - spóźniłam się z pytaniem :) jejku jak zazdroszczę takich atrakcji :)) A w brzuchu to masz nie charakterne dziecko ale akrobatę, człowieka gumę hihi.

Caroline - ja mogę Ci mojego wypożyczyć na czas odrabiania lekcji na przykład hihi. Czasem sie odechciewa... Ciekawe jak będzie z Pat.
 
Ostatnia edycja:
iza pojechałam się urlopować,ale muszę trochę posiedzieć,bo pieniądze piechotą nie chodzą.Gdybym miała ich w nadmiarze to bym to olała,ale nie mam...Na szczęście nikt na tym nie ucierpi Mała śpi,a Grzesiek z bratem rozmawia

ivi cieszę się,że jesteś zadowolona.Ja też byłam a te zdjęcia i film to super sprawa :-)
 
hehe właśnie jestem w szoku, że tyle mogła sprawdzić w tak krótkim czasie. Ale leciała po kolei sprawdzając wszystko i tylko śmiała się że np prawą dłoń wcisnął tak głęboko że nie chciała mi zrobić krzywdy wciskając sondę :-D
 
Dzieńdoberek :-)

Martynka – wiem, że to dobrze tak mówić, ale nie denerwuj się. W sumie to doskonale Cię rozumiem, bo ja również strasznie się wkurzam, jak coś idzie nie po mojej myśli, a jak już burzy moje plany to wrr....
Ale głowa do góry! Na pewno dostaniesz coś w zamian ;-)


Marta – no właśnie nie mamy jeszcze wybranego imienia :-) zaczniemy szukać po 21.09, po USG :-)

Ivi – ale super, że wszystko w porządku! Bardzo się cieszę! No i oczywiście jeszcze raz gratuluję Synka :-) Czekamy na fotki :-)
Jejuuuuu, jak ja nie mogę się doczekać 21 września :rolleyes:

Iza – wierzę Ci, to w końcu facet ;-);-)


Pozdrowionka i miłego dzionka ;-):-)
 
reklama
faktycznie fotek wam nie wrzuciłam! ale ze mnie gapa :-D
no więc
W takim brzusiu:




mieszka taki wielki czlowiek


 
Do góry