reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

mysmy dzis sobie tez pochodzili, z jelitkowa do gornego sopotu i spowrotem, bo tam zaparkowalismy, potem bawilismy sie jeszce z mala balonikiem z helem, za kazdym razem jak balonik uciekal w gore- byl ryk, potem obie poszlysmy w kimke ja wstalam o 21, upieklam ciacho i dalej co mam robic>>>:-D:-D:-D

toche pospamuje wam zdjeciami Naduni
 
reklama
witajcie w ten piekny poranek:-)

anja:śiczna ta Wsza Nadia:-Dlansujcie się, miło na Was patrzeć:-D

martka: po takiej mieszance spożywczej, jeszcze pewnie dobrze wstrząśniętej przez michalinke, to tylko tak mogło sie skończyć:sorry2:
aga: jak tam samopoczucie??;-)
andzia, dziuba, małgosiunia: a Was gdzie wcieło??

dziś pieknie, więc tu pewnie znów będzie cisza w eterze:-)mysle, że my też na cały dzionek znikniemy:-)uciekam śniadanko robić, bo jestem straaaaasznie głodna:rofl2:miłego dnia dziewczyny
 
cześć kochane:-) ale pogoda cud miód :tak::tak::tak::tak:dzisiaj śmigamy do Gdyni na obiadek do moich dziadków, teściową pewnie w szpitalu odwiedzimy no i spacerek by się przydał-a jutro znowu Gdynia w towarzystwie Martki :-):-):-):-):-)

Cris dzięki za zainteresowanie, ale u mnie bez zmian @ brak, a wczoraj wieczorem i dzisiaj rano było mi niedobrze:szok::crazy: nie wiem czy z nerwów czy sama sobie wkręcam:-(
Anja Nadusia śliczna:tak:
Miłego............
 
aga: moze to, ze Ci niedobrze to siła sugestii?? najlepiej jak test zrobisz, to przynajmniej bedziesz wiedziała na czym stoisz:-)
a my chyba dzis nad morze pojedziemy:-)
 
Witamy się niedzielnie :)

Anja - cóż za oczęta cudne ma Twoja córcia !!! Zakochałabym się gdyby nie równie piękne oczka moich dzieciaczków :)

Aga - nie wkręcaj się, będzie ok.... dobrze że masz plany na dziś dzień i nie tylko, nie będziesz cały czas tylko o tym myśleć.

Dziuba pewnie utknęła po uszy w pisaniu pracy magisterskiej :) I dobrze, tak trzymać :)

No miłego dnia i niedzielnych, rodzinnych spacerków :)
 
Witam!!!

Nadia jest cudna.... udała Wam się córcia:)

Cris
milego spacerku.... u nas cos słonko strajkuje troszkę..ale jest ciepło:)

Aga
może sobie wkręciłaś?... a może.... a może zmiana pogody?... nie ma co czas na teścik....
A jutro Gdynia.....bardzo się cieszę.......
dziewczyny, my będziemy z Agą od około 12 na placu zabaw na plaży miejskiej... jakby któras miała ochotke to dołączcie:))

a teraz cos na uśmiech....

wiecie czemu w Szczecinie nie było prądu???

2vaf2pc.gif



milego dzionka:d
 
praca mgr??????? dobre!!!!!!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

nie było mnie bo w czwartek wieczorem S zadecydowal ze jedziemy na dzialkę na noc (jak ja nie cierpie wyjazdów na jedną noc, jeszcze z dzieckiem, większy burdel, pelno prania i mało czasu na cokolwiek!!), pojechaliśmy z samego rana (nawet nie mialam czasu sie z Wami pożegnać tak mnie gonil!!), wróciliśmy wczoraj wieczorem, ale bylam padnięta i musialam uprzątnąć wszystko i pukladać z wyjazdu, a dziś byliśmy caly dzień w Gdańsku Gł., zasypię Was troszkę fotkami:



 
siema laseczki zrobiłam teściora wynik negatywny:baffled:
cały dzień mi było dzisiaj niedobrze :crazy: i w ogóle czuję się średnio-tak ze nie wiem co myśleć we wtorek idę do gina...
no a jutro moje dziecię ma randkę:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Michaśka szykuj się:tak:
Krzysiek przeprowadził męska rozmowę z Kubusiem i się go pyta, czy zrobi Michalinie tuli tuli i czy da buzi-a Kuba na to "nie wolno bić michyny":-D:-D:-D:-D:-D
A my dzisiaj dłuuugi dzień mieliśmy-rano spacerek potem obiad u dziadków na koniec wizyta w szpitalu u teściowej padam:baffled:
miłego wieczorka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
dziuba cudne foteczki:))
 
reklama
O kurde Aga...to ja tez muszę jej powiedziec ze nie wolno bic..ona jakas ostatnio dziwana...ale chyba nie lubi tylko córki mojej znajomej:baffled:

aga pisalam Ci maila że masz wziąc aparat koniecznie, bo ja nie mam:-(..ale cos mi poczta nawala i nie chce wysłać... outlook zciaga mi maila, a jak chce wyslac chce autowryzacji..wijam haslo i kicha:-(

Dziuba
fotki cudne..sliczna pogoda była co/..u nas więcej chmurek niz slonak dzis było
 
Do góry