reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

MACIUS STO LAT!



Marcia :-(- 3maj sie jakos, ahhh biedna Oliwcia:-:)-:)-(

dostalam 10kg sliwek, 3/4 zamrozilam a z reszty zrobilam kruchy placek,buchty drozdzowe i konfitury jeszcze zostalo na jedna porcje placka albo buleczki:-p

spadam z mala na plaze bo od czawrtku ma lac:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
cześć lasencje, az mi wstyd że tyle czasu do Was nie zaglądalam, S ciągle pracuje, bo staramy sie o kredyt mieszkaniowy, już mamy zarezerwowane mieszkanie, upatrzone, to jedyne, wymarzone... niestety wczoraj ukradli nam samochód, nie mieliśmy AC, więc jesteśmy ok.25000zł do tyłu :-(
no a ja wciąż pracuję w Caritasie i jestem mega zadowolona, tylko kasa marna, ale coś za coś. Mloda to straszna rozrabiara, juz zaczyna powtarzać slowa, sama coś tam gada, no i odpieluchowujemy się, z maaaaarnym skutkiem...
pozdrawiam Was gorąco!
 
Witam Kobitki bardzo późną porą...

W środę po południu jadę do Krakowa, więc może się zdarzyć, że napiszę dopiero po powrocie, czyli w poniedziałek. Jedziemy autem - mam nadzieję, że przeżyję tą podróż jakoś :-) Trzymajcie kciuki ;-)
Bardzo Wam dziękuję za zaproszenia na NK :-) Jest mi bardzo miło :-)

Marciaag - zdrówka dla Oliwki. Wysłałam Ci zaproszenie na NK.

Trzymajcie się cieplutko i do następnego
 
Karolinko, miłej podróży! Autem ja zawsze najbardziej lubiłam, bo można zrobić przystanek kiedy chcesz, kimnąć i zjeść po drodze jak się ci zachce. Kraków fajne miasto :-)

Dziuba buu :-( To wam się pechowo trafiło akurat teraz. :no: No ale dobrze będzie bo być musi :tak: Pieluchami się nie martw. Mój do przedszkola chodzi i codziennie wszystko obsikuje, ze dwa komplety średnio. A już prawie 3 lata ma...

Ja na weekend wybieram się z D. pracy na żaglówy do Gołunia. Ciekawe jak pogoda, ale myślę że będzie fajnie tak czy tak. Najwyżej nie popływamy ;-)
 
Dzień doberek

dziuba
a w jakiej dzielnicy macie upatrzone mieszkanko?Przykro mi z powodu auta.Może się jeszcze znajdzie...
kasia fajny weekend Ci się zapowiada :-)
caroline miłej podróży.Ja w 7 miesiącu ciązy jechałam do Wiednia i nawet dobrze to zniosłam...Ciekawe czy usg potwierdzi dziewczynkę:-)

U nas już lepiej.Mała nie wymiotowała jak na razie kupki robią się bardziej papkowate i humorek jej wrócił.Gorączki też nie ma.Teraz sobie smacznie śpi.W nocy jakaś niespokojna jest bo się wierci,kręci siada itp.ale znowu ma czerwone dziąsła więc to może przez zęby.
Po powrocie do domu lenia mam i nic mi się nie chce...Dobrze,że jeszcze męża mam w domu :-)

Idę się ubierać...
Miłego dnia
 
Czesc dziewczynki.
U nas w sumie wszystko ok czyli nic ciekawego. Weekend spedzilismy troche u rodziców, troche w domu, na spacerach i zakupach. W sobote Rafał przeszedł swoje pierwsze 2 kroczki, a w niedziele u dziadkow przez poł pokoju. Wczesniej ładnie stał w miejscu nawet pare minut, ale kroku bał sie zrobic, a teraz sie odwazył. Chociaz chyba dalej sie boi, bo teraz tez woli miec jakas asekuracje, no ale jeszcze troche i pewnie bedzie biegał :shocked2: W niedziele bylismy w sopocie na monciaku i molo, zachaczylismy o reserved bo były mega promocje (likwidacja sklepu), tłum ludzi i ogolnie kupilismy Patrykowi pare rzeczy za grosze, szkoda ze niemowlecych ciuchów nie było, ale powiedzieli ze odesłali gdzie indziej (pewnie im sie nie opłacało sprzedawac tak tanio),za to w poniedziałek sobie kupiłam pare rzeczy w tesco, bo było wszystko Cherokee poprzeceniane i kupiłam 3 bluzki po 13-16zł i spodnie dresowe tez 13zł :-D
he he.
Wczoraj ogolnie cały dzien sprzatałam - odkurzałam, myłam podłogi itd, a dzisiaj mi sie nic nie chce :-D
A przyszły tydzien Patryk ma wolne, a pogoda ma byc do d...

Dziuba masakra z tym samochodem. Trzymam kciuki zeby sie znalazł... A jak to sie w ogole stało?? Skad go ukradli i kiedy??

Caroline miłej podrózy. Ja jechałam w 7 miesiacu samochodem do Jeleniej Góry i jakos wytrzymałam :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Dziuba - ale fatalnie z tą kradzieżą, współczuję. Dobrze że chociaż na swoje pójdziecie. Pewnie już w myślach meblujesz? Powodzenia z odpieluchowywaniem, nie przejmuj się niepowodzeniami, wszak dopiero zaczynacie z Martynką.

Martynka - no to wczoraj miałaś akcję Perfekcyjna Pani Domu? :-p Ja tak też mam ostatnio ale rano i wieczorem. Bo w południe się opiekuję dwójką maluchów i tak średnio mam czas cokolwiek zrobić, dopiero rano lub wieczorem jest czas to sprzątam. Cris - wielki ukłon w Twoja stronę.

Marta - z tym zaświadczeniem od lekarza to mi z myśli chyba wyczytałaś normalnie

Caroline, Kasia - miłego wyjazdu.

mam prośbę - czy któraś z Was ma jakiś cynk o pokoju do wynajęcia w Gdańsku, możliwie jak najbliżej Auchan, mój brat dostał tam pracę, ale niestety nie dam rady go u mnie ulokować. I tak o psa tu za dużo ;)
 
Ostatnia edycja:
dzięki Wam Kochane za miłe slowa, ja się juz nie łudzę że auto się znajdzie, chociaż w drodze do pracy dwa razy juz ścigałam podobnego passata, ale nic z tego. Ale na wszelki wypadek mam przy sobie kluczyki, jak znajde to nie bede się szczypać!!
Marta-chcemy mieszkanie na Morenie, 3pokoje, dwupoziomowe-takie mi się marzy, 10.października przystępujemy z wnioskiem o kredyt, a mieszkanko juz mamy wstępnie zarezerwowane :-D co najlepsze, tata załatwił nam już kafelki, podwieszany kibel z deską wolnoopadającą i przycisk do kibla :cool2: mieszkania jeszcze nie ma, ale wszak kibel ważna sprawa! a że za darmo-to czemu nie?!

Karolina-miłej podróży, na pewno będziesz dzielna!

dziewczyny byłam dziś z kuzynka na USG, mały Dawidek tak się ułożył że pani doktor zmierzyła siusiaka, ma 1,5cm!! jeszcze w brzuchu, a już sprzęt rośnie prawidłowo! :-D

buziule
 
reklama
Do góry